Přejít na výpis diskuzí

Kylie Minogue

OSOBNOST 31.12.2006 
138 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děkuju za žebříčky

    Óóóó, díky! *4*
  • kvetinka.aysel

    kylie vs l.g

    Hele mam uplne debilny dotaz myslite si ze se Lady GaGa opici stylem po Kylie Minogue?? *7*
    • Re: kylie vs l.g

      hmm... neco v tom bude....ale Kylie je fakt super..... *4*
    • dianna114

      Re: kylie vs l.g

      Lady GaGa jestli se opičí stylem po Kylie Minogue? *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      Tak to si nemyslím. *3*
      • lilonely

        Re: Re: kylie vs l.g

        Že *4* Ale po Christině taky ne. I když to tak vypadá *4*
    • lilonely

      Re: kylie vs l.g

      Myslím, že po Kylie ne. To spíš po Christině. Ale nezdá se mi to jako debilní dotaz *3*
  • kunna

    Vadnej správce nebo co?

    Hele nechci nic říkat ale jaktože tu není mezi mp3 od Kylie Spinning Around? *13* Nějak to vláká!
  • lucia22lee

    Sbírka obrázků

    ahojík lidi mám pro Vás nabídku..od té doby co Kylie zpívá si lepím její obrázky do sešitu mám asi čtyři kdo by měl zájem to poslat zadarmo ozvěte se mi na mejlík ecips@seznam.cz je mi to líto vyhodit tak snad to udám, jsou to většinou velký hezký obrázky stačí když napíšete adresu pošlu to...
  • lucia22lee

    Sbírka obrázků

    taky napište o co máte zájem..
  • heatcliff

    The One je teda bomba

    No Kylie samozřejmě vnímám už dlouhá léta, ale nikdy jsem jí nějak extra nemiloval. Ale teď jsem se zamiloval do její písničky The One- to je fakt nádhera!
  • dianna114
    Všechno nej *14*
  • paráda,

    Kyluška má narozeniny *3*
  • Nové album

    Tak už jsem koukla i na první "ochutnávky" nového alba( http://www.koule.cz/cs/clanky/kylie -minogue-bohyne-letosniho-leta-9731 .shtml ) musím říct, že se mi moc líbí ... budu ho asi potřebovat *3*
  • Kylie Minogue

    Kylie je vynikajúca speváčka a pekná, dajú sa počúvat všetky jej pesničky.Teraz niekedy bude mat koncert v Prahe. *4* *3* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit