Přejít na výpis diskuzí

Kylie Minogue

OSOBNOST 31.12.2006 
138 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • výška

    Jak je Kylie vysoká prosím napište mi někdo odpověď. *7*
    • Re: výška

      má kolem 153 cm plus mínus dyskutuje se, že 152-153 ber to tak, že do 153:) *3*
      • Re: Re: výška

        152. Jsem větší, heč! *1*
      • Re: Re: výška

        Čau Roxy, když už to víš (jako kolik měří), tak nevíš taky náhodou míry a váhu? Zajímá mě to! Předem díky za odpověď! *5* *15* *5* *1*
      • Re: Re: výška

        158-162 *5*
        • Re: Re: Re: výška

          Tak to kdyžs ji měřil, tak měla asi mega podpatky. No ne? *4*
  • Je totálně blba
    *16* *16* *16*
    • Jestli totálně blbý nejsi ty *16*
  • Ahoj!

    Tak jestli má teda 153 cm, tak to je chudinka mrňavá, protože je menší než já. Já mám asi 155cm na výšku a je mi 10 a jí je tuším 40, tak nevím, jestli ona je tak malá, nebo já takový bidlo. Ale spíš to druhý, že?:-)Ale jinak mi přijde docela fajn, má hezkej obličej a zajímavej hlas. Tak čau!
    • Re: Ahoj!

      Já mam taky 153 cm a to je mi 17... mě to ale nijak nevadí vezmu si podpatky a jsem jako všichni ostatní , tak nas simte aspon takovyhle zirafy nelitujte :)
      • Re: Re: Ahoj!

        Tak to zas já mám 11 let a měřím 165cm zatím a nohu mám 44 což znamená asi 8-9 takže...Já jsem tu největší čahoun *5* *1*
        • Re: Re: Re: Ahoj!

          To teda jseš *4*
      • Re: Re: Ahoj!

        FAkt sorry, já to tak nemyslela *3*
  • Ahoj!

    A jo tak promiň. *3*
  • http://www.hudbaprotebe.cz/component/content/article/5-zahranicni-zpevaci/901-kylie-minogue-love-at-first-sight.html
  • HLASUJTE!!!!!!!!

    Ahoj, já jenom, že jestli máte Kylie rádi, jakože asi jo, tak dáte arrivederci.blog.cz a fashion police a můžete hlasovat, komu slušej žlutý šaty víc, jako jestli Kylie nebo Jennifer Lopez. Zatím vede Jen, má 19 hlasů a ty tři pro Kylie jsou ode mě(každej z jinýho počítače). Tak čau! *4* *15* *1*
    • Re: HLASUJTE!!!!!!!!

      Ahoj,zdravím všechny fanoušky Kylie Minogue!Já jsem jí poslouchala v dubnu minulýho roku a její písně se mi moc líbily. Pak v květnu jsem začla poslouchat Madonnu a její písně se mi líbily ještě víc! Na Kylie jsem tehdy úplně zapomněla,zase jsem ji začala poslouchat až tento rok v dubnu,kdy pořád hráli její písničku In my arms. *15* Když měla mít koncert tady v Praze,tak mě hrozně štvala tím,jak furt říkala,že tu bude mít ještě větší show než před dvěma lety Madonna(!).Kylie je fakt dobrá,ale s Madonnou at' se nesrovnává! *16*
      • Re: Re: Je to otázka vkusu

        Když myslíš... Já mám Kylie 1000krát radši než Madonnu (ale proti Madonně jako takové nic nemám!). Myslím si, že tím "větším koncertem" mysleli pořadatelé hlavně velikost pódia nebo kulisy a světelné efekty (bohožel jsem live neviděla ani Kylie, ani Madonnu). Podle mě ale Kylie nic takového neříkala. Kylie je mi prostě víc sympatická z mnoha mnoha důvodů a to, jestli je Madonna Královna popu, je nejspíš otázkou vkusu, o tom bych mohla vést dloooouhé debaty *5*
        • dianna114
          Já jsem někde četla, že přímo Kylie řekla, že přivede do Prahy daleko větší a výpravnější show než jakou tu měla Madonna. *13* Mně je taky Kylie sympatičtější, přijde mi milejší a víc si váží svých fanoušků. Já také ani jednu neviděla live, tak jen budu citovat příspěvěk uživatele z jedné diskuze: "no já absolvoval oba pražské koncerty Madonny a nejen její ale byl jsem i na koncertech např.Kylie Minogue,Gwen Stefani,Christina Aguilera či zmíněná Celine Dion a řeknu,že ani jedna nesahala Madonně ani po kotníky...mluvím o koncertu jako celku...hodnotit pěvecké kvality,je jasné,že Celine či Christina sespívají Madonnu do spodního prádla ale vezmeme-li v podaz celek tak Madonna odehrála nezapomenutelnou show a slušně odzpívanou,Kylie byla v obojím průměrná, ale Christina a Celine byly dobře odzpívané koncerty,ale absolutní nuda jinak... koukat na prkennou Celine bylo pro mě celkem místy utrpení... "
          • dianna114
            Mám na DVD staré písně Kylie, pak taky jeden koncert, ale u něj mi nejde zvuk. Ale všechny mladé zpěvačky nejsou zas tak hrozné, třeba se mi líbí Rihanna. Katy Perry mě zaujala, ale naživo zní hrozně. Kylie je suprová, ale na jejích písních mi vadí,že se tam většinou na konci dokola opakuje refrén. Ale písně In Your Eyes a In My Arms jsou skvělé. Taky ji obdivuju za to, že i přestože jí kvůli rakovině lékaři řekli, at' ukončí kariéru, Kylie statečně bojovala a jsem ráda, že je zase zdravá! A jsem taky ráda, že máš ráda Madonnu, já mám ráda ještě Britney.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Je to otázka vkusu

              Tak to je dobře, že už je Britney zase v pohodě. Dřív jsem četla v novinách, že si vyholila část hlavy, že zanedbává svoje děti, že je závislá na drogách, na alkoholu a bůhví na čem ještě. Ale novináři dokážou všechno příšerně nafouknout! Teď se dočítám o velkém comebacku a z rádia slyšm Womanizer nebo Circus, takže je to o poznání lepší *1* Taky se mi líbí, jak rychle se dokázala odrazit ode dna a že už je opět na vrcholu, a jsem fakt ráda, že se z té depky (snad) definitivně dostala. Jinak nemám nic, co by mi na ní vadilo. Takže je pro mě OK. *4* Možná si myslíš, že se snažím mít každého ráda, ale i já znám celebrity, které vyloženě nesnáším a které když někde vidím, tak mi hned ztuhne krev v žilách. Třeba jednu zmalovanou Bárbínu závislou na růžové *3* Ale je jich mnohem víc.
            • dianna114
              Máš pravdu,že každý je originál, navíc u Kylie se nedá říct, že by se snažila ji nějak kopírovat. Britney už se z průšvihů dostala a je zase v pohodě a zdravá, prostě se vzpamatovala a povedl se jí návrat. Co se týče zpěvu naživo, tak v tom je skoro horší než Katy, ale je pohybově nadaná a její vystoupení jsou o tanci,tak proto používá playback a když nesplete choreografii a trefuje se do playbacku, má vyhráno. A myslím, že Kylie a Madonna jsou konkurentky (tak je logické, že je lidi srovnávají), ale nekopírují se navzájem. *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Je to otázka vkusu

              Ne-e, Rihannu jsem nemyslela, ta je dobrá. Katy taky není špatná, Christinu neznám, ale vypadá hezky. Britney teda moc ráda nemám, ale je to spíše kvůli skandálům, hudba je dobrá. Oukej, možná jsem přehnala, když jsem napsala, že mám Kylie 1000x radši než Madonnu. Hrozně moc se mi líbí Miles Away, Give It To Me, Jump, Hung Up a Sorry. Je fakt hrozně hezká a hezky tančí i zpívá. Mám ji ráda. Ale absolutně NEMÁM ráda lidi, kteří Kylie považují POUZE za slabší odvar Madonny. Ty určitě víš, že Madonna je lepší, ale že Kylie není žádná její kopie. Každý umělec je přece svým způsobem originál! Bohužel ne každý to tak vidí... Jinak výhra v boji s rakovinou prsu je jeden z důvodů, proč Kylie tak moc obdivuju *14* A Madonnu taky obdivuju. Hodně. Rozhodně ne tisíckrát míň *3*
          • Re: Re: Re: Re: Je to otázka vkusu

            Musím přiznat, že máš asi pravdu a jsem moc ráda, že ti Kylie líbí (aspoň trošku). Nebyla jsem ani na Madonně ani na Kylie ani na Céline Dion, takže je posuzovat nemůžu, můžu si jenom pustit záznam koncertu, tedy rozmazané a chrchlající postavičky na YouTube.com, ale to mi moc nepomůže. Většina dnešních mladých zpěvaček spoléhá na show a vizáž, a i když některé mají naprosto příšerný hlas, tak jsou celkem populární a někteří je mají radši než Madonnu nebo Kylie. Céline Dion má sice razsah 6 oktáv, ale jak už jsi napsala, show je zívačka. Takže Kylie nemá takový ječák, ale mně se stejně líbí mnohem víc než Céline, a podle MF Dnes ta šou nebyla zas tak špatná. A Madonna je prostě Madonna...
  • Je fajná

    Ahojky, Kylie mám ráda,zejména její rytmickou a energickou hudbu
    Chudinka musela bojovat, tak jí držím palce, prý bude mít koncert v Praze
    tak snad bude záznam pak v telce
    • Re: Je fajná

      Snad jo.
  • vstupenky

    Prodám dva lístky na Kylie Minoque: 12.5.2008 do Sazka areny,stání, lístek je v hodnotě 1300, cena po domluvě. nevhodný termín. volejte nebo pište: 777 818 130
  • Kylie x 2008

    Ahoj, prosímvás, byli jste někdo na tom koncertě, jestli jo tak prosím napište jaký to bylo. *1*
  • Pro KUK

    Ahoj, tak já se hlásím, byla jsem na tom koncertě a fakt jsem byla velice mile překvapená, jak jí to zpívá. Dokonce jsem slyšela taková vyjádření, že naživo zpívá mnohem líp než Madonna, na té jsem nebyla, takže srovnávat nemohu. Skvěle jsme si zatancovali a navíc Kylie to hrozně moc slušelo, několikrát se převlékla do jiných šatů, bylo nač se dívat. Velkolepé aranžmá, speciální efekty, super show. Takže opravdu skvělý zážitek, jsem ráda, že jsem si to nenechala ujít. *3*
    • Re: Pro KUK

      ahoj, taky jsem na tom koncertě byla a vím, o čem mluvíš hi-tech aranžmá krása *14*
    • Re: Pro KUK

      Díky, jseš moc hodná, že jsi napsala. Už vím o co jsem přišla. Příště seženu lístky a přemluvím rodiče. Jestli nějaké příště vůbec bude. Dost mě mrzí, že jsem si to nechala ujít. Moc Kylie fandím a doufám, že se v naší malinké republice ještě někdy zastaví, Totéž platí i o Madonně. Tu jsem taky prošvihla. Aspoň si je konečně budu moct srovnat, kdo je teda královna popu a kdo princezna, jak se o tom přou média *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit