Přejít na výpis diskuzí

Lady Gaga

OSOBNOST 15.10.2010 
2269 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proč furt mění účesy? :D tý jo
  • Ona je prostě královna. :3
  • 1.Nádherné písničky
    2.Umí na sebe upoutat pozornost ve světě byznysu a hudby jejími převleky
    3.Je nádherná <3 (i bez make-upu)
    4.Je to jedna z nejkvalitnějších zpěvaček *5*
  • dobre verim že si dobra
  • je najkrajšia
  • je najkrajšia *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Lady Gaga je ....no.........trochu ........ Proste je znama a extravagantna co viac povedat.
  • Já si myslím že má hezké písničky , i když se ukazuje nahá a je trochu poblázněná módou, není moje nejoblíbenější ale poslouchat se dá . Tom
  • ARTPOP
    Born This Way
    the fame
    the fame monsters :)
  • lady gaga is best
    i love you she
  • Kristka_Littlemonster
    Co to meleš Gaga umí krásně zpívat, má krásnej hlas, ty seš asi nějakej učitel zpěvu co, že jí tady takhle kritizuješ a kdyby neuměla zpívat, tak by asi nezpívala např. na zahajování evropských her! *10*
  • ja vim že nejsem nejlepší ale pochopte to jdete na tiscali řeknete si,tak jakou zpěvačku si dneska dáme,a najednou ,lady gaga ta je hnusná tu si dám a do komentářú napíšu jak je strašná,chápete to a také všichni si berou jako vímluvu že se lady gaga ukazuje nahá, esi to nevijou tak je spoustu dalších zpěnaček které se ukazují nahé, nemám pravdu.P.S. omlouvám se za pravopisné chiby.
  • Je skareda a ako si povedala elisa kazdy ma iny nazor
  • Kristka_Littlemonster
    nene, narodila se 28. 3. 1986
  • Ale ona se narodila 20.3.1986 !!
  • nechcu pomlouvat ale kdzž píšeš že deš ne koncert 5.10 tak proč jee ta zpráva o měsíc později
  • A taky jak může být lady gaga nějaké češky která si ríká Aneta Gaga teta když lady gaga je jenom slavná přezdívka, to nedává smysl.
  • je dobra ale každy ma svuj názor ,pro mě je simpatická a i ten vzhled je celkem dobrý ,ale stejně proč když ju někdo nesnáší proč sem vůbec chodí
  • podla mna pesnicka bad romance je najlepsia
  • Nechápu,,,,, No nic nic jí nepomáhá Makeup ? ani malovat se neumí na to zpívat a účesy? to bych psal aspoň 200 hodin možná tak Bad Romance a Pokerface JINAK ... *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit