Přejít na výpis diskuzí

Kylie Minogue

OSOBNOST 31.12.2006 
138 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Kylie Minogue je dobrá zpevačka nechápu, co proti ní máte
  • kylie je hezka a sympaticka nemá chybu je svudna a chytra
  • Všetko najlepšie!!!!!!!!!!!
  • Kylie Minoque

    Jedna moje dobra kamaradka ji desne basti,ma ji ve skrince. Proste vsude.
  • kylie

    Ahoj jsem tu nový a Kylie se mě líbí, ve všech směrech, nejhorší jsou novináři, ale to víte sami. Chtělo by to aby přijela do Čech live.Ale jak to udělat?
  • Sexy kost

    Pres svuj vek s prehledem nejvic sexy zpevacka. UZASNE TELO!!! *14*
    Jo, dokonce i hudba ujde... *3*
    • Re: Sexy kost

      Jo, souhlasím, ale neřekla bych, že hudba ujde, ale že hudba je SKVĚLÁ!!!! Všem fanouškům Kylie Minogue (i těm ostatním) přeji hezký den! *1* *1* *1*
  • Přeji všechno nejlepší at se dále v kariéře popu daří stejně dobře jako dosud přeji splnění všech tajných snů. *3* *3* *14* *4*
  • sbirka

    Ahoj! prodam sbirku clanku o Kylii. LINDAOLIVOVA@seznam.cz
  • Skvělá zpěvačka

    Celkem by mě zajímalo jestli vydá to jazzové album jak slibovala před dvěma lety. *4*
    • Re: Skvělá zpěvačka

      To fakt slibovala??? nevím, nevím, ale prej fakt vydá na konci roku nový album. Nevím teda, jakej žánr *7* *14* *4* *14* *5* *5*
  • Něco jako výročí...

    Nevím, jestli si na to pamatujete, ale dnes je to přesně 1 rok, co Kylie vystupovala v Praze *14* *14* *5* *5* *4* *5*
    • Re: Něco jako výročí...

      Bylo mi skoro jasný, kdo se ozve jako první. Kajlí tady má 165 fanoušků, ale všichni dělaj mrtvý brouky. Taky si pamatuju na ten koncert. Ale asi takhle: Probdělá, probrečená noc, šílené myšlenky, jak utýct oknem, jak daleko je to stopem (nebo pěšky) do Prahy, jak se pomocí FBI napojit na O2 arénu (třeba zapíchnout Kylie do zadku štěnici) atd. atd. atd. No nejsem já chudinka??? *7* *9* *3*
    • dianna114

      Re: Něco jako výročí...

      Já jo. Naprosto přesně si na to pamatuju,i na tu reportáž,co dávali na Primě. *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit