Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Leichtová

OSOBNOST 1.4.2007 
286 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • none

    ahoj jsi krasna ale proc milujes takovi pitomca skarediho chtel bych se s tebou potkat ahoj krystino *4* *4* *9*
    • radus

      Re: none

      a koho že miluje vlastně?
  • OBDIVOVATEL

    AHOJKY KRYSTÝNKO POŘÁD NA TEBE MYSLÍM BEZ TEBE MI NEBAVÍ ŽIVOT A SVĚT JSI MÁ VELIKÁ LÁSKA MOJE VĚZDIČKA NA MÍM NEBY OPRAVDU NA TEBE MYSLÍM TVUJ OBDIVOVATEL
  • kočka

    Prostě strašně krásná a nádherná holka..škoda že se neznáme osobně...
  • odpíš

    vy všich si myslíte žeona sem chodí????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????????? ??????????????????????????????? *15*
  • MU MU KA

    Diskutujici: MU MU KA!

    Kristyna Leichtova: Neznam te a ses mi ukradena, kazdopadne preju hodne uspechu. Zaroven a hlavne malo uchylu, ktery ustrikavaj, kdyz do diskuse napisou "sukat". A uprimne doufam, ze jestli nejakyho potkas, budes mit v ruce klice;)
    • Re: MU MU KA

      MU MU KA...Neznas?asi nekoukas na comeback:-D no a z Kristýnkou bych si dal taky říct:- kdo taky ne ze?
  • OBDIVOVATEL

    AHOJ KRISTO POŘÁD NA TEBE MYSLÍM A NEMOHU SPÁT CHTĚL BYCH TĚ POZNAT OSOBNĚ A SEZNÁMIT SE S TEBOU PS INTERNET DOMA NEMÁM ABYCH SI MOHLI ČETOVAT
    • Re: OBDIVOVATEL

      Kolik ti je? 5 nebo 6 ? *1*
  • OBDIVOVATEL

    AHOJ KRISTO VIDĚL JSEM TĚ VE FILMU ÚČASTNÍCI ZÁJEZDU A BYLAS SUPER TAKY VÍM ŽE JEŠTĚ STUDUJEŠ DAMU TAK TI PŘEJI PO STUDIU HODNĚ TELEVIZNÍCH NABÍDEK A ÚSPĚCHU V TVÉM ŽIVOTĚ TI PŘEJE TVUJ OBDIVOVATEL
  • CTITEL

    AHOJ KRISTO
  • help

    Ahoj Kristýnko je mi líto že jsem se celou dobu neozval, ale neslo to, ztratil sem na tebe kontakt, a tohle je poslední možnost která mi zbyla abych se s tebou spojil, přesto že sem tak daleko.Jestli se k téhle zprávě někdy dostaneš tak mi prosím dej vědět na číslo 720 384 849 nebo na icq 467 153 052 budu doufat že si tuhle stránku nekdy otevřeš a ozveš se. Pája *9*
    • Re: help

      kdybys ji hledal tak má profil luthien1
      • Re: Re: help

        děkuju moc ale nemužu se zaregistrovat *9*
      • Re: Re: help

        coze ???
  • Překrásná

    Nej holka na světě *14* *14* Žeru jí *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit