Přejít na výpis diskuzí

Kylie Minogue

OSOBNOST 31.12.2006 
138 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kunna

    Vadnej správce nebo co?

    Hele nechci nic říkat ale jaktože tu není mezi mp3 od Kylie Spinning Around? *13* Nějak to vláká!
  • kunna

    Kylie

    Kylie je úžasná zpěvačka komu se nelibí její písničky ať neotravuje......protože pecku jako je Can't get you out of my head *3*jen tak nikdo nezapomene!!!!!!! *14*
  • kvetinka.aysel

    kylie vs l.g

    Hele mam uplne debilny dotaz myslite si ze se Lady GaGa opici stylem po Kylie Minogue?? *7*
    • Re: kylie vs l.g

      hmm... neco v tom bude....ale Kylie je fakt super..... *4*
    • dianna114

      Re: kylie vs l.g

      Lady GaGa jestli se opičí stylem po Kylie Minogue? *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      Tak to si nemyslím. *3*
      • lilonely

        Re: Re: kylie vs l.g

        Že *4* Ale po Christině taky ne. I když to tak vypadá *4*
    • lilonely

      Re: kylie vs l.g

      Myslím, že po Kylie ne. To spíš po Christině. Ale nezdá se mi to jako debilní dotaz *3*
  • Děkuju za žebříčky

    Óóóó, díky! *4*
  • dianna114
    ...
    • dianna114

      Re: ty žebříčky...

      1.The Beatles
      2.Madonna
      3.Elton John
      4.Elvis Presley
      5.Stevie Wonder
      6.Mariah Carey
      7.Janet Jackson
      8.Michael Jackson
      9.Whitney Houston
      10.The Rolling Stones
      • prisera

        Re: Re: ty žebříčky...

        upřímně, nechápu jak může madonna porazit elvise... je vohraná jak prší *15*
        • dianna114
          *7*
    • dianna114
      *4*
  • dianna114

    Happy birthday!!!

    *14* *14* *14* *14*
  • daja.candy

    Výborná zpěvačka!!!!!

    *14*
  • dianna114
    Ted' nedávno jsem na YouTube našla něco,co mě trochu zarazilo....nudila jsem se,tak jsem tam zadala kylie minogue vs madonna a vyjela mi spousta remixů. U jednoho videa se tam jen hádali, kdo je lepší, někdo tam napsal madonna the queen of scandals KYLIE is the queen of pop,někdo jiný zase, že má Kylie kvalitnější hudbu a jako odpověd' bylo: 'Kdyby měla lepší hudbu, tak by přece lidi kupovali její desky! 'U jiného videa zase psali, že Kylie byla první,která převzala od Donny Summer skladbu I feel love a Madonna opičila po KM. *10*
    U jednoho videa byl komentář (překlad): 'Samozřejmě Madonna!!! Je královna hudby. Každý to ví. A co? Jste blázni? Madonna měla tak hodně hudebních stylů. Říkáme jí ikona. Kylie dělá jen disco a to je všechno. Kylie je ubohá kopírka Madonny. Madonna byla velmi sexy a krásná, když byla mladá. Stále je to velmi sexy žena. Kylie byla vždycky hnusná. Vypadá jako kůň.' Samozřejmě nesouhlasím s tím, že je hnusná, ale jinak je docela pravda, že M ty styly víc střídala, Kylie se spíš drží jednoho... a není tak slavná jako M...
    • kunna

      Re: Kylie vs. Madonna

      No tak jde vidět,že Kylie neznáš!!!!! *16* *16* *16* a Běž s Madonnou na její stránky!!!!!!!!! Já osobně si Kylie vážím potom co vytrpěla a NEBUDE JÍ TADY URÁŽET NĚKDO.*10*..KDO NERUZUMÍ DANÉMU ŽÁNRU HUDBY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      KDYBY BYLA madonna TAK DOBRÁ VĚNOVALA BY SE STEJNÉMU ŽÁNRU A*8* NETŘÍDALA TO JAK PONOŽKY! a NAVÍC ZPÍVÁ FALEŠNĚ NAŽIVO MŮŽU POTVRDIT MOJE SÉGRA JI ŽERE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ŘÍKALA ŽE MINULEJ KONCERT BYL LEPŠÍ že TO není co bývalo!!!!!! *16*
      • daja.candy

        Re: Re: Kylie vs. Madonna

        Madonna zpívá falešně? *7* http://www.youtube.com/watch?v=XbBT O4CEjKY http://www.youtube.com/watch?v=5Who j3b2ECA
        http://www.youtube.com/watch?v=Z5 uNcrQnXdY
        http://www.youtube.com/watch?v=v0 SKA6RmaUg
      • dianna114
        Vůbec jsi mě nepochopil... četl sis vůbec ten příspěvek do konce? *7*
        Já Kylie urážím?! *16* *16* To, že je Madonna úspěšnější, je FAKT, ne žádné urážení.
        Já vím, že KM zpívá naživo líp, ale Madonna má zase těžší taneční kroky, tak je logický, že u toho nemůže zpívat úplně čistě! Já vím, že u zpěvačky by mělo jít hlavně o zpěv, ale ona zpívá falešně jen když se hodně pohybuje, ale když jen sedí nebo stojí a soustředí se na to, tak zpívá dobře.
        • lilonely

          Re: Re: Re: Kylie vs. Madonna

          Hezky jsi to napsala, Di *4*
      • lilonely

        Re: Re: Kylie vs. Madonna

        Jasně, že Kylie je Kylie *4* Ale Madonna není vůbec špatná *4* Já miluju Kylie a Madonny si vážím.
    • Re: VAROVÁNÍ: Je to dloooouhý!!!

      Tak... Co na to říct??? No jasně, znám i pár lidí, co považují Kyliiny zuby za koňské. A jsou to blbečkové, protože Kylie má - podle mě určitě - nejkrásnější chrup v celé Austrálii (opakuju, v celé Austrálii) *14* Teď se pokusím být nestranná... Téma Kylie vs. Madonna je fakt zajímavé, ale - zas podle mě - neřešitelné. Jsou to dvě zpěvačky s odlišnou povahou, a to se samozřejmě projevuje i v písničkách, ale především v MARKETINGU a POPULARITĚ. Myslela jsem, že označení Královna popu si Maddie vysloužila především tím, že je o 10 let starší, tzn. že se dýl udržela v šoubyznysu, proto je považována za živou legendu. Teď mě napadá, že tomu tak asi není, že je hodně zpěvaček, co se jakž takž drží, třeba i 20, 30 let, Kylie nepočítám, Céline aspol. ano *3* , vlastně by se mohly držet klidně i 100 let, mohly by být dooost dobrý, ale stejně se nikdy nestanou královnami, ani princeznami popu. Tak co to teda je??? Asi fakt ta jiskra, kterou mají obě (to musíš uznat!). Madonna má v sobě něco, co oslovilo hodně lidí, navíc to se skandálama moc nepřehání a fakt na sobě maká. Kylie v podstatě to samé, ale jinak je dost odlišná, tím myslím jako v nitru *4* Madonna je spíše taková dravější, Kylie klidnější (zas ta zatracená OTÁZKA VKUSU). A teď už nejsem nestranná: Kajlííí Má TOTÁLNĚ úžasnej hlas, pohádkovej vzhled a úplně miloučkou povahu a já ji prostě děsně, děsně moc žeruuuuuu!
      • dianna114
        V mládí byla moc pěkná a ted' je podle mě ještě hezčí. Ještě k srovnání s Madonnou, řekla bych,že Madonna umí udělat dobrou show a Kylie taky nenudí, Kylie má zajímavou barvu hlasu, ale hlasový rozsah moc velký nemá-tak jako Madonna. Takže co se týče show a zpěvu, tak to se určitě dají srovnat. Takže nemám nic proti článkům Madonna vs. Kylie apod. Jen mi vadí, že skoro u každé zpěvačky (když měla třeba v čr koncert) se píše, jak překonala Madonnu, chválí se tam, že mají skvělou show, dobré nápady, zatímco u M oni tohle ani nezmíní, u M se ta show už považuje za jakousi "samozřejmost". *10*
        • dianna114
          Asi to vypadá,že jsem posedlá jejich srovnáváním. *1* Ale co mě štve, že snad v každým větším článku nebo videu o Kajlí si nemůžou odpustit jen namátkovou zmítku o Madonně. *16*
          • Re: Re: Nejdelší slohovka mého života

            Gweňule se mi taky dost líbí, sice ji moc neposlouchám, ale teď jsem tak lehce posedlá No Doubt, kde zpívala *14* Smysluplné srovnávání Madonny a Kylie mi nevadí, ale štve mě přístup českých médií k ní. Ti novináři semtam napíšou o Kylie buď krásně veselý článek nebo k smrti dojemný, ale ostatní jsou o tom, jak Kylie kopíruje Madonnu nebo jak se jí snaží vyrovnat *10* To možná chce, ale jenom v kariéře. Úplně mě dostali, když napsali, že Kylie chodí s mladším modelem (jmenuje se Andrés a je to *4* )
            nebo že si chce adoptovat miminko jak Madonna, a nakoneco dopsali, že jenom kopíruje Madonnu a když už nic, tak se jí vyrovná aspoň tímhle. Jako by se ani nesměla zamilovat, do koho chce!!! *9* Ve článcích o Maddie se o Kylie a myslím, že ani o Britney nezmiňují. A (ruku na srdce) nedivím se jim. Madonnu jsem poznala asi v 5 letech a Kylie před rokem a půl v reklamě na parfém. To je škoda *9* Ale kdyby nebylo těch (některých) debilních článků, tak mám Madonnu mnohem radši. Normální hloupý čtenář si totiž řekne: Jééé, Madonna, tak to je aspoň NĚKDO, kdežto ta Kylie, to si dělaj srandu, zpívat neumí, nikdo ji nezná a ještě se po ní opičí *9* *9* *9* Jo a Mariah Carey se mi absolutně nelíbí, protože ji skoro neznám *7*
            • Re: Re: Re: Nejdelší slohovka mého života

              Na fotkách vypadá průměrně, písničky si pouštět nehodlám, takže mi nezbývá, než Ti věřit *1* A ještě něco: když jsi napsala, že Kylie není v Top 5, tak kdo tam teda je??? Nemyslím to nijak zle, ale jaksi jsem ztratila přehled. *7*
            • dianna114

              :-D

              Bud' ráda(že ji neznáš) *1*
    • dianna114

      Re: Kylie vs. Madonna

      Podle mě obě vypadají hezky. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Něco jako výročí...

    Nevím, jestli si na to pamatujete, ale dnes je to přesně 1 rok, co Kylie vystupovala v Praze *14* *14* *5* *5* *4* *5*
    • Re: Něco jako výročí...

      Bylo mi skoro jasný, kdo se ozve jako první. Kajlí tady má 165 fanoušků, ale všichni dělaj mrtvý brouky. Taky si pamatuju na ten koncert. Ale asi takhle: Probdělá, probrečená noc, šílené myšlenky, jak utýct oknem, jak daleko je to stopem (nebo pěšky) do Prahy, jak se pomocí FBI napojit na O2 arénu (třeba zapíchnout Kylie do zadku štěnici) atd. atd. atd. No nejsem já chudinka??? *7* *9* *3*
    • dianna114

      Re: Něco jako výročí...

      Já jo. Naprosto přesně si na to pamatuju,i na tu reportáž,co dávali na Primě. *14* *14*
  • Skvělá zpěvačka

    Celkem by mě zajímalo jestli vydá to jazzové album jak slibovala před dvěma lety. *4*
    • Re: Skvělá zpěvačka

      To fakt slibovala??? nevím, nevím, ale prej fakt vydá na konci roku nový album. Nevím teda, jakej žánr *7* *14* *4* *14* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit