Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Leichtová

OSOBNOST 1.4.2007 
286 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kristýnka..

    Skvěláá ♥ *4*
  • bebe

    Ahoj Krystýnko už kuly tobě se dám na hereckou dráhu a doufám že v budoucnu si s tebou zahraji ve filmu ahoj bebe
  • ctitel

    Vážená slečno Leichtová já vás mám rád z čisté lásky a né pro popularitu jak ostatní tady vás bych měl rád i bez popularity skrátka řečeno nejste mi lhostejná nikdy bych se nevytahovál že chodím z hvězdou herectví je povolání kako každé druhé zpozdravem váš ctitel
    • Re: ctitel

      ...Tak Váš(Vaše) učitel(ka) ČJ by asi uronil(a) slzu - při pohledu na tvůj heroický výkon... Méně létání a více se věnovati učivu, studente. *3*
  • moje láska

    Ahoj krásko!!!Proč tak nádherná holka nemůže být moje??
  • Titulek

    Ale Ale ale Ale *1*
  • OBDIVOVATEL

    KRÝSTÝNKA JE MOC PŘEKRÁSNÁ A VELICE INTELIGENTNÍ HOLKA NENÍ DIVU ŽE JI CHCE KAŽDÝ ALE I JÁ JI CHCI MILUJI TĚ VELMY MOC A KAŽDOU STŘEDU SE NA TEBE DÍVÁM VLASTNĚ SE NA COMEBACK DÍVÁM KULY TOBĚ S POZDRAVEM OBDIVOVATEL
    • hellraiser

      Re: OBDIVOVATEL

      Jeste tak si doplnit znalosti pravopisu, co? :-)))
  • jaaaaa

    ahojky kikinka je moje sestrenka vzdalena takze vlastnice.miluju ji se vsim mi pomuze lubim ta ale co ty sem stejne nechodis rikas ze je to kravina vid jak sme se o tom neavno bavili.nezapomen ze jedem pres vikend na ty hory doufam ze budes moct jako vzdycky jo pojedu a pak ja musim pryc zhe vem si neco teplyho bude tam zima uz je tam snih *14*
  • textík

    ahojik Kristýnko mám tě moc ráda hlavně jako Ivu v comebacku
  • best

    vše nej! *15*
  • OBDIVOVATEL

    AHOJ KRISTÝNKO NEVÍM PROČ MĚ HODNOTÍ TAK ŠPATNĚ PŘECE LÁSKA NENÍ ŠPATNÁ VĚC POŘÁD NA TEBE MYSLÍM Z POZDRAVEM OBDIVOVATEL

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit