Přejít na výpis diskuzí

Kyle Gallner

OSOBNOST 31.3.2007 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dra

    :-)

    všechno nejlepší :-).....přeji hrozně moc filmových a seriálových rolí, at je na co se koukat...takže ještě jednou všecičko nejlepšííííííííí.....moci nky moc tě zbožnuju :-)
  • crazy-x

    toš , čo e to ?

    mmm , v Jenifer's body byl ůžasný ! ♥ a že hrál v Hrůza v Connecticoutu ? to jako nic ? byl dokonalý ! ♥
  • :)

    Má kráááásne vlasy!!! *14* *14* *14* *14*
  • kexi

    otázka

    A že hraje v Bacha, kouše! Colina Graye? I když by to byla škoda, protože ho tam Megan sežere, ale stejně je úžasnej. Vždycky hraje složitý role. :o*** *14* *14* *3*
    • tam byl nejvíc, sice byl v celim filmu asi 10 min. *1* ale byl tam sexy *14* a nenávidim jennifer *16* *10*
    • V tom filmu sem si ho zamilovala ale ta píč. ho musela sežrat *1* *13* :D
      miluju emo rock - či co to tam byl *1* já sem taky emo x punk *1*
      • jako já naprosto nechápu jak mohla sežrat někoho tak sexy *14*
    • Re: otázka

      Ano,a je tam neuvěřitelně sexy!Přesně můj typ!!! *8* *8* *14* *14* *14*
  • macina.12

    kyle Gallner Miláček

    ON? Jedinečnej ON? Úžasnej JEHO? Miluju
    a v cold case nejvíc BEST a teď stahuju Smallville a Veroniku Mars (štve mě že v odloženejch i ve Veronice se zabije):'o(
    MHSMR...je upé nejvíc sexy kluk lovuju ho mocinky moc :o* *14* *14* *14* *14*
    • dasulaa

      Re: kyle Gallner Miláček

      Nejlepší byl v hororu hrůza v conecticutu....
      • crazy-x

        Re: Re: kyle Gallner Miláček

        naprosto s tebou souhlasím =) aspoň někdo si vspoměl *1* 3
    • domcus

      Re: kyle Gallner Miláček

      Tak to teda rozhodně nejsi sama =D
  • lissie

    INLOVE

    jako já ho naprosto žeru, viděli ste médium s ním? je to ve 3. sérii 15 díl ,hraje tam kluka co zavraždí sousedce kočku, pak jí napadne kámošku a nakonec si prostřelí hlavu.......Je to hrozný :( i ve Veronice hraje vraha, takovýho vypsychlího, to nechápu... *7* je to užasnej herec, má talent *14*
    • Re: INLOVE

      no hlavně že ty tomu tak rozumíš
    • domcus

      Re: INLOVE

      jo včera ...sem si to musela nahrát:D...on hraje samý takový pochybný kluky....ale ten jeho talent..........he´s amazing
  • haslerka10

    .....

    pěknej *14* *14* *14* *14*
  • so.ones.more

    22.10.

    tohodle cukrouše jsem zbožňovala ať byl kdekoliv a teď jsem se navíc dozvěděla, že má narozeniny v den co i já! *14* *14* *14* no to je prostě osudový *4* *3*
    • Re: 22.10.

      a co ted budeš dělat? slavit narozeniny i za něj? *1*
  • video

    jak bych si mohla stáhnout jedno video?
    • siria

      Re: video

      zkus si sehnat program LimeWire
  • Kyle

    jemu to sluší pořád *1* mě se ten díl líbil v odložených případech:-) ted scháním veronicu mars, abych se mohla dívat:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit