Přejít na výpis diskuzí

Laura Pausini

OSOBNOST 31.12.2006 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Laura!!!!

    Laura je nejlepší....Překvapilo mě to její těhotenství, protože jsem si myslela, že ještě bude chtít udělat to TOUR 2007..ale přeji jí,aby byla štˇastná!!! *14* mám i její fotečku s bříškem a sluší jí to *3*
    • Re: Laura!!!!

      Estrella nemohla by jsi ji poslat i mne
      Tu fotečku! Předem moooc děkuju.
      Ivan
    • Re: Laura!!!!

      Ahojte, keď som sa dopočul o Laurinkinom tehotenstve, ako prvé to vo mne vyvolalo pocit šťastia, ale postupne som začal premýšľať o tom že sa zrejme zrušia jej koncerty a z toho som teda poriadne nešťastný. Tento rok som si dal predsavzatie, že na sto percent na jednom z jej koncertov budem. Až teraz ľutujem, že som sa vykašľal na Silvestrovský koncert v Siene a pri predstave že musím znova dlhý čas čakať mi je do plaču...
    • Re: Laura!!!!

      Ahoj estrella nemohla by som ta poprosit aby si mi tu fotku poslala na mail? Prosim. Velmi by som ju chcela vidiet. Dakujem.chipi
      • Laura!!!!

        Ahoj chipi,už sem Ti ji poslala *3*
  • Laura

    Laura *14* *14* *14*
  • Laura!!!!

    Sakriš ta Laura asi je těhotná, protože jak bylo řečeno toto je její jediný koncert v tomto roce a je až v červnu..do té doby porodí a udělá koncert...CO MYSLÍTE?
    • Re: Laura!!!!

      Ahojte, ako sa vraví je lepšie raz vidieť ako sto krát počuť, tak uvidíme, dúfam *3*
  • _alex_

    Pausini

    Ahoj priznivci Laury,deti nema,koncert byl bonba,ziji v Rime a zdravim vas
  • laura

    ahoj fellas muzete mi napsat kdy bude dalsi koncert laury.Jsem v londyne.
  • Laura!!!!

    A toto bude Lauřin jediný koncert?jako myslím v tomto roce...
    • Re: Laura!!!!

      Ahoj, že vraj jediný, turné 2007 sa vraj konať nebude... Ale hlavné je že už mám lístky na koncert doma, prišli mi vo štvrtok a sú krásne, normálne na zjedenie... ale stále sú v predaji takže neváhajte!!! *3*
      • Re: Re: Laura!!!!

        Tak to ti závidím(v dobrém slova smyslu)
        Já ho dostanu až těsně před koncertem v pokladně.
        Nechtělo se mi dávat 22 euro za poštovné
        Ale vy když jste dva tak to už se vyplatí mít je doma.
        Jinak bych chtěl potvrdit slova Fankyyho
        Neváhejte a pojeďte taky.
        Mám takový pocit,že tam Laura přivede i nějaké hosty (Bubblé,Ferro,Juanes...)
        Jinak Eros Ramazzotti teď chystá dvojalbum The Best of Eros 2001-2007
        A proslýchá se,že tam budou i dva tři duetíky a jeden bude možná i s Laurou.
        Ale za slovo mne neberte.
        Album vyjde den před Erosovými 44.narozeninami 27.10.2007
        • Re: Re: Re: Laura!!!!

          Tak s tým Erosom si ma celkom potešil, i keď to nevieš na isto... Predstav si že taký duetík s ním by mohol byť odrázový mostík pre Lauru aby sa uchytila na našom trhu... i keď ešte stále dúfam že by to mohol byť aj duet s Juanesom Il mio canto libero, tak uvidíme... *1*
          • Re: Re: Re: Re: Laura!!!!

            Ahojte...Tak s tím Erosem jsi potěšil i mě, i když to nevíš jistě *3* ...Taky jsem to četla, že by Laurince pomohlo se uplatnit v Čr(Sr),kdyby nazpívala duet s Erosem....jsem si myslela, že už spolu něco natočili, protože mám videjko a tam Laura zpívá s Erosem jakousi písničku,ale asi to nebyl ten duet...asi to bylo jen tak *1* .... *4*
  • pomooooc

    Prosím, poraďte mi někdo, kde najdu termíny koncertů Laury? Díky moc
  • Laura je nejlepší!!!

    Laura je nejlepší zpěvačka na světě jakou znám a nejen zpěvačka je to i nejhezčí žena na Apeninském poloostrově.
    Škoda jen,že nebude mít teď kvůli očekávanému přírustku do rodiny TOUR.
    Přeju jí jen to nej a ať se jí daří.
    LAURA TI AMO!!!!!

    Je tu někdo komu se Laura ještě líbí? *3*
    • Re: Laura je nejlepší!!!

      ja ji přímo zbožňuju a bylo by fakt fajn, kdyby se jí třeba někdy chtělo na tour co ČR :-) *14*
    • Re: Laura je nejlepší!!!

      Tak konečne sa mi darí nájsť ďalších ťudí, čo sú na tom podobne ako ja.O tom že je Laurinka najlepšia sa ani nemusíme baviť. Ja by som o nej povedal že je najlepšia, jajkrajšia, najcitlivejšia, najdôležitejšia, najdokonalejšia, najatraktívnejšia, najmúdrejšia, najbáječnejšia, najbláznivejšia, najdrahšia, najelegantnejšia, najcennejšia, najčistejšia, najdivokejšia, najfantastickejšia, najchutnejšia... no hádam by už stačilo... jedným slovom je NAJ!!! A moja "závislosť" na jej hudbe rastie deň čo deň už nejakých pár rokov a určite ešte dlho bude...
      • Re: Laura je nejlepší!!!

        Souhlasím s Fankyy, že na poprvní to vyvolalo radost,ale pak zas že všecko zruší a tak...je mi z toho strašně smutno,ale to mimčo bude mít skvělou maminu:-) *4* A kdo ví jestli to bude holčička nebo chlapeček, že? *1*
        • Re: Re: Laura je nejlepší!!!

          Tak z malého prírastku mám samozrejme veľkú radosť a to turné už nejako predýcham aj keď to je ťažké... Ja by som bol za dievčatko a dúfam, že po mamine zdedí hlas aj krásu, ale uvidíme...
          • Re:Laura je nejlepší!!!

            Ale šak Laura ten koncert udělá *4* Akorát si tedˇ dá chvilku pauzu,ale myslím si, že za chvilku zase bude zpívat..Proč ne?Když bude vždycky odbíhat do zákulisí za miminkem....To je jasné, že jí to zpívání začne chybět a jestli NÁS-SVOJE FANOUŠKY má ráda, tak to, že by ty koncerty už nedělala tak to by nám snad neudělala *4*
            • Re: Re:Laura je nejlepší!!!

              *4* Tak to je isté, že Laurinka bude s koncertami pokračovať, je mi len ľúto, že to už asi nebude tento rok, vieš dal som si predsavzatie a tie zvyknem plniť, ale čo už... Budem si musieť vystačiť s koncertami ktoré mám v compe. A s tým odbehovaním za miminom by to mohlo byť celkom komické... *3*
    • Re: Laura je nejlepší!!!

      Ahoj.Aj ja si myslim, ze laura je uzasne spevacka.Nikto nevie tak precitit hudbu ako ona.spieva naozaj brilantne.
  • 2.6.2007 - koncert San Siro MILANO

    *7* Fakt nechápem ako by mohla tehotná Laura odspievať tento koncert v Miláne, ktorý sa má uskutočniť už o štyri mesiace... Viete mi to niekto nejako vysvetliť? Koncert je vraj istý, videl som plagáty, ceny lístkov sa pohybujú od 25 - 50 EUR a sú v predaji od pondelka 29.1.2007. Tak vážne nechápem...
    • Re: 2.6.2007 - koncert San Siro MILANO

      Cauko!
      Jo tak koncert bude 2.6. v miláně na San Siru.
      Já chci jet 100%
      Od pondělí se dají koupit lístky na www.ticketone.it

      A přečtěte si i tohle:
      http://www.ticketone.it/new sComplete.jsp?cdNews=115736&idCat=5 1

      To s tím těhotenstvím,to je záhada č.1

      Nessuno Sa!
    • Re: 2.6.2007 - koncert San Siro MILANO

      Tak a je teda doopravdy těhotná? Ale asi je, protože sem viděla i fotku a tam má bříško.... *7* *7*
      • Re: Re: 2.6.2007 - koncert San Siro MILANO

        Ahoj, tak tie fotky som videl aj ja, poslala mi ich Chipinka, ale už dosť dlho sa pokúšam niečo zistiť o jej tehotensve na zahraničných stránkach a nikde po tom nie je ani stopy. Je to fakt záhada. A skús si pozrieť video z koncertu v Siene, ktorý bol na Silvestra, čiže pred pár dňami (je napr. na youtube), síce tam mala Laurinka dlhý plášť, ale nezdalo sa mi žeby mala bruško, no ale môžem sa mýliť... Počkám do pondelka či sa začnú predavať lístky a budeme múdrejší...
        • Re: Re: Re: 2.6.2007 - koncert San Siro MILANO

          Ahojky:-)díky,kuknu se *4* No já sem se taky všude dívala a prostě nikde nic..tak nevím no...Ale cokoliv se dovím, tak hned tady zahlásím,ok? *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: 2.6.2007 - koncert San Siro MILANO

            Tak do pátrania sa idem pustiť aj ja, Laura dosť často vystupuje na talianských programoch, budem hľadať niečo aktuálne a hlavne live. Ale stále dúfam, že ten koncert bude... *3*
      • Re:Dvd

        A myslíte že zase Laura vydá dvd z toho koncertu?? *3*
  • sandralombardi

    Narozeniny

    Vše nejlepší *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit