Přejít na výpis diskuzí

Laura Pausini

OSOBNOST 31.12.2006 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Laurinka-DVD

    Hojky lidičky.. chtěla jsem se jen zeptat, jestli nevíte, jestli Laura vydá DVD z budoucího koncertu v SanS¨Siro 2.6.2007....děkuju za odpovědˇ:-) *14*
  • laura

    ahoj fellas muzete mi napsat kdy bude dalsi koncert laury.Jsem v londyne.
  • Laura!!!!

    A toto bude Lauřin jediný koncert?jako myslím v tomto roce...
    • Re: Laura!!!!

      Ahoj, že vraj jediný, turné 2007 sa vraj konať nebude... Ale hlavné je že už mám lístky na koncert doma, prišli mi vo štvrtok a sú krásne, normálne na zjedenie... ale stále sú v predaji takže neváhajte!!! *3*
      • Re: Re: Laura!!!!

        Tak to ti závidím(v dobrém slova smyslu)
        Já ho dostanu až těsně před koncertem v pokladně.
        Nechtělo se mi dávat 22 euro za poštovné
        Ale vy když jste dva tak to už se vyplatí mít je doma.
        Jinak bych chtěl potvrdit slova Fankyyho
        Neváhejte a pojeďte taky.
        Mám takový pocit,že tam Laura přivede i nějaké hosty (Bubblé,Ferro,Juanes...)
        Jinak Eros Ramazzotti teď chystá dvojalbum The Best of Eros 2001-2007
        A proslýchá se,že tam budou i dva tři duetíky a jeden bude možná i s Laurou.
        Ale za slovo mne neberte.
        Album vyjde den před Erosovými 44.narozeninami 27.10.2007
        • Re: Re: Re: Laura!!!!

          Tak s tým Erosom si ma celkom potešil, i keď to nevieš na isto... Predstav si že taký duetík s ním by mohol byť odrázový mostík pre Lauru aby sa uchytila na našom trhu... i keď ešte stále dúfam že by to mohol byť aj duet s Juanesom Il mio canto libero, tak uvidíme... *1*
          • Re: Re: Re: Re: Laura!!!!

            Ahojte...Tak s tím Erosem jsi potěšil i mě, i když to nevíš jistě *3* ...Taky jsem to četla, že by Laurince pomohlo se uplatnit v Čr(Sr),kdyby nazpívala duet s Erosem....jsem si myslela, že už spolu něco natočili, protože mám videjko a tam Laura zpívá s Erosem jakousi písničku,ale asi to nebyl ten duet...asi to bylo jen tak *1* .... *4*
  • HURÁÁ - BUDEM V MILÁNE!!!

    *3* *3* *3* Tak a už je to isté!!!! 2.6.2007 v Miláne BUDEM. Vstupenky už mám vyplatené, pre istotu som si ich dal aj expresne poslať domov (2 vstupenky + Express + poplatky, všetko dokopy 96 EUR) Vybrali sme si Prato - trávnik a dúfame že sa k Laure dostaneme čím najbližšie. HÁDAM SA NIEKTO EŠTE PRIDÁ!!! *1* *1* *1*
    • Re: HURÁÁ - BUDEM V MILÁNE!!!

      Ahoj Fankyy,můžeš se, prosím,podělit o zážitek z koncertu v Miláně? Dívám se na něj na dvd a strašně bych si přála tam být a vidět Lauru na vlastní oči.Muselo to být úžasné!!!!!!!!
      Díky moc. Dana
    • I Já budu v miláně

      Gratuluji
      Sejdeme se v Miláně *1*
      Já jsem si koupil 2.annello rosso
      Tedy druhý nejdražší lístek.
      Budu sedět přímo naproti Lauře *1*
      Lístek mně stál 48,60 Euro
      Nechtělo se mi platit drahé poštovné(cca 22 euro),takže si lístek vyzvednu v jedné z pokladen před koncertem po předložení potvrzení o koupi v mailu.
      TicketONE je pěkně drahé.
      V TicketCorner ve Švýcarsku mi poslali vstupenku na Erose 8 CHF poštovné.
      No ale nevadí.Teď ještě musím koupit letenku.
      Fankyy,odkud jsi(myslím město).
      Jinak koncert začíná 21.15

      Uuuuž se těšííím *1*
      *3* *3* *3*
      • Re: I Já budu v miláně

        Tak aj ja gratulujem, my sme sa rozhodli pre Prato, lebo nechceme byť viazaný na nejaké sedačky a budeme sa snažiť prebojovať čo najbližšie... Ináč sme zo stredného Slovenska a pôjdeme pravdepodobne autom - taký malý víletík... *1*
    • Re: HURÁÁ - BUDEM V MILÁNE!!!

      Gratulujuuuuuuuu *4* *4*
      • Re: Re: HURÁÁ - BUDEM V MILÁNE!!!

        Díki, a videla si to vystúpenie z Rai due?
        Čo na to vravíš?
        • Re: Re: Re: HURÁÁ - BUDEM V MILÁNE!!!

          jojo,dívala sem se na to videjko a Laurinka je nádherná jako vždy:-))a nádherně zoívá *4* *14* *14*
          • Re: Re: Re: Re: HURÁÁ - BUDEM V MILÁNE!!!

            *1* *1* *1* JO JO je nádherná... *14* *14* *14*
          • Re: Re: Re: Re: HURÁÁ - BUDEM V MILÁNE!!!

            *zpívá *1*
  • LAURA TEHOTNÁ NIE JE - aspoň na to nevyzerá

    Takže podľa toho čo som dnes videl na Rai due tak Laura je krásna ale tehotná nie je. Spievala pesničku z albumu Io canto Spaccacuore a dokonca potvrdila že koncert v Miláne sa konať bude. Spravil som ešte upload videa z tohto programu na jeden rýchlejší server. Môžeťe si to stiahnúť tu: http://rapidshare.com/files/1384473 9/Laura_Pausini-Quelli_che_27-01-07 .wmv
    • Re: LAURA TEHOTNÁ NIE JE - aspoň na to nevyzerá

      jééé to je bezva!! sem to stáhla na-http://uploaded.to/?id=1qpfor... .. *3* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • Re: LAURA TEHOTNÁ NIE JE - aspoň na to nevyzerá

      No to je dobře, že ten koncert bude:-)Prosííím nemohl by jsi mi to video poslat na mail?? Já z toho rapidshare neumím stahovat:-(...moc díky!! *4*
      • Re: Re: LAURA TEHOTNÁ NIE JE - aspoň na to nevyzerá

        Ahoj, poslal by som ti to rád, ale vieš má to 62 MB a trvalo by to večne. Ten rapidshare je úplne jednoduchý, pošlem ti mailom návod ako sťahovať, možno sa ti to zíde aj do budúcnosti. A ešte jedno asi tak za hodinku už budem mať booknuté lístky, rozhodol som sa pre Prato - trávnik a budeme sa snažiť dostať k Laurinke čo najbližšie, majte sa...
        • Re: Re: Re: LAURA TEHOTNÁ NIE JE - aspoň na to nevyzerá

          Děkuju:-))
          • Re: Re: Re: Re: LAURA TEHOTNÁ NIE JE - aspoň na to nevyzerá

            Tak ten môj link je zmazaný (zvyknú to robiť s takýmito súbormi -video, hudba, lebo je to nelegálne), ale ako vidím už si si poradila, takže aj ostatný ťahajte tu: http://uploaded.to/?id=1qpfor *14*
  • Laura!!!!

    Sakriš ta Laura asi je těhotná, protože jak bylo řečeno toto je její jediný koncert v tomto roce a je až v červnu..do té doby porodí a udělá koncert...CO MYSLÍTE?
    • Re: Laura!!!!

      Ahojte, ako sa vraví je lepšie raz vidieť ako sto krát počuť, tak uvidíme, dúfam *3*
  • JEDINÝ KONCERT BUDE LETOS V MILÁNĚ

    CIAO RAGAZZI!

    Ten koncert,bude jediný tento rok,četl jsem to na fóru.
    Takže pojeďme všichni.
    Letenka do Milána stojí pakatel a i vstupenky nejsou drahé.
    Já byl loni na koncertě Erose Ramazzotiho a lístek mě stál cca 2000 Kč.
    Na ten koncert budou stát lístky už v přepočtu od 750 Kč do 1.400 Kč.
    To je docela slušná cena,když vezmete že uvidíte na živo Lauru a ještě uslyšíte ty skvělé písničky.
    Já jsem ještě na jejím koncertě nebyl a proto jedu 100% a v pondělí od 14h kdy se prodávají lístky jdu do toho.
    CHCI HO MÍT HNED!!! *1*
    POJEĎTE TAKY!!! Budeme mít možnost i se zároveň poznat.
    Já už byl dvakrát na Erosovi(Budapešť/Ženeva) a jednou v Praze na Andreovi Boccelim.
    Kdo pojede napište mi na mail.

    Ciaoooo
    • Re: JEDINÝ KONCERT BUDE LETOS V MILÁNĚ

      Ciao, tak túto udalosť si hádam nemôžme nechať újsť. Ja by som išiel keby aj hňeď teraz. V pondelok budem síce mimo a k netu sa dostanem až večer ale dúfam že mi ešte nejaký ten ticket zostane. Takže potom sa skontaktujeme, *1*
      • Re: Re: JEDINÝ KONCERT BUDE LETOS V MILÁNĚ

        Cauko Fankyy

        Koukal jsem na www.clearchannel.it na cenovou skalu listku podle toho kde budes chtit Lauru videt.
        Premyslim bud o Prato(Travnik) tedy byt primo pod ni nebo 1.annello blu numerato coz je za brankou a tedy byt bokem od ni nebo 1.annello a nebo 2. rossonumerato
        Tedy byt primo proti ni z velke blizkosti.
        Jo ja ti napisu pak mail jestli se mi podarilo koupit listek.

        Zatim Ciao
  • Laura prý bude v QUELLI CHE IL CALCIO É

    CIAO RAGAZZI!

    LAURA BUDE PRÝ(DLE ZDROJE Z FANFÓRA)
    HOSTEM POŘADU "QUELLI CHE IL CALCIO É"
    V NEDĚLI 28.LEDNA 2007 NA RAI DUE.

    TAK KDO MÁ ČAS,CHUŤ AŤ SE DÍVÁ *3*
    • Re: Laura prý bude v QUELLI CHE IL CALCIO É

      Ahojte, vďaka za informáciu, budem sa snažiť to zajtra pozrieť, môžem to po prípade aj nahrať do compu, ak to bude chcieť niekto vidieť, budú to jednoznačné dôkazy o tom či je Laura tehotná. Takže idem hňeď pozrieť o koľkej to zajtra na Rai due bude a budem čakať...
      • Re: Re: Laura prý bude v QUELLI CHE IL CALCIO É

        Jestli si to nahral,tak bych ti byl velice vdecen.
        Ja to totiz nevidel! Bohuzel!
        • Re: Re: Re: Laura prý bude v QUELLI CHE IL CALCIO É

          Tak pozeral som to 2 hodiny,od jednej do štvrtej, bolo to strašne nudné, len futbal a tak. aspoň že tam behali pekné babenky, ale okolo štvrtej som to vzdal. Nevedel som že Laura príde až potom, ale už mám to video, takže môžem potvrdiť že Laura tehotná nie je, aspoň tak nevyzerá, a potvrdila že koncert v Miláne sa konať bude. Môžete si to stiahnúť tu:
          • Re: Re: Re: Re: Laura prý bude v QUELLI CHE IL CALCIO É

            Ups zabudol som na ten link takže tu je: http://uploaded.to/?id=1qpfor a za chvíľu pridám ešte môj upload - je to rýchlejší server. *14*
  • 2.6.2007 - koncert San Siro MILANO

    *7* Fakt nechápem ako by mohla tehotná Laura odspievať tento koncert v Miláne, ktorý sa má uskutočniť už o štyri mesiace... Viete mi to niekto nejako vysvetliť? Koncert je vraj istý, videl som plagáty, ceny lístkov sa pohybujú od 25 - 50 EUR a sú v predaji od pondelka 29.1.2007. Tak vážne nechápem...
    • Re: 2.6.2007 - koncert San Siro MILANO

      Cauko!
      Jo tak koncert bude 2.6. v miláně na San Siru.
      Já chci jet 100%
      Od pondělí se dají koupit lístky na www.ticketone.it

      A přečtěte si i tohle:
      http://www.ticketone.it/new sComplete.jsp?cdNews=115736&idCat=5 1

      To s tím těhotenstvím,to je záhada č.1

      Nessuno Sa!
    • Re: 2.6.2007 - koncert San Siro MILANO

      Tak a je teda doopravdy těhotná? Ale asi je, protože sem viděla i fotku a tam má bříško.... *7* *7*
      • Re: Re: 2.6.2007 - koncert San Siro MILANO

        Ahoj, tak tie fotky som videl aj ja, poslala mi ich Chipinka, ale už dosť dlho sa pokúšam niečo zistiť o jej tehotensve na zahraničných stránkach a nikde po tom nie je ani stopy. Je to fakt záhada. A skús si pozrieť video z koncertu v Siene, ktorý bol na Silvestra, čiže pred pár dňami (je napr. na youtube), síce tam mala Laurinka dlhý plášť, ale nezdalo sa mi žeby mala bruško, no ale môžem sa mýliť... Počkám do pondelka či sa začnú predavať lístky a budeme múdrejší...
        • Re: Re: Re: 2.6.2007 - koncert San Siro MILANO

          Ahojky:-)díky,kuknu se *4* No já sem se taky všude dívala a prostě nikde nic..tak nevím no...Ale cokoliv se dovím, tak hned tady zahlásím,ok? *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: 2.6.2007 - koncert San Siro MILANO

            Tak do pátrania sa idem pustiť aj ja, Laura dosť často vystupuje na talianských programoch, budem hľadať niečo aktuálne a hlavne live. Ale stále dúfam, že ten koncert bude... *3*
      • Re:Dvd

        A myslíte že zase Laura vydá dvd z toho koncertu?? *3*
  • Laura!!!!

    Laura je nejlepší....Překvapilo mě to její těhotenství, protože jsem si myslela, že ještě bude chtít udělat to TOUR 2007..ale přeji jí,aby byla štˇastná!!! *14* mám i její fotečku s bříškem a sluší jí to *3*
    • Re: Laura!!!!

      Estrella nemohla by jsi ji poslat i mne
      Tu fotečku! Předem moooc děkuju.
      Ivan
    • Re: Laura!!!!

      Ahojte, keď som sa dopočul o Laurinkinom tehotenstve, ako prvé to vo mne vyvolalo pocit šťastia, ale postupne som začal premýšľať o tom že sa zrejme zrušia jej koncerty a z toho som teda poriadne nešťastný. Tento rok som si dal predsavzatie, že na sto percent na jednom z jej koncertov budem. Až teraz ľutujem, že som sa vykašľal na Silvestrovský koncert v Siene a pri predstave že musím znova dlhý čas čakať mi je do plaču...
    • Re: Laura!!!!

      Ahoj estrella nemohla by som ta poprosit aby si mi tu fotku poslala na mail? Prosim. Velmi by som ju chcela vidiet. Dakujem.chipi
      • Laura!!!!

        Ahoj chipi,už sem Ti ji poslala *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit