Přejít na výpis diskuzí

Ladislav Smoljak

OSOBNOST 31.12.2006 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ministr Spratek

    Jestliže pan režisér nazývá ministra spratkem, mohu si dovolit já nazvat režiséra patolízalem. Nemá náhodou pan režisér někoho z přízně ve zdravotnictví? Nemůže se prosadit tak jako dřív? Je velmi servilní, zvlášť teď, kdy vyšlo napovrch, proč vrtošivý stařík se tak bránil jmenovat Ratha.
  • poděkování

    Pane, ani nevíte, jak jste mě potěšil včera na radiu "FREKVEMCE 1". Doposud jsem o nabubřelém a nebezpečném Rathovi říkal, že je všivák, dacan a pod., ale Váš přívlastek neshodný "SPRATEK" tomuto gaunerovi sluší daleko lépe a je daleko výstižnější. Ještě, že je ta naše čeština tak bohatá ! Díky.
  • je to dobytek

    Nevadí mně, když má někdo takový či onaký názor. Vadí mně, že Smoljak lezl do anusu komunistům a teď jim nemůže přijít na jméno. Podobně Kraus. Tak když jsem hrál komunistům, teď kapitalistům, tak aspoň držím hubu. Takovíto bezcharakterní lidé by neměli být veřejně činní. Co s nimi? Otevřít uranové doly. To je odpovídající úroveň pro Smoljaka a jim podobným.
    • kristyna123

      Re: je to dobytek

      Ty .........!!!!!
      Co si myslíš o sobě??
      Nech pana Smoljaka na pokoji!!!! *13*
    • ori

      Re: je to dobytek

      Takhle dvacet let po revoluci umí mluvit každej. Jestli jsi v té době nežil, nemůžeš mít ani ponětí co se tehdy lidem honilo hlavou. Takže drž hubu a krok
    • Re: je to dobytek

      ...protože ty jsi komunistický chleba nežral. Ty jsi raději čekal na ty sračky, kterými nás krmí dnes ti stejní lidi, kteří se jen rozptýlili do všech stran, aby zmátli protivníka, tedy nás, sprostý lid...
  • OPRAVA

    oprava jako bojovník proti komunismu a né proti antikomunismu ,což by Vás asi hodně urazilo . Ps-proč jste točil filmy za krvavé komunistické peníze ??
  • Statečný bojovník po šestnácti letech

    Vážený pane -Je těžké Vám uvěřit ,že jste nyní,po tolika letech od taškařičné revoluce,takový zanícený křižák a inkvizitor proti komunistům.Ale je pravda ,že jsem měl vždy rád takové ty slabé jedince ,kteří v dobách temna byli zalezlí v prd..li ,ale když už vzudch pak po nějaké době dýchatelný tak vyskočili a HRRRR NA NĚ.Ovšem ve Vašem případě opravdu nevím jestli se mám smát ,či plakat -Neměl jsem Vásnrád ani předtím a ani potom a ani nyní,a o to více je mě smutno .Možná však ,že by jste mohl požádat o doživotní rentu jako bojovník proti antikomunismu a o medajli za zásluhy "POST" ovšem mě by mrzelo ,že bych na ten obnos musel přispívat ijá ze svých daní
  • Zimmerman

    Vážený pane, asi o tom určitě víte, ale kdyby ne, tak Vám sděluji, že v knize Šifra mistra Leonarda od Dana Browna je na str. 225 odkaz na "vysoce oceňovaného moderního kryptologa Zimmermana", což v souvislosti s Da Vincim nemůže být nikdo jiný, než da Cimrman. S pozdravem Manana, www.manana.cz
  • estébáček

    nejen že L.S. podepsal Antichartu,on je i v Cibulkových seznamech...du blejt...
  • Díky, za Váše názory v MF.

    Vážený pane Smoljaku, dovolím si i já přidat se k předcházajícím diskutujícím a podepsat Vaše názory, uvedené v MF, do puntíku. Lze si jen přát "houšť a větší kapky". Kéž by takováto slova zazněla i z úst ostatních osobností českého národa. O to více si Vás vážím, že jste v sobě našel odvahu prezentovat veřejně, dnes tak nepopulární myšlenky. Přeji Vám i nadále věrné posluchačstvo, mnoho osobních úspěchů a pevné zdraví.
  • Poděkování

    Vřeleé díky a nejen za včerejší článek v MF !!!!!!!!!
  • smutek

    Vážený pane Smoljaku, kromě toho, že Vás celý život obdivuji, ještě s Vámi po rozhovoru v MF Dnes naprosto souhlasím.Přijměte prosím proto moje heslo smrt komunismu. Bohužel se velmi obávám,že ODS pod vedením Topolánka je slabá,socani po opsání modré šance opět zvítězí a naše země se řítí do záhuby.Hodně mně to trápí ale prostý lid vždy uvěří slibům.Propásli jsme možnost postavit základy prosperujícímu státu a zůstaneme skanzenem boševiků. Prosím o odpověď.
    • Re: smutek

      Co jsou prosímtě "boševikové"? A nemyslím, že modrá ptákostrana by měla za lubem něco jiného než plané sliby.
      • Re: Re: smutek

        oplakala jsem že umřel *9* *9* *9* *9* . *9* *9* *9* *9* *9* *9*
        :-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit