Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Leichtová

OSOBNOST 1.4.2007 
286 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mileynkamallinka

    narozeniny

    vše nejlepší k narozeninám *4*
    • Re: narozeniny

      Vše nej k narozeninám.. *3* *14*
  • druhý přítel

    Ahojky mám tě velmi rád a i když se neznáme tak mi na tobě velice záleží a chtěl bych tě poznat a popovídat si s tebou vím že máš přítele Štěpána a plně to respektuji a přeji vám hodně dobrého ve vašem životě ps jsem tvůj druhý přítel ahoj *3* *3* *4*
  • kristuška

    Krisýnko chtěl bych tě sparřit a popovídat si stebou jaká jsi doopravdy jestli jsi jako Iva nebo jsi uplně jiná moc o tobě nevím a v tisku taky nejsi chtěl bych jet za tebou Kristuško moc tě zdravím ahoj *3*
  • luckav.cz

    Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k svátku *3*
  • MÁŠ SVÁTEK

    V TUTO SOBOTU MÁŠ SVÁTEK TAK TI PŘEJU HODNĚ ZDRAVÍ A MNOHO DOBRÉHO V TVÉM ŽIVOTĚ TVŮJ CTITEL
  • miluji tě

    miluji tě a myslím na tebe
  • Mlufim Šéski

    Když už tady neustále opakujete své nabídky k sexu/vztahu/rande tak to aspoň dělejte tak, aby se to dalo číst, mám z těch hrubek omlácený oči.. *5*
  • herečky chodí z herci

    Nevím proč herečky musí chodit jen z herci a na nás uplně kašlou přitom jsme to my co chodíme na jejich představení bez nás by byli obyčejní lidé jako my ostatní takže v tom máme taky hlavní roly
    • Re: herečky chodí z herci

      ..máme taky hlavní rolY.. Au!
    • barca.barbuska

      Re: herečky chodí z herci

      *7* *7* S KÝM ČÍM !!! S herci ne Z KOHO ČEHO *15* *15* nejsm moc na češtinu, taky se pletu, ale tohle bije do očí *13* *13*
  • MYSLÍM NA TEBE

    KRISTUŠKO MYSLÍM NA TEBE POŘÁD VEDNE V NOCI A CHTĚL BYCH SE STEBOU POTKAT A SEZNÁMIT SE S TEBOU MÁM TĚ RÁD VÍC NEŽ SI MYSLÍŠ *14* *14* *3*
    • Re: MYSLÍM NA TEBE

      Hehe blázne *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • hhh

    nevim jak sem se sem dostal, ale co příspěvek to perla *1* *1* jdu se podívat jaké příspěvky jsou u scarlet johanson *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit