Přejít na výpis diskuzí

Laura Pausini

OSOBNOST 31.12.2006 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Laura je nejlepší!!!

    Laura je nejlepší zpěvačka na světě jakou znám a nejen zpěvačka je to i nejhezčí žena na Apeninském poloostrově.
    Škoda jen,že nebude mít teď kvůli očekávanému přírustku do rodiny TOUR.
    Přeju jí jen to nej a ať se jí daří.
    LAURA TI AMO!!!!!

    Je tu někdo komu se Laura ještě líbí? *3*
    • Re: Laura je nejlepší!!!

      ja ji přímo zbožňuju a bylo by fakt fajn, kdyby se jí třeba někdy chtělo na tour co ČR :-) *14*
    • Re: Laura je nejlepší!!!

      Tak konečne sa mi darí nájsť ďalších ťudí, čo sú na tom podobne ako ja.O tom že je Laurinka najlepšia sa ani nemusíme baviť. Ja by som o nej povedal že je najlepšia, jajkrajšia, najcitlivejšia, najdôležitejšia, najdokonalejšia, najatraktívnejšia, najmúdrejšia, najbáječnejšia, najbláznivejšia, najdrahšia, najelegantnejšia, najcennejšia, najčistejšia, najdivokejšia, najfantastickejšia, najchutnejšia... no hádam by už stačilo... jedným slovom je NAJ!!! A moja "závislosť" na jej hudbe rastie deň čo deň už nejakých pár rokov a určite ešte dlho bude...
      • Re: Laura je nejlepší!!!

        Souhlasím s Fankyy, že na poprvní to vyvolalo radost,ale pak zas že všecko zruší a tak...je mi z toho strašně smutno,ale to mimčo bude mít skvělou maminu:-) *4* A kdo ví jestli to bude holčička nebo chlapeček, že? *1*
        • Re: Re: Laura je nejlepší!!!

          Tak z malého prírastku mám samozrejme veľkú radosť a to turné už nejako predýcham aj keď to je ťažké... Ja by som bol za dievčatko a dúfam, že po mamine zdedí hlas aj krásu, ale uvidíme...
          • Re:Laura je nejlepší!!!

            Ale šak Laura ten koncert udělá *4* Akorát si tedˇ dá chvilku pauzu,ale myslím si, že za chvilku zase bude zpívat..Proč ne?Když bude vždycky odbíhat do zákulisí za miminkem....To je jasné, že jí to zpívání začne chybět a jestli NÁS-SVOJE FANOUŠKY má ráda, tak to, že by ty koncerty už nedělala tak to by nám snad neudělala *4*
            • Re: Re:Laura je nejlepší!!!

              *4* Tak to je isté, že Laurinka bude s koncertami pokračovať, je mi len ľúto, že to už asi nebude tento rok, vieš dal som si predsavzatie a tie zvyknem plniť, ale čo už... Budem si musieť vystačiť s koncertami ktoré mám v compe. A s tým odbehovaním za miminom by to mohlo byť celkom komické... *3*
    • Re: Laura je nejlepší!!!

      Ahoj.Aj ja si myslim, ze laura je uzasne spevacka.Nikto nevie tak precitit hudbu ako ona.spieva naozaj brilantne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit