Přejít na výpis diskuzí

Klára Jandová

OSOBNOST 31.12.2006 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj klara pochybujem ze si precitas prave moj prispevok lebo ja take stastie nemam ale keby nahodov ano tak ti chcem povedat ze ten serial pozeram iba koli tebe si strasne zlata baba ale skoda ze som strasne mlady.ak by si si nasla cas odpisat mi tak by som si s tebou chcel popisat zopar mailov.moja mailova schranka je milan91varga@zoznam.sk pa-pa
  • zpráva Pro tebe Klárko, jsi skvělá a a nádherná

    Ahoj Kláro. Chtěl jsem Ti říci, že jsi skvělá, a jsem do tebe strašně zamilovaný. Prosím nenapsala by jsi mi tvoje číslo na mobil?Líbiš se mi, a jestli budeš mít někdy čas, nebo mi budeš chtít napsat, tak mi prosím napiš e - mail na mojí e - mailovou schránku: Mirek.Pop@seznam.cz. Moc Ti Děkuji Klárko, a a byl bych velice rád kdyby jsi mi napsala, protože se mi strašně moc líbiš. Moc rád jsem se díval na tebe v seriálu Rodinná pouta, a jsi úžasná herečka, jen škoda, že tam teď právě nehraješ, protože jsi hrála Evu, a byla jsi úžasná. Já Ti přejí do budoucnosti hodně štěstí a Ať se Ti vše daří Klárko.
  • Pro herecku s tim nejkrasnejsim hlasem pod sluncem

    Chtel bych jenom rict,ze nejsem do Klary zamilovanmej(i kdyz co kdyz..:),ale snad kazdej kdo ji slisel v dabingu,a vubec kdekoliv,musi uznat,ze nemame herecku s tak nadhernym,cistym a uprimnym hlasem,jako je Klara.jestli si to nekdy prectes,Klaro,napis mi,jen tak,par slov,jsi opravdu skvela herecka. PS: A na ty hlupaky z bulvaru nedej,ty slepice co to pisou ti neshaj ani po kotniky. Mej se hezky
  • zprávička pro Klárku

    Ahojky Klárko, moc diky za podpis a jinak ráda bych se ti ozvala ale ztratila sem tvůj telefon, Hanka z tancování. Napiš mě na můj email - edera@post.cz. Evičku hraješ moc dobře a ostatní též. Hanka*P.S. já ti dám svůj a sejdeme se budu se těšit*
  • Pro všechny lidi

    Je Klárka nejlepší jestli jo tak mi napište.Moje mobilní číslo je 732217153 nechcete mi někdo darovat číslo na mobil!!!!jÁ ČEKÁM NEMUSÍTA MI PSÁT N MOBIL ALE STAČÍ NA TENTO CHAT
    • Dobil jsem ti kredit 500 Kč. *14*
  • Pro Klárku Jandovou

    Jsi nejlepší herečka pod sluncem jsi fakt dobrá!!!!!!!
  • Zpráva pro Klárku

    Ahojík Kláry.Chci se tě zeptat,jak vycházíš mimo seriál s Alicí Bendovou alias Simonou.Taky se namáte tak rádi,nebo si rozumíte?A jak vycházíš jinak s Honzou.Tvym seriálovým bráchou?A víš,že jste si i podobní?Pá čauky Verča alias mnamka Kdyžtak se ozvi na vercamnamka@centrum.cz pokud bys chtěla nějak pokecat.Ty jsi totiž od začátku seriálu moje největší favoritka.
  • Dotaz

    Ahoj Kláro, zajímalo by mě, zda máš úzký vztah s Tomášem Krejčířem - myslím mimo seriál Rodinná pouta. Viděla jsem Vás na jednom večírku spolu a drželi jste se za ruce,každého by napadlo, že spolu chodíte.
  • Kláře

    Kláry seš fakt DOBRÁ!!!
  • A vubec uz me ...

    to tady pekne mrda !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit