Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Leichtová

OSOBNOST 1.4.2007 
286 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Překrásná

    Nej holka na světě *14* *14* Žeru jí *14*
  • Re: chlapi

    Hele ty kreténe z čeho se může strachovat *7* *7* *7* podle mě z ničeho.
  • chlapi

    vám jež píšete věci které by si měl chlap jen myslet nikoliv psát.nechci být pokrytec taky si to představuju,ale představte si,že se sem ta dívka podívá, tak jí z některých vzkazů nebo vyznání musí jít mráz po zádech tak mě neserte jura
  • vypadá mladší

    Musím uznat že v Comebacku vypadá mnohem mladší. Teprve až těhle jsem si uvědomil že je starší. A mimochodem i tak vypadá na 20. *14* *14* *14*
  • best

    Jo... Kristýna je vážně bezva herčka a holka. Comeback je s ní fakt nej. *14*
  • Re: kristýna

    ja si mislím že kristína je super holka ale co jsem o ní slišela tak vidím že se o ní už dále zabívat je to ale docela super HEREČKA. *9* *9* *9*
  • Please

    Ach jo kéž bych byla její kámoška...... Je to best herečka *1*
  • ago112

    Re: ...

    jj
  • ago112

    kristýna

    hezká holka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • chroustik.k

    fakt ji zbožňuju

    Takhle patří fakt mejm neojblíbenějším herečkám v český republice combeck je fakt mazec a bez ní by to bylo o ničem... *5* *5*
  • je nej

    jesuprova hlavne v comebacku
  • Re: Re: lol

    hele kristyna leichtova je hezka a jeji fotky se mi moc libi chtela bych si s ni psat o filmech a tak ruzne a chci byt jeji kamaradka. *3*
  • Re: lol

    Jak tady všichni říkáte, že je překrásná, tak mně zase tak krásná nepříjde. Sympatická je, ale jsou hezčí. Hezká je, ale krásná nevím. Hlavně mi hned nezačněte nadávat. A pokud začnete, tak je mi to úplně jedno.*1* *1* *1*
  • GO KRISÝTNA

    Ahoj kristýno jsi překrásná. *14* *14* *4* email@mikousicek.cz *14*
  • Kristýnina adresa

    Máte někdo adresu na Kristýnu?Jetsli jo tak mi prosím napište buď na mail:lucibus-buffy@seznam.cz nebo na účet osobností a nebo mě nechte bejt!!:-)))))))))))))))) *10* *10* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14*
  • LUKÁŠ A KRISTÝNA ROVNÁ SE KONFLIKT

    Kdo si myslí že spolu rovnají pár?NEHODÍ SE K SOBĚ!!! *16* *8* *5*
  • nejhezčí holka na světě z překrásnýma očima

    Musím říct že je krásnější než červená růže,kdybych jí potkal tak tak bych jí někam pozval nebo jí dal cokoliv na světě *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • jaký spiknutí?

    errorno12 jaké spiknutí myslíš? *7* *7* *7*
  • jo jo

    miluju te kiki moc a moc te muluju jo moc mmtr....... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • jak to vidím já

    velice dobrá herečka a myslím si, že ta to dotáhne nehorázně moc daleko. jak tady čtu ty vzkazy tak vidím že ji moc chcete a ne jenom jako kamarádku *1* . Jsem mega snílek, ale pochybuju že by s někým někam zašla a obzvláště z internetu. já si myslím že pokud ji člověk nezná osobně tak nemá šanci. taky bych jí chtěl někam pozvat, ale osobně ji neznám, nebýt televize atd. tak bych nevěděl že tak nádhernou dívku v čechách vůbec máme. a pokud by mé pozvání nepřijala tak bych byl kotle nešťastný. kdybych byl alespoň ňekde od Plzně nebo tak, ale co tady na moravě. pokud by ale zavítala do Zlína, není problém jí dělat průvodce. alespoň ňeco než nic. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit