Přejít na výpis diskuzí

Lenka Filipová

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc děkuji Lence!!!

    Moc děkuji za vyfotografování. Byla včéra na zahájení lázeňské sezóny v Teplicích v Čechách. Bylo moc velké vedro a pak po koncertu jela ještě na noc na Slovensko. Zdraví souznitel v dnu narození Haničky-písničky Kamil z Ústí nad Labem. *4* *14* *4*
  • nickner

    Castecne zatmeni srdce

    Natocila klip ,Castecne zatmeni srdce, kde hraje muj tatka :) *15*
  • Lenka

    ty oživuješ staré kosti hriešnika a premieňaš svetáka na SV. Fantiška a kurvu (holku placenou) na Máriu Magdalénu. Som tvoja obeť a v mojom úzkostlivom srdci opäť ožila a prekvitla radosť po tvojom koncerte v TO. Môj život s tvojou muzikou triumfuje nad smrťou a jar naberá silu a krásu. Ja ti dám víc než mám.....iného riešenia niet.
    • Re: Lenka

      Nič neskrývam nijaký pocit vnem poryv mojej duše.Som aký som v každú chvíľu každý okamžik som to ja. http://www.lenkafilipova.cz/en/inde x_en.html
      Odborne sa to volá otvorený systém a nemôžem za to že veľmi túžim po tvojej láske.
  • Lenka

    V dobe ked všade vyrastá tŕnie a temnota hrozí zadusiť akúkoľvek krásu je jedinečná a povieš si ona nie je ako ostatné a na jej koncerte zbadáš že je jemná, slabá, krehká, nepoškvrnená vlstným egoizmom. Je to láska ktorá ju robí opravdivou, nefalšovanou a čistou a takú ju mám rád.A preto si dookola hrám možná...... http://www.youtube.com/watch?v=V-L8 fq6E0ys&feature=related
  • Boží dar

    ale teraz,keď som si Lenkinu muziku osvojil, radujem sa z nej a plavím sa s ňou prúdom rieky Nitry mojej mladosti. V Lenke teraz žijem do nekonečna a zostane pre mňa navždy tajomstvom. Vy Češi fantazírujete o Andromede, veľkom tresku a to je všetko úplne neisté a relatívne a a neviete že máte Lenku realitu, ktorá je Božím darom.
  • lenka

    Lenkina muzika:Zážitok aký som predtým nepoznal, navštívenie aké som nezažil,objatie lásky aké so nikdy nepociťoval, ako priateľka, ako jemné, pokojné oživujúce a potrebné. Želám si v nej zostať po celé hodiny a čítať v sebe radosť i bolesť v zastavení času.
  • anjelík

    s ňou jesť počúvať jej hlas, vidieť ju spať , pozorovať ako sa mení všetko jednoduché, celkom normálne, každodenné milovnie a čakanie že ju na púti životom stratíš,a to je lenka dakujem že si, si krásna
  • narozeniny

    Milá Leni
    Přání k Tvým narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4*
  • Kritika

    Moc krásně zpíváte ale firma na okna není kvalitní,dal jsem na vaší reklamu.
    Už to neudělám nejsou krajně neslušný.Poslouchat vaše písně budu dále ale když prpagujete okna a dveře musím po zkušenostech přepnout.
    Z pozdravem Jiří Fencl Vejprnice u Plzně
  • Otec

    Je pravda, že Vaším otcem je Gérard Philipe ? Pokud vím, tak pobýval nějaký čas v Praze a Vaše matka mu dělala tlummočnici. A navíc - ta podoba je ohromující ! *4*
    • Re: Otec

      Lenčiným otcem není Gérard Philipe ,ale český herec Adolf Filip!
      Jinak Lenka je opravdu super! *3*
      • Re: Re: Otec

        Já ale měl na mysli biologického otce a nikoliv "papírového". Dokonce byl Gérard Philipe v Praze v polovině roku 1953... *4*
        • Re: Re: Re: Otec

          Je to opravdu tak,jak jsem napsala,Lenku nějaký ten pátek už znám,takže o tom něco vím.Nemusíte mi věřit, ale je to tak.
          • Re: Re: Re: Re: Otec

            A co ta podoba ? Zkuste si dát vedle sebe fotografii Lenky a Gérarda (nejlépe z profilu). Mají stejné nosy, stejně milý výraz, uši - no prostě je to tak ! Nikdo mně to neymluví. P.S. A jakto, že Lenka za bolševika studovala bez problémů ve Francii ...? *7*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Otec

              Zřejmě Vám to nevymluvím,taky se nechci rozepisovat o jejím soukromí...
              Můžete se zkusit zeptat přímo Lenky,ale na www.lenkafilipova.cz v rubrice vzkazy pro Lenku, tady Vám asi neodpoví...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit