Přejít na výpis diskuzí

Kryštof Hádek

OSOBNOST 31.12.2006 
65 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    No já ho viděla hrát jen v jednom filmu a to v expertech ale mrzí mě, že jsem ho neviděla v Uvolněte se prosím, ale jinak je hezkej kluk *14* a dobrej herec. *3*
  • Kryštůfek

    Fáákt dobře umí hrát.... Viděla jsem ho i v divadle (hrál: Šakalí Léta) a je takovej malinkej, a hrooozně roztomilej,..... Prostě Suprovej... *14* *14* *4*
  • Kryštůfek :)

    Kryštof je hodnej kluk... Je hezkej a pohodovej - skvělá kombinace. Akorát mě trochu štve,že jde v Matějových stopách... Jeho brácha Matěj ale není zrovna ten nejlepší vzor *13* Ale jinak ho mám ráda,vlastně oba dva *14*
    • Re: Kryštůfek :)

      A čím jde v Matějových stopách?
  • Nedosazitelny :)

    Taky jsem koukala na Uvolnete se prosim, myslim, ze tento roztomily andilek bude ve skutecnosti pekny dablik...no jo.. :)
  • Borec

    Nejsem bláznivá fanynka, ale Kryštof Hádek je borec. Je kvalitní herec a přitom se dokáže tvářit taak nevinně. Dost mě přitahuje. Ale myslím, že šanci u něj mají asi holky, které se pohybují v podobném oboru. Je těžký mít přítele herce a přitom se chovat klidně a nežárlit při každém jeho kroku..
    Ale Kryštof je vážně kus. Peťa (23)
  • Poté, co jsem byla v divadle Rokoku, na představení Rychlý Šípy 2:Sněhová mise.Jsem byla mile překvapena.Kryštof je mým favoritem ve všech směrech *1*
    • Re:

      Můj favorit je to taky, už od Tmavomodrýho světa :) Příjemně mě překvapuje. Už jsem myslela, že v naší generaci žádní dobří herci nejsou.
  • Pro kryštofe

    když budeš chtít třeba na pocházku nebo tak,,klidně se ozvi,,pokud se radši neseznamuješ přímo,,já vim je to dost trapný,,ale tady si stejně nikdo nepíše *8*
  • kryštov

    Po tom co sem se teď koukla na uvolněte prosím!mi přijde dost roztomilej.. *8*
    • Re: kryštov

      *14* Fáákt dobře umí hrát.... Viděla jsem ho i v divadle (hrál: Šakalí Léta) a je takovej malinkej, a hrooozně roztomilej,..... *4* *14* Prostě Suprovej...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit