Přejít na výpis diskuzí

Kryštof Hádek

OSOBNOST 31.12.2006 
65 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sexi

    je úplně sladký.. v bobulích je uplně sexi *16* *14*
  • dajanka

    preju uplne vsechno nej nej nej nej :-D

    cau preju (mozna trosicku opozdene) hodne: stesti, zdravi, lasky, penez, super rolí, novych kamaradu, *14*, spokojenosti a jeste vice uspechu nez do ted!!! *1* *1* jses nejuzasnejsi *14* *5* *4*
  • martina008

    vše nej

    Krystofe k Tvym 27 narozkam vse nej a at se ti dari v zivote
  • :o*

    *14* Je fag sexistickej!:o)
  • dajanka

    krystof

    je nejlepsi *14* *14* *1*
  • dajanka

    uplně ho žeru

    wow on je tak uzasnej ach jo!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* ja se z neho jednou zcvoknu jak je perfektní *5* *4* *14* *14* *1* *3*
  • Kryštof Hádek

    Teda kdyby někdo nevěděl a dosud nenašel..tak tady: http://www.ceskatelevize.cz/program/detail.php?idp=10214098406&day=1234479600&time=21:30&ch=1&vso=video&idec=206%20562%2022200/0006&rok=2006#dil206%20562%2022200/0006
    ..je to Uvolněte se prosím..mrkněte na to...a je to fakt Kocou,mňauu.. *5*
  • dajanka

    wow

    ahoj lidicky *14* Kryštof Hádek je ten nejhezčí herec na světě!!! nejvíc mu to slušelo ve filmu MÁJ!! tam byl uuuplne k sežráni!!! *14* já z něho už vuuubec nemuzu!!!!!!!! *14* *14* miluju ho!!!
  • alex258

    krystof

    krystof je naprosto nadherny videla sem snad vsecky filmy v kerych hraje a je fakt dobrej hlavne tmavomodry svet a bobule ty sou jeho nej on je vazne k sezrani *1* *14*
  • Re: Re: Kryštof

    Pošli odkazík prosím *14*
  • Re: Kryštof

    jej no tak sem to konečně našla *14* a musim říct že se úplně náádherně směje *14* jinak tam byl fakt supr *15*
  • Kryštof

    Tak o Kryštofovi sem doposud nic moc nevděla ale dneska sem zkoukla v kině bobule a po 10 minutách sem od něj nemohla odtrhnout voči po zbytek filmu :)) *14* V tom filmu je vážně mooc hezkej *14* a je to fakticky moc krásnej, milje, tlentovanej herec *3* Škoda že sem ho neviděla v Uvolněte se prosím ale snad se mi to někde podaří sehnat ptž na stránkách ČT mi to nejde *8*
  • Ouuu

    Miluju těěěě strašně moooooooooooooc I love you lásko
  • Vlk

    ahoj nedá se tu napsat nic.:)no takovou snahu ani nemám.Moc se mi Kryštov líbi (koukla jsem dvakrát) v Uvolňete se prosím v pořadu p. Krause...:)je to dost vtipný a milý a myslím,že Kryštov to teda ustál, to na červeném křesle jen málo kdo.Jistě,že je to moc hezkej kluk jinak by tady nikdo nic nepsal..:)jen obdivuji herce,jak zvládají ten nápor-ztáty soukromí a útoky bulváru..držím palce *4*
  • ...

    No já ho viděla hrát jen v jednom filmu a to v expertech ale mrzí mě, že jsem ho neviděla v Uvolněte se prosím, ale jinak je hezkej kluk *14* a dobrej herec. *3*
  • Kryštůfek

    Fáákt dobře umí hrát.... Viděla jsem ho i v divadle (hrál: Šakalí Léta) a je takovej malinkej, a hrooozně roztomilej,..... Prostě Suprovej... *14* *14* *4*
  • Re: kryštov

    *14* Fáákt dobře umí hrát.... Viděla jsem ho i v divadle (hrál: Šakalí Léta) a je takovej malinkej, a hrooozně roztomilej,..... *4* *14* Prostě Suprovej...
  • Re: Kryštůfek :)

    A čím jde v Matějových stopách?
  • Kryštůfek :)

    Kryštof je hodnej kluk... Je hezkej a pohodovej - skvělá kombinace. Akorát mě trochu štve,že jde v Matějových stopách... Jeho brácha Matěj ale není zrovna ten nejlepší vzor *13* Ale jinak ho mám ráda,vlastně oba dva *14*
  • Nedosazitelny :)

    Taky jsem koukala na Uvolnete se prosim, myslim, ze tento roztomily andilek bude ve skutecnosti pekny dablik...no jo.. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit