Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Leichtová

OSOBNOST 1.4.2007 
286 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mam ju ráda je skvěé hraje comebak
  • Ahojky Kristýnko jsem tvůj velký fanda a mám tě velmi rád a udělál bych pro tebe vše na světě a budu studovat herectví doufám že mě u skoušek vezmou drž my palce ahoj
    • V prvé řadě se nauč češtinu, pak se můžeš hlásit na takovouto výběrovou školu.
      To snad ani není možné, co dnešní mládež zplodí za nesmysly!
  • To je jasný že se za Kristýnu Leichtovou jenom někdo vydává,já si ji například na jejím profilu tak jsem si ji přidala do přátel a už jsou to 2 roky a nic neodepsala.Takže je to jasný že,ji jen někdo vytvořil profil a ani s vámi nebude mluvit rozhodně má rozum a nenapadne jí sem psát svůj email když toho dotyčného/nou nezná.A ten kdo sie za ní vydává a píše sem komenty tak je fakt ubohej!Kdyby to psala opravdová Kristýna L. tak by to napsala aspon bez hrubek,a snad také umí napsat svoje příjmení Leichtová-ne Laichtová že kristyna laichtova -Re: Re: COMEBACK!!!!!!! *6* *6*
  • ahoj kiki ja vim ze si to stejne neprectes ale si moje nej.herecka. *12* *13*
  • Máš profil na http://www.karaoketexty.cz/?
  • ja taky nikomu neverim ze sem odepisuje prava kristyna leichtova.protoze to neny mozny ona na takhle blbi stranky nechodi.treba ja.ja jszem cera marfina dejdara a taky sem nechodi ale je mi teprve 7777777777 *12*
    • Nauč se psát a já ti taky nevěřím, že jsi dcera M. Dejdara...
  • emmag
    Krásné narozeniny Krystýnko 26 je jen jednou v ŽIVOTĚ.:-D
  • Jsem Kristýna asi nepíše co???????Ale jinak ji zdravim a at" se ji daří v comebacku *1*
  • jakub.k99
    Ahoj Krystýno, už se moc a moc těším na ty nové díly COMEACKU, usrčitě to bude zase prča až se v obýváku budu válet smíchy. Jsem zvědav co am dobrýho zase předvedeš. Ahoj, jakub z Mýta u Rokycan.
  • ahoj kristyno uz te nekdo pozval na kavu jenom jako na pokec asi jsem prvni diky za odpoved
    • Ne si asi 5 368 425 :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší