Přejít na výpis diskuzí

Klára Jandová

OSOBNOST 31.12.2006 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsi moc hezká a mám tě moc ráda *14*
  • Tohle jsem o ní taky četl.Potěš koště jestli to je pravda,že podporuje takové akce a sama je na ty lidi tak hnusná.
  • no teda

    Ty prase. A piješ u teho dobrů vodu?
  • Čus

    Čau Kláro. Vždy když tě vidím v televizi tak masturbuji.
  • zpráva

    Čau Kláro chtěl bych se tě zeptat kdy budeš hrát zase v poutech já vím zě tam hraješ , ale jsi ve Švýcarsku kdy přijedeš a přijede s tebou i ADAM nebo zůstane nezvěstný. Jsi fakt pěkná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestli to budeš číst napiš na JOslejsek@seznam.cz
  • Pomatuješ si ještě na kluka pod mořem?? Byl jsem tehdy prcek a ty taky:-) měj se hezky ..... potápění a delfíni jsou ted muj jediný život....ahoj
  • dotaz na Kláru

    Zdravím ještě jednou...napadlo mě zeptat se na tvůj názor (jsem zvyklý tykat-jestli to je problém-promiň) na současný český historický román. Nejsem znalec,předpokládám, že ty také ne, ale přeci - nezdá se ti, že současná česká tvorba se čím dál tím méně vrací ke zpracování naší historie?Nemá teď samozřejmě na mysli "nedalekou minulost" Hřebejkova typu? Co by jsi říkala historickému románu z období 1.republiky z oblasti Sudet,který by popisoval složitou situaci místních Němců v době propukající hospodářské krize???A propos, jak jsi na tom s historií???Jestli se neptám na něco,co tě vůbec nezajímá - ... ale na to jsi asi zvyklá :-) Stejně mi neodpovíš, ale dnes jsem měl dobrý den,pobavil jsem pár lidí a několika jsem i pomohl-takže mám dobrou náladu a psaní dopisu,který adresát nebude číst,zato možná desítky jiných...no...jo,líbí se mi to...hihi...já se u čtení těch "příspěvků" většinou bavím, tak proč nepobavit jiné??? muhehe...když si to představím, tak ... no fakt, začal jsem se usmívat!!! To je mazec!!! Dole mi to ukazuje "max.2500 znaků" - no, naplňovat to nebudu!!! Ahoj Kláro...i vy, bouráci :-)
  • to se divím

    Tedy,ještě jsem to neudělal,ale teď si říkám-proč ne? Baví mě pročítat ty hlášky v příspěvcích..."líbíš se mi-miluji tě...dej mi své číslo na mobil!" - no to je mazec :-) Ano,i mně se Klára líbí, i já si myslím,že to je jedna z nejkrásnějších žen u nás...ale toto? Lidičky,mládenci, wake-up!Opláchněte se studenou vodou,dejte si pár facek a pak zkuste napsat něco smysluplnějšího!!! Nu a ty, Kláro, jestli toto vůbec čteš, držím ti palce,pevné nervy a trochu toho štěstíčka na lidi,situace a vlastní rozhodnutí... Měj se...respektive mějte se všichni fajn...
  • Stíhá?

    Pochybuju, že to tu Klára čte, má spoustu jiné práce no a odpovídat na -maily, to už asi vůbec.
  • Klárce

    Ahoj v poutech se mi moc líbíš
    • Zvrhlíku. Sexuální.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit