Přejít na výpis diskuzí

Kylie Minogue

OSOBNOST 31.12.2006 
138 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to kus baby, super samica, tej by som teda dal... Aj ked moja naj je Uma Thurman... Spieva velmi dobre, hlavne s Nick Cave-om ma super veci
  • Kylie star

    Podle me je Kylie prava celebrita neni to zadna vyumelkovana namyslena pinda jako je treba Paris Hilton!!!!!Ja ji moc fandim Kylie je uznavana po celym svete a je moc to hezka zenska neni to zadna blba americanka!!!!! *4* *4*
  • velice milovana

    Nevite co vsichni rikate v totu foru kdyz nevite co hudba znamena asi nevite protoze to musite i rozumneti citi hudbu a to umi asi nevic z nas protoze je profik ja jsi na ni nemuzu stezovat je nejvic oblibena po celym svete je to kralovna popu ja ji preji at ji to neustale jde at je svezi jako ty svoje pisne
  • čauky KDO JSI TY NIKDO 55555555555555566666666666662222222222 BAMBULKA !!!
  • Mumiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeee
  • I ty bambulko
  • Kylie

    cauky IGORE taky si myslim že je ůžasná jeji písně jsou prostě dobrý taky jsem tu nová ale uz jsem tu jednou byla tak cau zase v uterý ti napíšu cau lidičky
  • Kylie Minogue

    Kylie je nejlepsi!!!!! Kylie je nejlepsi!!!!! Kylie je nejlepsi!!!!! je to pořádná ženská ne jako některý puŤky
  • kylie

    Ahoj jsem tu nový a Kylie se mě líbí, ve všech směrech, nejhorší jsou novináři, ale to víte sami. Chtělo by to aby přijela do Čech live.Ale jak to udělat?
  • Proc milujeme Kylie

    Je proste Skvela a uzasna ......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit