Přejít na výpis diskuzí

Ladislav Boldy

OSOBNOST 24.5.2007 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    Jo no souhlasím tady s Boldym a odkazuji tu k němu na mou osobní společenskou agitaci, na muj určitý i hrdý společensky politický protest-manifest právě už k mému k tolik už jinak opakovanému komentáři právě k Dostojevskému. Ten muj prozatím poslední komentář právě k Dostojevskému byl pro mě osobně nejduležitější a nejpřínosnější ze všech mích komentářu, byl pro mě už nejupřimnější a nejpravdivější ze všech stejně jako to co tu píše sám Boldy. Doufám a věřím v to že si to všichni tady konečně přečtou a nenechá to nikoho z nás společensky chladným a lhostejným, tzv. neutrálním, je třeba k tomu zaujmout jasné osobní stanovisko! MARTIN DYNTAR

  • Dobrý den pane Boldi, tohle jsem musel okopírovat a vložit na Váš profil, aby si všichni uvědomili co vše hrozného jste prožil , jak se stát dokáže zachovat k lidem kteří nepoznají rodiče a vyrůstají po ústavech.

    SMRTELNOU NENÁVIST K TOMUHLE STÁTU CHOVÁM UŽ OD NAROZENÍ !!!Ten, kdo mi nejvíc v životě ublížil je tenhle stát, který mě od narození trestá za to, že ze mě vychovával zločince a kriminálníka. A ty se mi do pr.... divíš Martine? Přečti si nejprve můj příběh a garantuji ti, že na jeho konci ti spadne sanice, protože ti dokážu, že skutečný zločinec nejsem já, ale tenhle stát. Od narození, až do 19 let, jsem vyrůstal po pasťácích, kde vládl zločin, teror, násilí a bezpráví, pak mě stát vyhnal na ulici, kde jsem strávil část svého života, jako bezdomovec. Po mém propuštění stát zakázal úřadům udělit mi trvalé bydliště a protože jsem kvůli chybějícímu razítku v občanském průkazu nemohl nikde dostat práci ani bydlení, tak jsem z hladu žral prošlé potraviny, vyhozené u popelnic a spal na autobusových zastávkách, nebo ve vyloučených lokalitách. SNB (policie) mě zanedlouho obvinila ze tří trestných činů: potulka, příživnictví a práce na černo, za což mě odsoudili na dva roky podmíněně (za falešnou neschopenku, se kterou jsem se prokazoval místo občanky) a pana Ing Řeháka (ředitele provozovny) podmíněně na 5 měsíců. Lidé se báli mě zaměstnat, když se dozvěděli mojí minulost, za kterou paradoxně nemůžu, ale přesto mě stát nejprve odsoudil za to, že jsem pracoval na černo, pak zase za to, že jsem nepracoval, pak že spal na zastávkách, byť jsem neměl kde bydlet, atd. Stále jsem se ale snažil alespoň nějak přežít a hlavně nechcípnout někde jako zatoulaný a vyhladovělý pes, i když šance na přežití byly rok od roku menší. Po roce 1989 přišel zlom. Konečně jsem si našel práci svých snů, dělal jsem vyhazovače, pak jsem vymáhal (nikoliv vydíral) peníze, což bylo naprosto legální, nelegální byla krvavá pomsta, kterou jsem vykonal, kvůli svému kamarády, který byl, surově zmlácen a navíc oloupen, ale pozor, to byl taky jediný trestný čin v mém životě, za který jsem byl odsouzen. Pokud ale někdo ublíží mě, nebo někomu z blízkých, tak za všechny ty zmr.... půjdu do kriminálu znovu a třeba i na dožití. To však ze mě nedělá zločince, ale ochránce. Martine, tady je konec mého příběhu. Spáchal jsem mnoho špatných věcí a nadělal veliké škody. A ty se ptáš proč? Protože když mě pustili z klece (pasťáku), tak mě nikdo neukázal cestu, nikdo mi nevysvětlil, co se smí a co se nesmí, co je dobré a co je špatné, co je legální a co je nelegální, co je zákonné a co je nezákonné, atd. Zkus žít celé dětství v kleci (v pasťáku) a daleko od civilizace, kde vládne zločin, teror, násilí a bezpráví a pak jít mezi normální lidi? Z pasťáku jsem vylezl jako zvíře z klece. Choval jsem se k lidem jako zvíře a to jen proto, protože stát mě od narození vychovával jako zvíře v kleci

  • Když jsem se vrátil z kriminálu, tak jsem si chtěl splnit svůj dětský sen a tím bylo zpívání. Ale stát (politici, veřejná media, úřady a policajti) se rozzuřili, když mě viděli vystupovat na pražském hradě, kde jsem zpíval při slavnostní události v rámci vstupu české republiky do EU. Nikdo z nich nemohl uvěřit vlastním očím, že při tak historické události vystupoval na pražském hradě zločinec a kriminálník. Kvůli vystoupení na pražském hradu a zejména kvůli mému sociálnímu původu, mi stát (politici, úřady, veřejná veřejná media a policajti) zničil celou mojí pěveckou kariéru a nikdo už mi pak neumožnil zpívat ani v rozhlase, ani v televizi. Ani napodruhé jsem nedostal příležitost, integrovat se do civilizované společnosti, byť jsem na sobě hrozně zapracoval, svůj život jsem změnil od základu, nazpíval jsem celé album u universal music (nejlepší vydavatelství na světě), nastoupil jsem na vysokou školu veřejných a mezinárodních vztahů, na Santošce Praha 5, obor ekonomická diplomacie, kterou jsem úspěšně zakončil. Kvůli tomuhle státu, mám od narození totálně z....... život a to jenom proto, že jsem se narodil jako nechtěný a odložený z.... Než se narodit v tomhle státě, bylo by bývalo pro mě lepší se raději nenarodit vůbec, protože pro stát (politiky, úřady, veřejná media a policajty), jsem dodnes něco jako biologický odpad a podřadná rasa .Můj život je tak strašně z........, že už jsem si na to zvykl a štěstí spatřuju ve sportu, ty víš, že nadevše miluju box a šachy, muzice, mé práci (digitalizace politiky - kyberpolitika) a v mých drahých kamarádech na život a na smrt, kterých mám víc, než jsem si kdy mohl přát. Něco ti řeknu Martine. Za mým skutečným životním štěstím (a já jsem dnes opravdu šťastný), nestojí žádné peníze, ani zločiny, ale pouze 3 důležité zásady. POCTIVÁ DŘINA, TRPĚLIVOST A PEVNÁ VŮLE. 20 let jsem na sobě poctivě a tvrdě dřel. Celých 15 let trvala transformace mého chování do režimu bezpečné, pěstoval jsem v sobě trpělivost a morální gramotnost, přestal jsem chlastat, kouřit, fetovat (kokain) a absolvoval jsem vysokou školu veřejných a mezinárodních vztahů a věci, které se mi podařilo vybudovat, mají dnes mezinárodní rozměr. Rozdíl mezi mnohou a tímhle státem je, že já se nakonec změnil (sám sebe jsem po 20 letech dokázal převychovat), ale tenhle stát, nejen že zůstal stejný, dokonce se v něm natolik zhoršily poměry, že lidé, úřady, politici a veřejná media se dnes mezi sebou nenávidí na život a na smrt!!! Ten, kdo za tenhle hrůzostrašný stav nese veškerou odpovědnost, je stát, respektive politici, úřady, orgány státní moci, veřejná media a sociální sítě, neboť ti všichni rozdělují společnost a poštvávají lidi proti sobě. Tenhle stát zaživa pohřbily dezinformační weby, kvůli kterým občané čelí smrtelné, zdravotní, finanční, nebo osobní újmě a to jen proto, že už nejsou schopni rozeznat lež od pravdy. Když jsem před 4 lety varoval vysoké představitele EU, před virtuálními hrozbami, kvůli kterým dnes bezbranní a bezmocní občané čelí smrtelné, zdravotní, finanční, nebo osobní újmě, tak mě politici poslali do p... !!! Tenhle politický systém představuje pro občany vysokou bezpečnostní hrozbu, protože prostřednictvím legitimních voleb, se k moci může dostat kdokoliv, manipulátor, oligarcha, dezinformátor, populista, korupčník, podvodník, extrémista i rasista. Pro obyčejné lidi jsem za těch 20 let vybudoval něco, co jednou ochrání jejich budoucnost, ale tenhle politický systém, nikdy nikomu žádnou budoucnost nezajistí, protože je uzpůsobený tak, aby se v něm dalo jen lhát, krást, podvádět, tunelovat a korumpovat. Když i městský soud ve svém usnesení napíše, že za svojí minulost opravdu nemůžu, tak kdo je potom skutečný zločinec? Já, nebo tenhle stát?

  • MartinDyntar

    Zdravím pana Tomáše Machance z MPSV, rád mu napíšu jistě svuj nenávistný e-mail k tomu proč jsem právě tolik rád vypověděl svou občanskou neposlušnost vládě ČR, proč je myslím jasné -z duvodu právě nevyplácení mého plného invalidního duchodu 3. stupně od let 2010, už to trvá příliš dlouho, došla mě s vámi pane Machanec má trpělivost- snad protože jsem pochopil jediné, pan Machanec by rád nejspíše všemi možnými prostředky donutil nejspíše pracovat i invalidní vozíčkáře, ne pane Machanec nejste u mě člověk, jste jen kapitalistická špína a kapitalistická zruda bez kousky levicového sociálního cítění s druhými lidmi tam dole jako dnes většina vysokých politiku a tím evidentně jak je vidět už asi zustanete!!! Budu se na náš český stát jistě těšit rád u soudu, mužete mě prosím do té naší české tolik swinské společnosti našich společensky udajně ještě spořádaných a kapialisticky konzumně přizpusobených pracovitých swiní znovuzačlenit a ke kapitalistickým hodnotám převychovat odnětím mé svobody ve výkonu trestu v kriminále, nemáte evidentně pane Machanec z MPSV na výběr, pamatujte jediné že ruka ruku ve vysoké politice vždy myje a všechno to tu u vás pak osobní korupcí jen hnije!! A že s nejvíce egocentrickými lidmi jako jsem já nikdy osobně už nehnete jinak než jejich společenskou převýchovou bud ve vazbě, v přeplněném kriminále anebo v přeplněných psychiatrických léčebnách, evidentně pro mě pane Machanec tam nebude žádné volné místo a pokud ano, tak pak ano!!! Děkuji a gratuluji Vám!! Váš MARTIN DYNTAR

  • MartinDyntar

    Nenávidím tenhle stát, není nic horšího než tenhle proamerický swinský hodnotově i morálně hluboce skažený a prohnilý český národ plný samích domácích násilníku!!, těch lidí, kteří se bojí nejvíce PRAVDY!!, že rádi předem očernují a tolik rádi stigmatizují lidi pokaždé vždy s duševním onemocněním, kterých nejvíce dnes už ve společnosti přibývá, nikdo si už ale na druhou stranu nikdy raději osobně nepřizná že a proč vlastně kapacita psychiatrických léčeben a kriminálu v Česku je dnes plně zatížena a je už v naší zemi nedostatečná!! Obětem trestných činu nejen právě domácího násilí se tu v naší zemi příliš už nepomáhá!!, nepomáhá se jim nijak dostatečně!!, a musí se jim pomáhat!!, protože kdy častěji uřady i policie jsou častěji bezradné a bezmocné a připomínám všem že lidi právě s duševním onemocněním jako jsem právě nejen já nepatří nikdy na ubytovny!!, to zvyšuje riziko relapsu jejich duševního onemocnění!! Mnohem více nebezpečnější jsou více mezi námi ty lidi s nezjištěnou a s ještě psychiatricky častěji vubec nediagnostikovanou psychickou či duševní poruchou, a tu má dnes evidentně jak je vidět každý druhý třetí z nás, jinak v kriminálu jsou ve vazbě i lidi s nepříčetností a s poruchou osobnosti, ty psychopati, kteří neprojeví před sebou a před druhými lidmi nikdy svou lítost ani výčitky svého svědomí, svědomí dnes možná lidé ani v samotné politice i mimo ni evidentně vubec žádné nemají, zdravím hodnotově i morálně zkorumpovaného Tomáše Machance z MPSV, díky kterému mě není do dnešního dne vyplácený muj Invalidní Duchod .3 stupně z duvodu prý udajně neodpracovaných let, já skutečně neberu žádné statísícové platy za hovn. a neutahuji už druhým lidem opasky!! Mám nárok na invalidní duchod a dokud nebude státem splněný, nikdu nebudu odvádět poctivě daně právě tomuhle českému hluboce swinskému státu!! Protože Češi jsou pracovitý, ale sami největší swině, a já nejsem už jedno (to pravní) ani druhé!! Nezapomente už na legální držení střelné zbraně jako je tomu v té vaší slavné Americe, kde se každou chvíli do lidí střílí a my dopadneme v tomhle swinském státě všichni možná jednou stejně!! Aby se už člověk oprávněně pak každodenně neustále denodenně bál o svuj vlastní život jako je tomu v té vaší slavné kapitalisticky konzumně už zrudné Americe!! Neléčím si tu tím žádné komplexy své méněcennosti či jak jinak to nazvete, osobní mindráky atd... ne skutečně nikoliv, chyba je tolik v tomhle swinském Českém státě a už právě v systému a v lidech, kteří se na něm rádi přiživují, a nikoliv si myslím už v lidech jako já, který se mu nepodřídí a naopak mu už osobně čestně, statečně a hrdě v tomhle státě tolik rádi vzdorují!! Odvahu právě k tomu dnes nemá každý!! Soucítím častěji s lidmi na okraji naší společnosti ne ovšem vždy uplně ve všem, mám ale pro ně ze své osobní zkušenosti častěji velké pochopení a velké srdce!! Nemužu už sám jinak, píšu to i tolik sám za druhé lidi, na které tu vždy myslím!!, právě za ty lidi s odnětím jejich svobody ve výkonu trestu ve vazbě a v psychiatrických léčebnách!! Nenávidím tuto zem prostě nejvíce hluboce, upřímně a vždy pravdivě, rád nenávistně oprávněně pohrdám lidmi co se v tomhle státě přiživují na špatném systému a budu za to i jednou neskutečně tolik rád pro sebe za druhé jednou i dustojně umírat, protože nejlepší text písně německých Rammstein "Ich Will" je o nenávistném opovržení společnosti za cenu i právě svého umírání!!! MARTIN DYNTAR, Rychnov nad Kněžnou!

  • MartinDyntar

    Právě to byl Boldy muj celí upřímný stručný životní příběh, který je asi mnohem komplikovanější než u koholiv jiného z nás, tvá osobní životní zpověd mě už velmi oslovila a dojmula, at si to tu druhý přečtou, protože to nikoho nenechá myslím si už nikdy chladným, neutrálním a osobně lhostejným! V to Boldy právě nejvíce doufám! MARTIN DYNTAR, Rychnov nad Kněžnou.

  • MartinDyntar

    Zdravím tě Boldy, nevím asi to někdy čteš, doufám v to že si to snad někdy v budoucnu jednou tu po mě také přečteš. Jsem hodně upřímný a hodně i ke druhým lidem komunikativní, protože všechno je to pokaždé vždy nejvíce právě o osobní domluvě, protože jen ve vzdálenosti mezi námi je pak nejvíce otázek, pochybností i samotných nejistot! Přes PDZ jsem měl vytisknutý ten nejlepší možný stručný a hlavně už srozumitelný systematický kritický, ale hluboce pravdivý rozbor Dostojevského znamenitého nejlepšího hluboce realistického díla "Zločin a Trest" (který ovlivnil myšlenková dogmata a myšlenkový svět filozofa nihilismu Nietzscheho a dovolím si i říct že i možná s tou největší pravděpodobností pak částečně i snad tolik v lesčems inspiroval či v lesčems i ovlivnil i tolik nenávistnou politiku samotného Adolfa Hitlera!) a upřímně musím říct že jsem se v tom textu i trochu ted v poslední době svým zpusobem našel právě v povahově v tolik skutečně melancholických rysech Raskolnikova, knihu "Zločin a Trest" jsem měl kdysi právě i tolik rozečtenou, ale nikdy jsem ji uspěšně nedočetl do konce, protože kniha je zbytečně dlouhá a zbytečně se tam vše pro mě opakuje, ale přesto mě dnes čtení jeho systematického kritického konstruktivního rozboru ve mě přitom hluboce dojalo k slzám svou upřímností a pravdivostí právě o Dostojevském, přitom "Zločin a Trest" je dnes čtenáři i literárními kritiky považován za nejlepší za fenomenální ve společnosti stále ještě nadčasové, za jinak aktuální Dostojevského dílo snad i proto že bylo inspirováno skutečnou životní událostí! Dostojevskij sám trpěl epilepsií a propadl hazardu a více než to, byl pravoslavně zbožným, věřícím křestanem se silným levicovým sociálním cítěním, rád se obětoval a rád trpěl za své ideály a pro své ideály! Nebyl to vubec ovšem už žádný najivní snílek ani žádný idealista, vycházel vždy ve svých literárních dílech z neuprosného kritického realismu své doby. Jsem hodně upřímný, laskavý, chápaví a hodně empaticky založený egocentrik, který si svou dysfunkční rodinu od svého utlého raného dětství nikdy nevybral, který zažil nejen zkušenost s domácím násilím, byl nejen obětí domácího násilí, ale v dospívání jsem měl i sám největší zkušenost s paranoidní schizofrenií a nejen s ní, i s post traumatickou stresovou poruchou a s panickou poruchou a s neprokázanou hraniční poruchou osobnosti, ale stigmatizovat lidi s duševním onemocněním není nikdy myslím dobré, protože potýkat se s psychickými problémy dnes muže skutečně každý druhý z nás, jak jinak prostě vysvětlit tu skutečnost že psychiatrické léčebny a lidí s odnětím svobody, lidí ve vazbě neustále logicky přibývá a jak psychiatrické léčebny tak i kriminály jsou už přeplněné a jejich kapacita nestačí! Proto každý z nás by si měl zamést nejdříve před svým vlastním prahem než bude předem už rád odsuzovat druhé lidi za jejich pohnutou nebo právě těžkou minulost, protože každý a nás má co zametat nejvíce před svým vlastním prahem! A každá zkušenost je myslím vždy na místě, je vždy dobrá, protože je měnitelná, není to nic definitivního, je to něco na čem se dá pracovat! Proto budu a navždy zustanu hrdou oporou nejvíce těm lidem, který nejvíce svým hlubokým žalem a silným steskem také tolik emočně strádají a duševně trpí! Takovým lidem bych nikdy osobně neublížil, soucítím tolik s nimi! Protože to jediné vzbuzuje v nás upřímné city, všechno ostatní je jen klam a lež! Dostojevskému šlo nejvíce o sociální spravedlnost stejně jako ruským marxistum a komunistum, ale chápal ji v mnohem širších v mnohem hlubších souvislostech mimo jejich politiku, v souvislostech právě nejvíce s hodnotami rodiny a křestanské pravoslavné víry, viděl největší problém toho právě v rozpadu samotné rodiny a právě ve ztrátě hodnot samotné křestanské víry! MARTIN DYNTAR, Rychnov nad Kněžnou..

  • MartinDyntar

    Je to tak, tahle naše morálně, hodnotově i finančně tolik zkorumpovaná krajně pravicová vláda se přiživuje na špatném systému, tyhle pravičáci nemají žádné sociální cítění s lidmi dole pod sebou, nemají žádnou sociální inteligenci, tyhle nenažraný pravicově přežraný prasata ve drahém olbleku s vyžehleným límečkem, s drahou kravatou uhlazeně a květnatě mluví vždy rádi vysoce inteligentně a odborně vypočítavě že jim ani nikdo už plně stejně nerozumí, rádi mediálně klamou a lžou, budou nám ted tyhle přežraný nenažraný nenasitný chamtivý sobecký prasata nám všem prostým obyčejným lidem ted rádi utahovat opasky, chce se mě z toho plakat, zvracet a střílet do nich!! Nemám s nimi slitování, s těmi pochlebovači Americe co jen lezou do prde.. Americe a jejímu špatnému politickému a sociálnímu systému. Tyhle pravičáci by rádi donutili těžce makat i invalidní vozíčkáře a na takových lidech nejvíce profitovat a ani mě nevyplácejí do dnešního dne muj invalidní duchod trvale 3. stupně, na který mám plný nárok z duvodu prý udajně neodpracovaných let, jsou to politické zrudy a lidem s nimi dochází ted také jejich trpělivost. Tomáš Ortel právě v písni, v české hymně dělnické strany "Hadr" má pravdu stejně jako v textu písně "Defenestrace", hlasitě zpívám a je mě občas slišet na celou mou ulici jak mě explodují mé plíce. Až nebudu mit co ztratit tak ty politická nenažraná přežraná pravicová prasata bez zájmu o druhé lidi, co myslí jen sami na sebe a starají se jen sami o sebe, pujdu už tolik oddaně, dustojně a hrdě vymítit. Všem dávám odkaz na skvělí hudební klip německých Rammstein k písni "Ich Will", dal jsem sdílet veřejně muj komentář k ní na FB o čem skutečně je, je o nenávistném pohrdání většinou lidi, který nedustojně rádi skloní ze strachu před námi své hlavy, svou páteř (jsou tedy bezpáteřní) a je o hrdém umírání! To jakým zpusobem pro sebe umírám mě mužou sami závidět, nemají nic, mají jen peníze a znají jen peníze, jejich vliv a moc! MARTIN DYNTAR, Rychnov nad Kněžnou...

  • Tohle je třeba si celé přečíst si konce, s smeknout.

    SMRTELNOU NENÁVIST K TOMUHLE STÁTU CHOVÁM UŽ OD NAROZENÍ !!!Ten, kdo mi nejvíc v životě ublížil je tenhle stát, kterej mě od narození trestá za to, že ze mě vychovával zločince a kriminálníka. A ty se mi divíš Martine? Přečti si nejprve můj příběh a garantuji ti, že na jeho konci ti spadne sanice, protože ti dokážu, že skutečný zločinec nejsem já, ale sát. Od narození, až do 19 let, jsem vyrůstal po pasťácích, kde vládl zločin, teror a násilí a pak mě stát vyhnal na ulici, kde jsem strávil část svého života, jako bezdomovec. Stát zakázal úřadům udělit mi trvalé bydliště a protože jsem kvůli chybějícímu razítku v občanském průkazu nemohl nikde dostat práci ani bydlení, tak jsem z hladu žral prošlé potraviny, vyhozené u popelnic a spal na autobusových zastávkách, nebo ve vyloučených lokalitách. SNB (policie) mě zanedlouho obvinila ze tří trestných činů: potulka, příživnictví a práce na černo, za což mě odsoudili na dva roky podmíněně (za falešnou neschopenku, se kterou jsem se prokazoval místo občanky) a pana Ing Řeháka (ředitele provozovny) podmíněně na 5 měsíců. Lidé se mě báli zaměstnat když se dozvěděli mojí minulost, za kterou paradoxně nemůžu, ale přesto mě stát odsoudil za to, že jsem pracoval na černo, pak zase za to, že jsem nepracoval, pak zase za to, že spal na zastávkách, byť jsem neměl kde bydlet. Stále jsem se snažil alespoň nějak přežít a hlavně nechcípnout někde jako zatoulaný a vyhladovělý pes, i když šance na přežití byly rok od roku menší. Po roce 1989 jsem konečně našel práci svých snů, dělal vyhazovače, pak vymáhal (nikoliv vydíral) peníze, což bylo naprosto legální, nelegální byla krvavá pomsta, kterou jsem vykonal, kvůli svému kamarády, který byl, zmlácen a oloupen a to byl taky jediný trestný čin v mém životě, za který jsem byl odsouzen. Pokud ale někdo ublíží mě, nebo mým blízkým, tak za všechny ty zmrdy půjdu do kriminálu znovu a třeba i na dožití. To však ze mě nedělá zločince, ale ochránce. Martine, tady je konec mého příběhu. Spáchal jsem nejvíc chyb možná na světě, dopustil jsem se celé řady špatných věcí a mnoha omylů, udělal jsem hrozně moc problémů a způsobil jsem veliké škody. Ale to jenom proto, že mě nikdo nikdy neukázal cestu, nikdo mě nikdy neřekl, co se smí a co se nesmí, co je dobré a co je špatné, co je legální a co je nelegální, co je zákonné a co je nezákonné, co je to slušnost a co neslušnost, atd. Zkus žít někde v izolaci celý život, kde vládne zločin, teror a násilí a pak jít mezi civilizovanou společnost? Vylezl jsem z pasťáku jako zvíře, choval jsem se k lidem jako zvíře a žil jsem jako zvíře, které ohrožovalo civilizovanou společnost, ale to jen proto, že stát mě od narození vychovával jako zvíře a přistupoval ke mě jako ke zvířeti. Vrátil jsem se z kriminálu a chtěl si splnit svůj dětský sen a tím bylo zpívání. Když mě ale politici, media, úřady a policajti viděli vystupovat na pražském hradě, kde jsem zpíval při slavnostní události v rámci vstupu české republiky do EU, tak se zhrozili, všechno mi překazili, protože netušili, že při tak historické události bude vystupovat na Hradě zločinec a kriminálník a kvůli mému sociálnímu původu zničili celou mojí pěveckou kariéru. Ani napodruhé jsem nedostal příležitost, integrovat se do civilizované společnosti, byť jsem na sobě hrozně zapracoval, nazpíval jsem celé album u universal music (nejlepší vydavatelství na světě), nastoupil jsem na vysokou školu veřejných a mezinárodních vztahů, na Santošce Praha 5, obor ekonomická diplomacie, kterou jsem úspěšně zakončil.Kvůli mému sociálnímu původu se mnozí politici, veřejná media (tisk, televize, radia), úřednící a policajti vždy řídili tím, čím řidil tenhle stát, který mě od narození považuje za biologický odpad a podřadnou rasu.

  • Něco ti řeknu Martine. Za mým skutečným životním štěstím (a já jsem dnes opravdu šťastný), nestojí peníze, ale 3 důležité věci. POCTIVÁ DŘINA, TRPĚLIVOST A PEVNÁ VŮLE. 20 let jsem na sobě poctivě a tvrdě dřel. Celých 15 let trvala transformace mého chování do režimu bezpečné, pěstoval v sobě trpělivost a morální gramotnost, přestal jsem hrát automaty, chlastat, kouřit, fetovat a absolvoval jsem vysokou školu veřejných a mezinárodních vztahů a věci, které se mi podařilo vybudovat, mají dnes mezinárodní rozměr.Rozdíl mezi mnohou a tímhle státem je, že já se změnil, ale tenhle stát, nejen že zůstal stejný, dokonce se v něm zhoršily poměry, za které ovšem nenesu odpovědnost já, ale politici, veřejná media, úřady a policie. Politický systém v téhle zemi je špatný, protože je postavený na dezinformacích (lži, pomluvy, manipulace veřejným míněním, fámy, fakenews, atd), které nejčastěji šíří politici prostřednictvím veřejných medií (tiskovky, rozhovory, debaty, atd) a všichni se hrozně diví, proč se všechno rozpadá a proč se nic nedaří změnit k lepšímu. Obyčejní lidé jsou v pasti, neboť když volí, tak nikdy neví, že prostřednictvím legitimních voleb se k moci nakonec dostanou i lháři (za 32 let nebyl provedena jedná reforma), dezinformátoři, podvodníci (mnoho politiků už spáchalo ekonomický zločin), tuneláři, korupčníci, lemplové, lajdáci, politický negramoti, populisté a tihle všichni vedou zemi do záhuby a nikdo jim v převzetí moci, kterou legálně nabyli nezabrání. Tak kdo je tu větší zločinec? Já, nebo tenhle stát? K tomuhle státu chovám smrtelnou nenávist, stejně tak jako k politikům, mediím, úřadům a policii, ti všichni o mě šířili lži, fámy a pomluvy, cíleně poškodili mojí pěveckou kariéru a málem ohrozili i mojí budoucnost a nebudeš tomu věřit, právě kvůli mému sociálnímu původu. Pro obyčejné lidi jsem za těch 20 let vybudoval něco, co jednou ochrání jejich budoucnost, ale tenhle politický systém nikdy nikomu žádnou budoucnost nezajistí, protože je uzpůsobený tak, aby se v něm dalo jen lhát, krást, podvádět, tunelovat a korumpovat. Když i městský soud ve svém usnesení napíše, že za svojí minulost opravdu nemůžu, tak kdo je potom skutečný zločinec? Já, nebo tenhle stát?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit