Přejít na výpis diskuzí

Kesha Sebert

OSOBNOST 6.4.2009 
182 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší ;)
  • Happy B-day
  • Ahojky máš to tady fakt skvělý ale je tady chyba ona se totiž nenarodila v Los Angeles ale v Nashvillu,Tenesse *4*
  • jsi super holka která má super styl ja ho mam podobny zustan takova jaka jsi a nemej moc prusvihu at nedopadnes jako britney nebo bez vlasu jako lady g. *3* *8* *13* *2* *1* *15*
  • *14* http://marisinamoda.blog.cz/ *14* KOUKNĚTE!
  • Drsna zena!! *1* *1*
  • Holka zlatá, jak já nesnášim všechny nový osobnosti typu Bieber, Tokio Hotel a jak nenávidim i Lady GaGa a při takovýhle hudbě je mi na blití, tys mi učarovala... Nejsem sice na pop a neposlouchám tě pořád, na to mam jiný, ale moc se mi tvoje hudba líbí, tvůj styl (který k mému sedne aniž bych tě kopírovala)... Drž se ;) 3:)
  • KeSha's

    KESHA !! MOJE Idolka !!! jeji hudba leci moji dusi :).. I love her face!! NEJKRASNEJSI... NEJLEPSI :)...
  • kasha

    zabijeme kashu?zabijeme kashu?Kdo souhlasí at to pise kolikrat chce dokola dokola dokola dokola dokola dokola dokola dokola dokola dokola dokola dokola dokola *3*
    • Re: kasha

      dokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokoladokola *4*
  • tfpdaa

    blog-soutěž

    Čau...mám blog a tak bych vás chtěla poprosit, udělala jsem tam soutěž...O nejlepší herečku/zpěvačku tak mě napadlo jestli by jste nechtěli zaslat foto jako s Ke$hou nebo jestli máte někoho lepšího a já bych to přidala do blogu. Prosím, je to moje první soutěž ;)
    tady je odkaz....
    www.ladyrohlik.blog.cz/co-udelat- soutez

    A tam jsou i pokyny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší