Přejít na výpis diskuzí

Klára Jandová

OSOBNOST 31.12.2006 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mě nepříjde tak hrozná,ale tu reklamu na šampony si fakt mohla odpustit,ale zase teď se baví i její vlasy *1* ,mě je teda sympatická,jsou o dost horší.ať si dělá,co chce,za ty prachy bych si hlavu tim šamponem umyla taky *15* !
  • Vydím že někteří pisálci tady jsou docela jedlí,taky se moje jméno propírá často na netu,nebudu upřesnovat,závist a neschopnost sou moc špatny vlastnosti "ale bez těch malých by nebylo nás velkých" *5* Ale jinak Vás neschopny kteří jen kvetete závistí zdraví ten co hodlá přeplavat Bajkal a Titicaca letos v prosinci *1*
  • poklona

    Přál bych si umět se klanět tak,jak zaslouží si Tvoje krása.Lárinko Pa pavel *3*
    • Re: poklona

      tak,tak je to asi nejkrásnější herečka na světě *14*
  • Klára, je teda kočka, jako prase, jak je tam v televizi v tý reklamě na Šampóny, tak tam jí to teda fakt dost, sluší, no!
  • nemáte někdo její email?
  • Hezká možná ale co má v hlavě, když může plácat tak idiotské kecy v reklamě na šampony. Asi jenom prachy.
  • fandim klare

    je dobre ze si se vratila do pout.je to vic napjati.skoda ze tam neni tomas krejcir.jsi fakt dobra a nandej to bendova alias te krave simone.ahoj jirik *8*
  • kus

    rodinná pouta sleduju jenom kvůli tobě a proto mám velkou radost že si se vrátila MILUJU TĚ *14*
    • Re: kus

      už není nejmladší ale je nejlepší jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo nejlepší na celém světě *3* *3* *3* *14* *14* *14* *4* *4* *1* *1* *1* *14* *14* *3* *3* *3* *14* *4* *4* *4*
  • kus

    musim že rodinná pouta sleduju jenom kvůli tobě a proto mám velkou radost že si se vrátila MILUJU TĚ *14*
  • cus to je teda.... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit