Přejít na výpis diskuzí

Kurt Nilsen

OSOBNOST 31.12.2006 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kurt

    Kurte Nilsene přeju ti z celého srce mnoho štěstí jak v kariere tak v osobním zivotě.Mám tě moc ráda a spolu s Bonem Voxem jsi ten nejlepší spěvák na světě.Posílám velkou pusu. Martina
  • Asi žádný

    Nevím proč tady ti tupci co nadávají Kurtovi vůbec lezou.Nikdo je tu nezval a bez těch jejich poznámek se klidně obejdem že jo?????Neříkám že je úplně nádherný,ale náhodou.....
  • razaci

    kurte ses uplne hnusnej vypadas jak veverka pihatej,rezatej a diru mezi zubama to je ono kdyz mas tolik penez proc nejdes na operaci se zubama ??????????????????????? ta jedna pisnicka je docela hezka ale jinak ses hhnusnej jak PRDEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
  • i love

    Máš prostě velkej sexapeal!!!!a já tě MILUJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • I love!!!!!!!!!!!!!!!!

    Kurte,ty jsi prostě nejlepší nejnádhernější atd......o tebe bych se porvala doma mám každou věc ve které jsi.ty jsi prostě to nejůžasnější co jsem kdy viděla!!!!!!!!!!!!!!!!v televizi když jsem tě uviděla tak jsem věděla že jsi ten NEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!Prostě tě MILUJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • I love!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kurt!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Kurt

    kurt nilsen je nejlepsi a ja si to nikdy neprestanu myslet ja ho miluju
  • Jen tak dal...

    Souhlasim s vami, mile damy a fandim Kurtovi!!!:)
  • Kurt

    Kurt je THE BEST!!!!!!!!
  • KURT

    ABYCH NEZAPOMNĚLA TY CO O KURTOVI ŘÍKAJÍ ŽE VYPADÁ HROZNĚ ATD. JSOU JEN UBOHÝ MAGOŘI KTERÝ KURTOVI ZÁVIDÍ A NIKDY NEBUDOU TAK KRÁSNÍ,TALENTOVANÝ A NIKDY NEVYKOUZLÍ TAK SEXY ÚSMĚV JAKO KURT!!!!!!!!!JÁ HO PROSTĚ MILUJU!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit