Přejít na výpis diskuzí

Kylie Minogue

OSOBNOST 31.12.2006 
138 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sbirka

    Ahoj! prodam sbirku clanku o Kylii. LINDAOLIVOVA@seznam.cz
  • Jako vždy dianně114

    Ahoj Diano, mám na tebe jenom takovou otázečku: jestli odebíráš MF Dnes, pamatuješ si, jak byl v magazínu článek Madonna vs. Kylie??? Ten článek vyšel asi v březnu-dubnu 08. *7* *7* *7*
    • dianna114

      Re: Jako vždy dianně114

      Tak to vůbec nevím!!! I když tehdy jsem MF Dnes četla celkem dost. Pamatuju si akorát na článek o tom,že Kylie přijede do Prahy,ale Madonna vs. Kylie,o tom nic nevím! Co to bylo? Co tam psali? Psali to jako ve smyslu,že je lepší Kylie? *7**7**7*
      • Re: Re: Jako vždy dianně114

        Jo a máš moc hezkou profilovou fotku *4*
        • dianna114

          Re: Re: Re: Jako vždy dianně114

          Dík. *4*
      • Re: Re: Jako vždy dianně114

        Na jedné stránce byla Kylie a na druhé Madonna a zmámkovali je tam ze zpěvu, marketingu, show a tak. Nakonec vybrali fanoušky a ti tam o nich měli něco napsat. Znáš to, extrémní fandové *1* Nemuseli je tam urazit tak moc *9* Madonna měla teda více bodů *5* Na ten čánek, co byl v novinách, si taky pamatuju. Než jsem si ho stačila pořádně prostudovat, mamka na něm ostrouhala brambory *10*
  • Lokomotiva

    je parádní píseń *3*
  • prodám cd

    prodám originální nehraná cd kylie:

    Body language - 250kč
    X (regionální verze) - 160kč
  • sbirka clanku

    Ahoj!
    Prodam sbirku clanku z casopisu. LINDAOLIVOVA@seznam.cz
    • Re: sbirka clanku

      Kolik a za kolik??? *7*
  • Sexy kost

    Pres svuj vek s prehledem nejvic sexy zpevacka. UZASNE TELO!!! *14*
    Jo, dokonce i hudba ujde... *3*
    • Re: Sexy kost

      Jo, souhlasím, ale neřekla bych, že hudba ujde, ale že hudba je SKVĚLÁ!!!! Všem fanouškům Kylie Minogue (i těm ostatním) přeji hezký den! *1* *1* *1*
  • úúúžasnáá

    uplně úúžasně zpíva ....je krásná originální..prostě mmjmmmr *14* *14* *1* *1* *3* *3*
    • Re: úúúžasnáá

      SOUHLASÍM!!!!!!!!!!!!!!! Přečtěte si tady toho víc a zjistíte že lidi jako Nikdo atd. moc rozumu nepobrali. Kylie je super jako zpěvačka i jako člověk *15* *1* *1* *3* *4* *14* *14* *5* *5* (málem jsem na to vyplpala všechny smajlíky)
  • Lenka

    Prosím, chtěla bych se zeptat, jestli někdo
    neví, kde by se dalo nejlevněji sehnat DVD White Diamond a také jestli bych tomu vůbec rozuměla, protože angličtinu moc dobře neumím a prý u toho dokumentu nejsou české titulky. *4*
    • Re: Lenka

      Nevím, taky jsem to hledala na internetu, ale nic jsem nenašla *9* .
      Ale ufňukánkům jako jsem já bych doporučovala zakoupit k tomu ještě MEGABALENÍ papírových kapesníčků *4* .
  • :)

    Má hezký hlas.;o) *3*
    • Re: :)

      SOUHLASÍM!!! JE FAKTICKY SUPER!!! *14*
  • HAPPY BIRTHDAY!!!

    Ahoj Kajlinko, všechno nejlepší k 40. narozeninám, sorry za dvoudenní spoždění. *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit