Přejít na výpis diskuzí

Kelly Clarkson

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • teruliska
    Všechno nejlepší. *3* *14* *4*
  • Kelly má vyjít nové cd..Nevíte kdy ? *3* *3* *14* *14*
    • ahojky, její cd už vyšlo, jmenuje se stronger, můžeš si ho stáhnout na ulož.to *3*Šafránková Eva
  • Kelly je naprosto božská strašně se mi líbí jak zpívá, má nádhernou barvu hlasu, který je znělý, čistý, zdravý no prostě má úplně všechno co by měl mít :)
  • your-darling

    ...

    všechno nejlepší...:-)
  • HAPPY B-day

    Všetko najlepčie Kelly! Si skvelá, len tak ďalej..teším sa na najnovší album!!:D
  • smiley.ell

    happy b.day

    hodně štěstí kelly
  • xx-paula-xx

    Happy B-Day

    Kelly je moje nejoblíbenější zpěvačka již několik let a já díky nezapomínám co je to pravá hudba a talent. Chtěla bych jí ráda poblahopřát k jejím 28 narozeninám. Happy B-Day Kelly :)) Our honey *15* *3* *14* *14*
    • Re: Happy B-Day

      Je úžasně krásná. Because of you je podle mě její nejlepší skladba. Ale třeba takový already gone nebo breakway je taky skvělý,poslouchám to stále dokola.
  • xx-paula-xx

    Kelly Clarkson in Czech Republic

    Prosím všechny přidejte se k naší petici na Twitteru!! Kelly v ČR! Pokud nás bude dost, máme velkou šanci, že při dalším turné zavítá k nám. A o to nám všem jde!! Takže lidi přidejte se! Stačí dát pouze SIGN! (Musíte mít však na Twitteru účet.) Přidejte se...! ZDE ->>>>> http://twitition.com/3bpfa
  • Kelly & Reba

    Ahoj, mám dotaz na všechny fanoušky Kelly, spíš na ty, kteří ji dlouho znají. Našla jsem videa, celý koncert, i oficiální, kde zpívá s americkou country zpěvačkou Rebou McEntire. Jen bych se chtěla zeptat, jaký oni dvě mají mezi sebou vztah..nebo kde se seznámily atd. Hledala jsem na netu, ale nic jsem nenašla. Dík předem za odpovědi. Kelly je super! *3*
    • xx-paula-xx

      Re: Kelly & Reba

      Kelly a Reba jsou velké kamarádky. Reba i Kelly spolu vystupují a podobně. Na twitteru chválí jedna druhou :-D Prostě kamarádky. Jak lili už řekla Reba je pro Kelly ohromný vzor dokonce spolu natočili videoklip. *3* *4* *14*
    • lily39

      Re: Kelly & Reba

      Já vím, že Reba McEntire je velký idol Kelly a zpívali spolu v American Idol písničku "Does He Love Me" tuším, takže se seznámili asi při American Idol a taky si Kelly zahrála v jednom díle seriálu "Reba", česky Deník zasloužilé matky. Ukázku "Does He Love You" najdeš na youtube tady - http://www.youtube.com/watch?v=2x2i XYnFjHM&feature=related.
      • Re: Re: Kelly & Reba

        Díky!:)
  • anka.k

    nej

    všechno nej nej nej. AŤ ještě dlouhou dobu zpíváš tak krásný písničky jako do teď.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit