Přejít na výpis diskuzí

Kryštof Hádek

OSOBNOST 31.12.2006 
65 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlas je moc pekny
  • Nevíte někdo, jak je vysoký?
  • Velmi přeji, ať je děťátko zdravé a ať se ti velmi daří. Klidně napiš svůj e-mail. *14*
  • Jo. Jsi krásný, hlavně ve dvou bobulí. *14*
    Chtěla bych na tebe mít číslo, napiš mě na cibuam@centrum.cz
  • Je božííí!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • je tak sladkej *14* *14* *14*
  • Vše všecičko nej k dnešním narozkám Kryštofe!!! Petr
  • Kryštofé,Tady Vilda Z Ostravy,Zavolej my,jak jsme se domluvily,zn:Signál,moje číslo maš,čau....
  • krásnej chlap. škoda, že jako ,,smrtelnice,, se nemám s tebou jak seznámit.Jsi fakt skvělej!:)
  • Ahoj Kryštofe, jmenuji se Marek a je mi 5 let. Viděl jsem Tě ve filmu Tmavomodrý svět a moc ses mi líbil. Přeju Ti k narozeninám hodně dárků, byl bych rád, kdybys někdy přijel ke mně na návštěvu a chvíli sis se mnou hrál. Klidně přijeď už zítra odpoledne *5* Ahoj M.
  • Kryštofe, všechno moc nejlepší k dnešním kulatinám!!! Hodně štěstí a hodně nových výborných rolí jako 3 sezony v pekle *3* Jste nejlepší
    českej herec. Ať se vše daří!
  • jednou bych Tě chtěla potkat.... *3*
  • Neví tu někdo, jestli je možné sehnat a napsat Kryštofovi mail ?? Zná ho někdo?
  • Kdyžtak se podívejte na youtube na show Jana Krause tam byl taky :-)
  • Když už tam vypadá vše na Happy end, tak umírá....fakt drsný a pro holky možná až srdceryvný. Kryštofe, tohle si dělat neměl, Irsko truchlí po včerejšku asi *9*
  • Kdo jste neviděli na youtube Kryštofa v irském seriálu Raw, tak to napravte, je tam skvělej jako vždy a i když hraje pro něj asi dost citlivou roli, zvládá ji bravurně. Škoda že už nechtěl dál hrát, včerejší závěr byl fakt drsnej a jen velmi těžko stravitelnej. Doporučuju!! Byly celkem 4 řady od roku 2009- 24 dílů.
  • Rozkošnej to jeho ksichtíček :)
  • ivka315
    Vše nej nej k svátku:-)
  • 18. 9. 2010

    Kryštof 18. 9.*4* Chlapec trochu nezvládnutelný. Přichází na tento svět jako protest, možná nechtěné dítě, které si ale svoji pozici uhájí. Složitá role. Nikdo mu nedá nic zadarmo, všechno si musí zasloužit. Ve škole naráží na podivné praktiky autorit, ale zjišťuje, že jinudy cesta nevede. Je zklamán, zkouší opakovaně uvěřit, že život má smysl, ale opakovaně se dozvídá, že o něho tady ani tak nejde. Je ale schopen velkých skutků, umí překvapit, když se nebude na nikoho ohlížet. Má v sobě obrovský potenciál.*7* *13* Vše nejlepší ke jmeninám!*4*
  • kryštof

    vše nejlepsi k narozeninam Kryštofe!!!Hodně štěstí,zdraví a velké herecké úspěchy!!! *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit