Přejít na výpis diskuzí

Kesha Sebert

OSOBNOST 6.4.2009 
182 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • OMG...TOTAL SHIT..

    Dobry pisnicky, ale jinak tragicka..fakt uboha..najednou se vynorila nova hvezda a vsichni sou z ni upe paf..je dobra textarka, klipy nema spatny,..ale jinak se chova jak primitiv..kam se hrabe na jiny zpevacky, ktery si svou cestu tvrde vydupaly jako lady gaga♥..kazdy mame svoje idoly fajn, at je kesha klido vase oblibena,to je vase vec ale jen rikam co si o ni myslim..najednou o ni pisou ze je lepsi nez pink, katy perry, a prekvapilo me ze napsali i nez Gaga..!! jako to je teda vrchol..xD..nepochopim..xD..to fakt prehanej..si mysli jaka bude frajerka kdyz rekne ze poblila paris hilton a chova se jak devka..takhle akorat je videt jak je primitivni neinteligentni a kopirka nekterych konkretnich zpevacek..no nic..
  • Re: Kesha

    HMM tak to mozna tobe, ale jinak je gaga the best!!!
  • _rihanna_

    Re: kesha is beest

    aspoň někdo to řika *4*
  • bellaswann

    l

    Ta písnička Tik Tok je hustá ale jinak Kesha neumí naživo zpívat!
  • Re: COOL

    hele ted si mě urazila já mám taky pihy!!!newim co ti prijde na nich spatnýho já je mám od malička.přece si kvůli tobě nepude udělat plastickou operaci *9*
  • kikusenqqa

    Re: Kesha

    JJ JÁ MÁM
  • kikusenqqa

    .nej je Kesha

    holky znáte tu písničku Blh blah blah ta je upe nejfíc!! *14* *3*
  • Kesha

    Perfektná pesnička...práve teraz ju počúvam a už ju viem uplne naspamäť je to naj naj naj pesnička, aku som kedy pocula, myslim TIK TOK...ale Keshu ako cloveka ta to ne pripada mi jak lady gaga ktora sa mi hnusi
  • COOL

    je fakt dobrá ale ty pihi s těma by měla něco udělat *3* *4* *3*
  • Re: super

    Takze napis do ty spodni linky:stahuj.cz a hned to prvni ten svět software,a tam napis:ares a dej hledat v katalogu a ok.Potom se ti tam oběvi uplně prvni co nasli a na to klikni a dej stahnout ares pak otevrit a na plochu a je to de tam stahnout i video tik tik proste vsechno ja si tam stahla film new moon jo tak nenizac a uzij si stahovani!!!!! *1* *1* *9* *5* *15* *8* *13*
  • sweet.anne

    Re: Kesha

    ... a ještě Backstabber.. :)
  • sweet.anne

    Kesha

    Máte někdo to její CD? Je úžasný. Nejvíc mám od ní ráda písničky Hungover a Animal. :)
  • lolipop555

    WoW

    twl wona je pstě moc hustá cool wostrá mno good best tik tok a blah blah blah sou nej songi pstě nemám slow mám na ní uchilku ...to zas né awe mám 4 hustý malí copánky we wlasecha černý linky a péřowý naušnice pstě PECQA!!!!!!!!!!!!!"I LOWE KESHA"♥♥ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *1* *1* *3* *3* *3* *3* *15* *15* *15* *15*
  • mileycyruska

    best!

    nejnejnejnej
    Kesha prostě žije s její hudbou se nikdo nenudí pstě best girl!!!! *14* *14*
  • super

    Ona je pstě super,její písnička tik tok je upa nejlepší písnička co jsem kdy slyšela,pouštím si ji pořád,dokola,ale nemůžu najít žádnou stránku kde si to stáhnout zadara,protože ta na které jsem si písničky stahovala vždicky tak tak ju nemají,tak kdyby jste někdo nějakou stránku věděl tak please napište *14* *14*
  • vše nejlepší :-****

    Všechno nejlepší
  • Blah blah blah

    Její nový videoklip k písničce Blah blah blah kterou zpívá 3O!3 je skvělý.
  • bella.cullen298

    Happy birthday xD

    HAPPY BIRTHDAY KE$HA! P.S. "TIK TOK IS BEST SONG" *14* *5*
  • Kesha

    Všetko najlepšie k narodeninám pesnička Tik Tok je jej najlepšia pesnička. *4* *3*
  • je super

    je úžasná miluju jí kdybych byla klukem chtěla bych s ní chodit ale bohužel sem holka no....nwm proč si o ní myslej že je pí***atd. jo všechno nejjjjjjjjj ti přejuuuuu bah blah blah je hustá písnička tahle se mi líbí seš moje nej pááá *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit