Přejít na výpis diskuzí

Lenka Filipová

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lenka je best of

    Krása má mnoho podob a ta hudební na naší scéně má jen jedno jméno - Lenka Filipová. Francouzská škola hry na kytaru vzkříšná krásnou ženou zpívající o lásce a životě mě přináší nezapomenutelné potěšení znamenající vnitřní pohodu v tolik poblázněném světě.
    Dvojalbum "Best of" považuji za nejvydařenější hudební lahůdku poslední doby s velmi vyváženou "klasikou" i písněmi. Jen stále nevím datum Tvého prvního koncertu ve vyprodané Lucerně při kterém mě stejně jako dosud běhal pověstný mráz po zádech vyvolaný nevšedním zážitkem. Díky za "krásu" a věřím, že se mám na co těšit i v budoucnu.
  • Vyznanie

    Ahoj Lenka,odkedy som zistil,že existuješ mám jeden sen,životný sen: malý domček pod horami,zapadnutý snehom,vo vnútri krb v ktorom praská drevo,pred krbom kožušina a na nej Ty a ja.Dom pod horami aj s krbom som postavil,sneh očakávam každým dňom a tak mi k splneniu môjho životného sna chýba už len to najdôležitejšie: Ty.Srdečne Ťa preto pozývam na návštevu.
  • No podle mě je Lenička Filipová moc super zpěvačka. je pravda, že ji neposlouchám moc dlouho, ale moc jsem si ji oblíbil. je to moje srdíčko *14* *14* *14* Lukáš
  • :-)

    Lenku Filipovú som videl a samozrejme počul na koncerte v Žiari nad Hronom - je to jeden z tých "muzikantov" /v tom najlepšom/, pri ktorých hraní /naživo alebo z CD/ ma mrrrrazzzí ..... čo viac dodať ??? *3*
  • prosba

    dobry den mohu vas poprosit zda by jste mou adresu nemohla predat jaromirovy machyckovi an byl muj vedouci a ja na nej ted nemam kontakt at se me ozve dekuju moc.vrtilek *3* *3* *3*
  • Vážená paní Lenko, můžu mít na Vás jeden soukromý dotaz?? Na kontakt na léčitele, který Vám tak moc pomohl, když Vám bylo 40 lel. Víc to nechci rozepisovat, ale Vy určitě víte co mám na mysli. Petra, znamení vodnář 35 let. :-)) Moc Vám děkuji.
    • Re:

      Dobrý den, prosím, nemáte noty pro klavír k písni Zamilovaná? Pokud ano, byla bych moc ráda, kdybyste mi je poslali na mail.
      Moc mi na tom záleží.
      Předem moc děkuji :-)
  • Lenko, děkujeme

    Právě jsem se vrátila z koncertu Lenky Filipové v Luhačovicích. Jsem nadšená, dojatá, koncert předčil všechna mé očekávání. Krásný soulad všech nástrojů, skvělý hlas, nádherná Lenka a atmosféra plná pozitivní energie. Lenko, děkujeme za umělecký zážitek, ze kterého já osobně budu následující dny čerpat zásobu energie!
  • Skvělááááááááá!!!!!!!!!
  • webstránky: vivaldi.wz.cz

    Dobrý den, navštivte naše webstránky www.vivaldi.wz.cz, kde naleznete novinky, info, koncerty, produkci, foto a články Lenky Filipové. Také můžete položit své dotazy přímo Lence Filipové v chat-u na našich stránkách. Napsat email, nebo získat foto s autogramem. Těšíme se na vás. :-)
  • pozdrav

    dobrý den lenko,chtěl bych vám poděkovat za vaše krásné písně a také za váš elgantní projev,který máte jako jedna z mála osbností české hudební scény.jste opravdu velmi noblesní ale zároven přirozená. poslouchám vaše písně již dlouhá léta a vždycky se těším když vydáte nové písně. byl jsem 2x na vašem koncertě v brně a byl to pro mne krásný zážitek o to víc mne mrzí že na brno trošku zapomínáte a jezdite sem málo.vzpomínám si na koncert v janáčkově divadle bylo to prostředí pro vás jako stvořené a právě v takových prostorách váš krásný hlas i hudba vynikne.chtěl bych vám poděkovat za vaše písně a budu se těšit na další vaše vystoupení v brně na které se těší už i má dcera veronika které je 7 roku a má vás také velmi ráda.bylo by pro mne potěšením od vás dostat alespon stručnou odpověd abych věděl že jste četla tento muj malý dík za vše od vás

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit