Přejít na výpis diskuzí

Kelly Clarkson

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KELLY!!!

    Kelly všetko naj naj naj! Si best!:D *1*
  • Happy BD Kelly

    Všechno nejlepší Kellynko k narozkám 28 páni *14* *14*
  • :)

    Vše nej Kelly!
  • Kellynce ...

    Kelly ... I lowe you ... vše nejlepší k 28 narozeninám ... jseš prostě dokonalá zpěvačka a úplně žeru ten tvůj muzikál je to boží filmík ... jsi prostě stejně jako Ashleynka BEST !!! *14* *14* *14* I lowe you ... *14* *14* *14*
  • simca2

    holiky

    holky kelly je upa super radsi mám Ashley ale ona je fakt užasná!!!!! písničky má upa krááásnéé jaklo Ash moje druhá nej zpěvačka!!! *14* *14* *14* Máte radi Ashley Tisdale,Y??? mě to zajímá protože obě mají skorem stejné písničky *14*
    • puspuspusinka

      Re: holiky

      JoJo Maký máš pravdu Ashleynka, Kelly a Avrilka jsou úpa nejlepší zpěvačky,...!!! *14* *14* *14* *14* *14* a herečky *14* *14* *14*
  • xx-paula-xx

    Kdo vyhraje?

    Kdo je podle tebe lepší? Kelly Clarkson nebo Pink? Hlasuj zde! http://stars-recenze.blog.cz/0911/k elly-clarkson-vs-pink
    • lili444

      Re: Kdo vyhraje?

      taky se mi do toho nějak nechce...ale lepší je rozhodně Kelly..zpívá líp a je mi daleko sympatičtější..Pink ráda nemám... *3*
    • Re: Kdo vyhraje?

      hlasovat nikde nebudu, ale rozhodně je lepší Kelly. Mám Pink ráda, ale na Kelly prostě nemá. *5*
  • lily39

    KONCERT V MNICHOVĚ, HAMBURGU, KOLÍNĚ NAD RÝNEM

    BOHUŽEL MÁME TU SMŮLU, ŽE SE SEM DO PRAHY KELLY ASI NEPODÍVÁ! NEJBLIŽŠÍ KONCERTY BUDE MÍT V ÚNORU V NĚMECKU, KONKRÉTNĚ V MNICHOVĚ, HAMBURGU A KOLÍNĚ NAD RÝNEM. KDYBY TADY BYL NĚKDO, KDO BY CHTĚL JET NA JEJÍ KONCERT TŘEBA DO MNICHOVA, TAK SEM NAPIŠTE, SHÁNÍM NĚKOHO, KDO BY JEL SE MNOU, NECHCI SAMA! DÍKY *3*
  • lili444

    Kelly

    Skvělá zpěvačka!!nejvíc se mi od ní líbí asi - You found me - *3* *4*
    • Re: Kelly

      Já od ní teď objevila Don't Waste Your Time a Be Still. Obě jsou nádherné. Kelly je prostě zpěvačka mého srdce. *4*
      • lili444

        Re: Re: Kelly

        (kýv kýv)...x)
  • anka.k

    All I Wanted

    Tak tohle nový Cd je fakt skvělý. Všechny songy a hlavně tade stejnojmenná s albem All I Wanted *14* *14*
  • vashley

    rd

    právě hrála na Radiu Disney!!!! ;) *3*
    • hey

      lidicky kelly je super ale.....jaksi přibrala
      • Re: hey

        Když jsem prvně viděla její videoklip pro Already Gone (mimochodem úúúžasná písnička), tak se mi zdálo, že je trochu baculatější, ale určitě ne nějak rapidně. Ale Kelly umí nádherně zpívat a já jí moc fandím. Navíc vypadá moc hezky i jako ženská a jestli má někde pár cenťáků navíc... NO A CO?
        • lily39

          Re: Re: hey

          Moje slova! na vzhledu snad nezáleží, talent Kelly by jí kdekdo mohl závidět!
          • anka.k

            Re: Re: Re: hey

            Přesně moje řeč. Je užásná ať vipadá všelijak, stejně je moje nej zpěvačka.
      • lily39

        na tom nezáleží

        její nový CD je výborný, čímž Kelly potvrdila, že zpívat umí perfektně, a na vzhledu by zase tak záležet nemělo, bohužel v současnosti jde v šoubyznysu z větší části o vzhled, ne o talent *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit