Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Leichtová

OSOBNOST 1.4.2007 
286 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kráska

    Přiznám se, že nejdříve jsem si jí v Účastnících zájezdu takřka nevšiml, líbila se mi ta blondýna. Herečka mě nezaujme jen tím, že ukáže své dvě přednosti. Chytla mě až v Comobacku, sice jsem jí považoval za starší než je, ale já u žen nikdy nedokázal správně odhadnout věk. Zaujala mě tím, že je nejen až nehorázně krásná, ale také přesvědčivá. Jen škoda, že nevím, jaká je její pravá povaha a ona to sen nejspíš nenapíše. Můžeme jen doufat, že si jejího talentu všimnou režiséři. Jiří Strach by jí určitě mohl nabídnout skvělou roli.
  • xx

    Proč herečky musí chodit jen z herci a né znormálnimi lidmi v čem jsme horší než herci jinak na tebe myslím deně
  • Ahoj Kristýno

    Ahoj Kristýno si nejlepší na světě jsem do tebe blázen nejlepší jsi v Comebacku mám všechny díly jsi překrásná v Účastnících zájezdu napiš mi prosím na email zatím ahoj Honza *14*
  • bebe

    Ahoj Kristýnko velice tě fandíme a doufáme že vyhraješ anketu Anno 2009 zpozdravem bebe
    • Re: bebe

      to ja taky
  • si proste kus

    na jaky mas vek si docelakus a krásna a ty tvoje postava je ohromují ci chtel bych s tebou chodi *15* *15* *14* *14* *14* *14* *14*
  • SISA

    AHOJ KRISTÝNKO V PÁTEK JSEM TĚ CHTĚL ZAHRÁT PÍSNIČKU NAPŘÁNÍ Z RÁDIA ALE NEVIŠLO TO NEZAHRÁLY TI JI COŠ JE ŠKODA TAK TĚ ZDRAVÍM PROSTŘEDNICTVÍM INTERNETU A ČASTO MYSLÍM NA TEBE AHOJ *14* *14*
  • NEVYSLOVITELNĚ NÁDHERNÁ

    Neexistuje slovní vyjádření abych mohl popsat krásu a charisma Kristýnky Leichtové !!! ;-)
    • WoW tak toto se ti povedlo, rovná 777 ;)
    • rades

      Re: NEVYSLOVITELNĚ NÁDHERNÁ

      Naprosto souhlasím!!!!! To je panečku názor!;-) Díky!
  • bebe

    Ahojky Kristuško vím že máš ráda Štěpána a že ho miluješ respektuji tvou lásku k němu ale nevím jak on tě moc miluje kdyby to mezi vámy skřipalo a rozešly se tak nevzdychej já tě velmy miluji a zůstanu ti navždy věrný
    • hellraiser

      Re: bebe

      S takovym pravopisem nevim nevim, jestli by te vubec chtela... *1* *1* *1*
      • Re: Re: bebe

        *10* *5*
        • Re: Re: Re: bebe

          tvoje holka nebude milovat tvuj pravopis *13* , ale tebe *14* . a na pravopis se muzete .... *14*
          • hellraiser

            Re: Re: Re: Re: bebe

            To je sice pravda, ale tohle je tak zakladni pravopis, ze by urcite minimalne upozornila na chyby (pokud by je sama nedelala, to pak totiz neni co resit :-))) *1*
  • aliska.k

    e-mail,icq,skype,lide

    ahoj všichni neznate někdo e-mail,icq,skype nebo lide kristyny????????????
    • Re: e-mail,icq,skype,lide

      Znám email a přezdívku na lide.cz, ale protože jak koukám, je to tady samé prase a ouchyla, tak to sem nedám *13*
      • Re: Re: e-mail,icq,skype,lide

        ahoj napíšeš mi to na email tu její adresu??? *4*
      • hellraiser

        Re: Re: e-mail,icq,skype,lide

        Prezdivku na lide.cz znam taky, ale fakt je lepsi to sem nedavat... *4*
        • Re: Re: Re: e-mail,icq,skype,lide

          no to byste jí vážně měli rádiiiii *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
          • hellraiser

            Re: Re: Re: Re: e-mail,icq,skype,lide

            Nevim, co je ti k smichu, navic kdo chce, tak si to stejne zjisti *3*
      • Re: Re: e-mail,icq,skype,lide

        Jestli to opravdu znáš,tak to sem fakt nedávej,to bys jí opravdu nepomohl,je to tu skoro samý magor..neříkám,že bych se s ní nechtěl nějak na úrovni pobavit,ale co je moc,je moc.
  • CTITEL

    Přeji ti veselé vánoce a štastný rok 2010 pŘEJE CTITEL *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit