Přejít na výpis diskuzí

Laura Pausini

OSOBNOST31.12.2006 0:59
63 příspěvků

Italská zpěvačka Laura Pausini dosáhla velkého úspěchu, když prodala více než 29 milionů hudebních nosičů se svými alby "Laura Pausini", "Laura", "Le cose che vivi", "La mia risposta", "Tra te e il mare","From the Inside","Resta in Ascolto". Vydala také album "The best of-E ritorno da te" a v roce 2005 CD+DVD "Live in Paris 05". Získala 1 diamantovou desku, přes 160 platinových desek, spoustu zlatých desek a bezpočet různých mezinárodních ocenění.. Od 13.října 2006 je možné v rádiích slyšet nový singl "Io canto"("Já zpívám"),po kterém bude ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vsetky talianky su krajsie nez trebars spanielky ale podla mna je najkrajsia talianska spevacka je Ambra angilioni .
  • Ahoj Lauro, dneska ti přeju všechno nejlepší k tvému svátku. Jsi moc vynikající, skvělá a oblíbená zpěvačka. Mám od tebe tyto písně: It´s Not Goodbye, I Need Love, En Cambio No, Víveme a Strani Amori.
  • Ahojky,plánujete někdo vyrazit příští rok v květnu na koncert do Mnichova?
  • _alex_

Pausini

Ahoj priznivci Laury,deti nema,koncert byl bonba,ziji v Rime a zdravim vas
  • sandralombardi

Narozeniny

Vše nejlepší *1*
  • pomooooc

Prosím, poraďte mi někdo, kde najdu termíny koncertů Laury? Díky moc
  • Pomoooc

Chtěla bych Vás tady všechny poprosit o pomoc,vir v mp3 mi zničil písničky a ted se mi zrovna ty Lauřiny nedaří znova stáhnout,takže moc prosím pokud někdo nějaké máte jestli byste mi je nemohli poslat na d.gabuna@gmail.com.Grazie mille!
    • písničky

Pro gabuna: Ahoj mám snad všechny písničky od Laury Pausiny, tak jestli chceš, tak mi napiš a já ti emailem pošlu. Mám i písničky a dvd Laury, Erose, Tiziana, tak můžu taky poslat:) Ciao
  • Laura

Laura *14* *14* *14*
  • Laura - španělská verze

Ahojky, mám prosbu, nevíte někdo, kde bych sehnala album od Laury to v té španělské verzi?? Děkujiii moc. *7* *3*
  • Laura.

...Laura Pausini je vynikající zpěvačka. Také jí moc a moc fandím.. Fan Míša od Delty Mo,Hv-Zpěvačkolog-Disčokej.. PF 2008____________.++ + *5* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit