Přejít na výpis diskuzí

Kyle Gallner

OSOBNOST 31.3.2007 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aha

    Aha, tak asi jo, no. Teď sem koukla na youtube... kristepane, von snad hraje samý mladý vrahy s rozpolcenou osobností, či co... ale aspoň mu to u toho sluší *1*
    • werik

      Re: Aha

      pokaždé ne třeba v Kriminálce New York nehraje žádnýho vraha,ale stane se obětí jednoho,ale naštěstí to přežije *14*
  • ???

    Roxy moment... nejsem si jistá který zabíjení lidí myslíš, ale neni to ten díl, jak tam ta parta kluků znásilnila tu holku a ta pak ty dva přesvědčila ať tam všechny postřílej?

    Jo a jinak, ve Veronice i všude je strášně sladkej a roztomilej to souhlasim, toho bych brala hned! V tý Veronice mi ho bylo fakt líto..., škoda, že nakonec skončil špatně. Já ho taky měla ráda... Mimo jiný je to perfektní herec, fakt má talent... *14* *4*
    • Re: ???

      ona je nepřesvědčila ona to jen natačela ty hlavo
  • Roxy

    Je strasne rostomilej *14* a sladkej!!!!
    Ale v odlozenych pripadech si zahral blbou roli nejdriv pozabijel lidi s kamaradem a pak se zabil i ten kamos se zabil hmmm...... *9*
  • jj

    sladousek???kezby.....
  • Veronica Mars

    on je snad nejhezší kluk planety!! tedy podle mě!!!! škoda že mu je 20 let *9* no co no ale nejlépe si zahrál ve Veronice Mars!! tam je fakt kus!! *3* *14* a celý seriál je něco EXTRA!!! mě se 100% líbí a fandím mu!!! pác pusu váš Bobr ( mimochodem sem holka *4* ) *14* *3* *14* *4*
    • Re: Veronica Mars

      jj je to spica, ale v 2. epizodě spáchá dost nechutnej zločin....proč zrovna on když je tak sladkej......
      • Re: Re: Veronica Mars

        To sem si přesně říkala! Proč zrovna on? Takovej slaďoušek *14* ...ale já mám Cassidyho stejně ráda...kdyby ho ten Woody "Goodman" neobtěžoval *9* tak by niíc neudělala! *10*
        • Re: Re: Re: Veronica Mars

          *14* Je wážně sladkej!!! *14* nejkrásnějšííí!!!
          • dasulaa

            Re: Re: Re: Re: Veronica Mars

            Aspoň vidíte, že dokáže byt drsňák xD
            Správný "chlap" sa mosí umět bit...
            Kdyby pořád hrál slaďouška,a teď mluvím za sebe, nebyl by vůbec zajímavý...byl by jako každý druhý herec.Tímhle je alespoň originální.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Veronica Mars

              lidicky prosím vas on hral i ve filmu
              RED tak to prosím napiste
              děkuji *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit