Přejít na výpis diskuzí

Kristina Pimenova

OSOBNOST 23.10.2014 
193 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to moc Krásná a roztomilá holčička kéž bych ji mela doma je překrásný a není namalovana jako ty male pětileté holky v soutěži krásy doufám že ji to vydrží dlouho úplný andílek tak podle mě vypadá
  • je to moc sladká holčička je krásná a má hezkou postavu zatím nejkrásnější a nejroztomilejší jakou jsem kdy viděla moc překrásná a možná i chytrá *3* *4* *3* *4* *3* *4*
  • Je to moc hezká holčička *14* a vůbec nevypadá jako ty zmalovaný a přeplácaný pětiletý holky *12*
  • podla mna je to pekna mile dievca ked sa vam nepaci ta vy ste potom sprosty je mi z vas na grcanie *11* *11* *11* *11*
  • Tady jí to moc nesluší, ale když se kouknete na google do obrázků nebo na její facebook, pochopíte, že je hezčí a roztomilejší než tady na těch fotkách *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *1* *1* *15* *1* *15* *15* *15* *4* *4* *4*
  • je roztomilá...ale není nejkrásnější *12* *6* *1*
  • Je to hezka holka.
    Ma krasne blond vlasy.
  • si najkrajšie dievča na svete ale nie iba srandujem *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11*
  • čo si misli o sebe chudinka a najkrajšia v žiadnom prípade
  • chcela ba bit najkrajšia ale su od nej omnoho krajšie
  • nie je uplne najkrajšia su aj krajšie *4*
  • je nejhezčí palec nahorů :)
  • Nemyslím je to spíše chudinka protože přišla o to nejlepší o děství!!! Jednou toho bude litovat *10*
  • vypada jako cikanka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • jako je hezka ale neni nejhezči holčička na světě
  • není hezká můj názor znám hezčí
  • je nádherná ale jsou spoustu nádherných ,malých holčiček a myslim si že až vyroste nic moc jako její mama
  • je narozená stejně jako ja ale není ejhezčí *4* *4*
  • Ano, je moc nadherna.. a urcite i v dospelosti bude, ale sakra je ji 9 let?! Je jeste mala na takovi veci.. urcite to chteji jeji rodice anezby se ptali na jeji nazor.. je spoustu mnohem hezcich holcicek.. to vidite i na fotkach, je obarvena na blond.. v 9-ti?! Boze! ale urcite je to krasna holcicka, ikdyz nektere fotky co ma jsou tak moc upravene, az to vypada jako barbie.. prirodni krasa je proste nejkrasnejsi, navic je fakt mala na tak sexy fotky a premalovavani.. ale pekna holcicka ;) (y)
  • podle mě není nejkrásnější holka na světě jsou i hezčí holky než je ona

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit