Přejít na výpis diskuzí

Kryštof Hádek

OSOBNOST 31.12.2006 
65 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dajanka

    krystof

    je nejlepsi *14* *14* *1*
  • :o*

    *14* Je fag sexistickej!:o)
  • dajanka

    preju uplne vsechno nej nej nej nej :-D

    cau preju (mozna trosicku opozdene) hodne: stesti, zdravi, lasky, penez, super rolí, novych kamaradu, *14*, spokojenosti a jeste vice uspechu nez do ted!!! *1* *1* jses nejuzasnejsi *14* *5* *4*
  • Kdo jste neviděli na youtube Kryštofa v irském seriálu Raw, tak to napravte, je tam skvělej jako vždy a i když hraje pro něj asi dost citlivou roli, zvládá ji bravurně. Škoda že už nechtěl dál hrát, včerejší závěr byl fakt drsnej a jen velmi těžko stravitelnej. Doporučuju!! Byly celkem 4 řady od roku 2009- 24 dílů.
  • moniiiczkaaa

    Sladkej...

    Hey tak tenhle člověk je úplně boží *14* Můj 2. NEjoblíbenější chlap na světě!! *14* *14* *14* Upe super...se nedá popsat *14* Hey Bobule...upe krásňoučkej film....hlavní s ním a s Terkou Voříškovou *14* Prostě NEjlepšejší!!
    • dajanka

      Re: Sladkej...

      JE JEŠTĚ LEPŠÍ NEŽ NEJLEPŠÍ!!!! *15* *15* jen nej nej nej nej nej nej nej lepšíí pak by se dalo o necem diskutovat!! *4*
      • moniiiczkaaa

        Re: Re: Sladkej...

        Jn *4* Pravda *14*
        • dajanka

          Re: Re: Re: Sladkej...

          ja jsem jeho nejvetšíí fanda!!!!!!!!!! *14*
  • Kdyžtak se podívejte na youtube na show Jana Krause tam byl taky :-)
  • jednou bych Tě chtěla potkat.... *3*
  • Rozkošnej to jeho ksichtíček :)
  • Kryštof

    Tak o Kryštofovi sem doposud nic moc nevděla ale dneska sem zkoukla v kině bobule a po 10 minutách sem od něj nemohla odtrhnout voči po zbytek filmu :)) *14* V tom filmu je vážně mooc hezkej *14* a je to fakticky moc krásnej, milje, tlentovanej herec *3* Škoda že sem ho neviděla v Uvolněte se prosím ale snad se mi to někde podaří sehnat ptž na stránkách ČT mi to nejde *8*
    • Re: Kryštof

      jej no tak sem to konečně našla *14* a musim říct že se úplně náádherně směje *14* jinak tam byl fakt supr *15*
      • Re: Re: Kryštof

        Pošli odkazík prosím *14*
  • je tak sladkej *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit