Přejít na výpis diskuzí

Kylie Minogue

OSOBNOST 31.12.2006 
138 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kylie Minogue

    Kylie je vynikajúca speváčka a pekná, dajú sa počúvat všetky jej pesničky.Teraz niekedy bude mat koncert v Prahe. *4* *3* *14* *14*
  • Zdá se mi to ?

    Mě se hodne zdá v poslední době že se více podobá Madonně, né jednou jsem si je spletl. Co si o tom myslíte *7*
  • lucia22lee

    sbírka

    daruji sbírku kylie minogue zdarma ozvěte se...ecips@seznam.cz
    • Re: sbírka

      strc si jido prdele
      • Re: Re: sbírka

        strc si ji do prdele dvakrat
  • Nové album

    Tak už jsem koukla i na první "ochutnávky" nového alba( http://www.koule.cz/cs/clanky/kylie -minogue-bohyne-letosniho-leta-9731 .shtml ) musím říct, že se mi moc líbí ... budu ho asi potřebovat *3*
  • paráda,

    Kyluška má narozeniny *3*
  • dianna114
    Všechno nej *14*
  • Novy album & singel

    13. juna 2010 vychadza novy sigel "All the Lovers" z 11. albumu "Aphrodite", ktory sa objavi na trhu 2. jula *3*
  • heatcliff

    The One je teda bomba

    No Kylie samozřejmě vnímám už dlouhá léta, ale nikdy jsem jí nějak extra nemiloval. Ale teď jsem se zamiloval do její písničky The One- to je fakt nádhera!
  • lucia22lee

    Sbírka obrázků

    taky napište o co máte zájem..
  • lucia22lee

    Sbírka obrázků

    ahojík lidi mám pro Vás nabídku..od té doby co Kylie zpívá si lepím její obrázky do sešitu mám asi čtyři kdo by měl zájem to poslat zadarmo ozvěte se mi na mejlík ecips@seznam.cz je mi to líto vyhodit tak snad to udám, jsou to většinou velký hezký obrázky stačí když napíšete adresu pošlu to...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit