Přejít na výpis diskuzí

Laura Pausini

OSOBNOST 31.12.2006 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vsetky talianky su krajsie nez trebars spanielky ale podla mna je najkrajsia talianska spevacka je Ambra angilioni .
  • Ahoj Lauro, dneska ti přeju všechno nejlepší k tvému svátku. Jsi moc vynikající, skvělá a oblíbená zpěvačka. Mám od tebe tyto písně: It´s Not Goodbye, I Need Love, En Cambio No, Víveme a Strani Amori.
  • Ahojky,plánujete někdo vyrazit příští rok v květnu na koncert do Mnichova?
  • _alex_

    Pausini

    Ahoj priznivci Laury,deti nema,koncert byl bonba,ziji v Rime a zdravim vas
  • sandralombardi

    Narozeniny

    Vše nejlepší *1*
  • pomooooc

    Prosím, poraďte mi někdo, kde najdu termíny koncertů Laury? Díky moc
  • Re: HURÁÁ - BUDEM V MILÁNE!!!

    Ahoj Fankyy,můžeš se, prosím,podělit o zážitek z koncertu v Miláně? Dívám se na něj na dvd a strašně bych si přála tam být a vidět Lauru na vlastní oči.Muselo to být úžasné!!!!!!!!
    Díky moc. Dana
  • písničky

    Pro gabuna: Ahoj mám snad všechny písničky od Laury Pausiny, tak jestli chceš, tak mi napiš a já ti emailem pošlu. Mám i písničky a dvd Laury, Erose, Tiziana, tak můžu taky poslat:) Ciao
  • Re: Laura je nejlepší!!!

    ja ji přímo zbožňuju a bylo by fakt fajn, kdyby se jí třeba někdy chtělo na tour co ČR :-) *14*
  • Pomoooc

    Chtěla bych Vás tady všechny poprosit o pomoc,vir v mp3 mi zničil písničky a ted se mi zrovna ty Lauřiny nedaří znova stáhnout,takže moc prosím pokud někdo nějaké máte jestli byste mi je nemohli poslat na d.gabuna@gmail.com.Grazie mille!
  • Laura

    Laura *14* *14* *14*
  • Laura - španělská verze

    Ahojky, mám prosbu, nevíte někdo, kde bych sehnala album od Laury to v té španělské verzi?? Děkujiii moc. *7* *3*
  • Laura.

    ...Laura Pausini je vynikající zpěvačka. Také jí moc a moc fandím.. Fan Míša od Delty Mo,Hv-Zpěvačkolog-Disčokej.. PF 2008____________.++ + *5* *4* *4* *4*
  • Laurinka-DVD

    Hojky lidičky.. chtěla jsem se jen zeptat, jestli nevíte, jestli Laura vydá DVD z budoucího koncertu v SanS¨Siro 2.6.2007....děkuju za odpovědˇ:-) *14*
  • laura

    ahoj fellas muzete mi napsat kdy bude dalsi koncert laury.Jsem v londyne.
  • Re: Re: Re: Re: Laura!!!!

    Ahojte...Tak s tím Erosem jsi potěšil i mě, i když to nevíš jistě *3* ...Taky jsem to četla, že by Laurince pomohlo se uplatnit v Čr(Sr),kdyby nazpívala duet s Erosem....jsem si myslela, že už spolu něco natočili, protože mám videjko a tam Laura zpívá s Erosem jakousi písničku,ale asi to nebyl ten duet...asi to bylo jen tak *1* .... *4*
  • Re: Re: Re: Laura!!!!

    Tak s tým Erosom si ma celkom potešil, i keď to nevieš na isto... Predstav si že taký duetík s ním by mohol byť odrázový mostík pre Lauru aby sa uchytila na našom trhu... i keď ešte stále dúfam že by to mohol byť aj duet s Juanesom Il mio canto libero, tak uvidíme... *1*
  • Re: Re: Laura!!!!

    Tak to ti závidím(v dobrém slova smyslu)
    Já ho dostanu až těsně před koncertem v pokladně.
    Nechtělo se mi dávat 22 euro za poštovné
    Ale vy když jste dva tak to už se vyplatí mít je doma.
    Jinak bych chtěl potvrdit slova Fankyyho
    Neváhejte a pojeďte taky.
    Mám takový pocit,že tam Laura přivede i nějaké hosty (Bubblé,Ferro,Juanes...)
    Jinak Eros Ramazzotti teď chystá dvojalbum The Best of Eros 2001-2007
    A proslýchá se,že tam budou i dva tři duetíky a jeden bude možná i s Laurou.
    Ale za slovo mne neberte.
    Album vyjde den před Erosovými 44.narozeninami 27.10.2007
  • Re: Laura!!!!

    Ahoj, že vraj jediný, turné 2007 sa vraj konať nebude... Ale hlavné je že už mám lístky na koncert doma, prišli mi vo štvrtok a sú krásne, normálne na zjedenie... ale stále sú v predaji takže neváhajte!!! *3*
  • Laura!!!!

    A toto bude Lauřin jediný koncert?jako myslím v tomto roce...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit