Přejít na výpis diskuzí

Kryštof Hádek

OSOBNOST 31.12.2006 
65 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dajanka

    Bobule2!

    čau čau lidičky víte o tom, že se točej BOLULE 2!!!! mno není to uužasný?! *15*
  • Jj.

    Jj. Se všemi souhlasím! Kryštof je kvalitní herec a nádhernej chlap!... *14* *5*
  • dajanka

    hÁdKoFiLkA

    I LOVE YOU!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • medulinkaa

    Hmmmm...

    Film 3 sezóny v pekle jsem neviděla, jen film o filmu a líbí se mi tam, ale nevím, jestli se mi spíše nelíbí ta postava v jeho provedení, než on samotný...??
    Ve skutečnosti na mě působí docela dětinsky, na to, že je mu už 28...??
    Jinak se mi jako herec moc líbí, je přirozeně talentovaný, což se dnes cení. A hezky se na něho dívá.. *5*
    • Re: Hmmmm...

      Vidím to velmi podobně: právě proto, že jsem viděla většinu filmů, ve kterých vystupuje včetně filmu 3 sezóny v pekle nejsem si jistá, zda Kryštofa nedělejí atraktivním pouze jeho role.*7* A ano, možná se chová trochu dětinsky, ale ani u 28letého muže mi to nepříjde příliš neobvyklé, neboť můj 29letý strejda se chová přesně jako on.*14*
  • kryštof

    vše nejlepsi k narozeninam Kryštofe!!!Hodně štěstí,zdraví a velké herecké úspěchy!!! *3* *4*
  • doporučení

    včera jsem byla na Třech sezonách v pekle Kryštof je tam dokonalej doporučuju všem filmek pěknej a Kryštof je velice sexy *14* *14*
  • Kryštůfek

    Fáákt dobře umí hrát.... Viděla jsem ho i v divadle (hrál: Šakalí Léta) a je takovej malinkej, a hrooozně roztomilej,..... Prostě Suprovej... *14* *14* *4*
  • kryštof hádek

    Viete že hral v jednom írskom seriáli Gaya?
    • Re: kryštof hádek

      Ale tiež musím povedať že tam bol fakt zlatý...je to fajn herec *5*
      • dajanka

        Re: Re: kryštof hádek

        fakt jo?? *7* to jsem netusila a nevis kde bych se na netu na to mohla kouknout???
        • Re: Re: Re: kryštof hádek

          jedine na youtube...inde som to nenasla...serial sa vola RAW a on hra casnika z Ceska :)- vola sa Pavel a sefkuchar je Geoff... :)
          • Re: Re: Re: Re: kryštof hádek

            Raw je serial irske televize (RTE- http://www.rte.ie/) a nyni bezi jiz jeho druha rada (prvni mela premieru na podzim 2008). Jedna se o prostredi dublinske restaurace a Krystof zde hraje puvodne cisnika (Cecha), ve druhe serii povysi na 'house managera'. Lze videt na RTE Player (ale je to k dispozici jen 2 tydny po odvysilani epizody a nevim, jestli se pujde divat i z Cech). Me se serial i Krystof (alias Pavel) v nem moc libi. Vyborne, Krystofe *5*
  • Poté, co jsem byla v divadle Rokoku, na představení Rychlý Šípy 2:Sněhová mise.Jsem byla mile překvapena.Kryštof je mým favoritem ve všech směrech *1*
    • Re:

      Můj favorit je to taky, už od Tmavomodrýho světa :) Příjemně mě překvapuje. Už jsem myslela, že v naší generaci žádní dobří herci nejsou.
  • dajanka

    wow

    ahoj lidicky *14* Kryštof Hádek je ten nejhezčí herec na světě!!! nejvíc mu to slušelo ve filmu MÁJ!! tam byl uuuplne k sežráni!!! *14* já z něho už vuuubec nemuzu!!!!!!!! *14* *14* miluju ho!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit