Přejít na výpis diskuzí

Lenka Lanczová

OSOBNOST 31.12.2006 
105 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro Petru

    Jedna kámoška říkala, že to je pokračování, prý to četla obojí.
  • Moc zdravím paní Lanzovou. Děkuju za všechny její knížky a přála bych si jich ještě hodně. Nejsem puberťák. Knížky kupuju pro mou dceru, ale vždycky si je přečtu dřív, než jí je dám. Za mého dospívání jsem četla Stanislava Rudolfa, ke kterému se stejně ráda vracím a knížky paní Lenky nikdy zavrhovat nebudu. Kdo je pozorně čte, má tam docela čitelný návod, jak se snažit bez úhony dospívat a spoustu rad, jak se vyrovnat s problémy, které dospívání přináší. Jsem děsná. Čtu od svých 4 let a čtu skoro všechno. Jediné co jsem vynechala je tzv. červená knihovna. To není nic pro mě. Chci paní Lence poděkovat za možnost úniku z mých starostí do starostí holčin a trošku se vrátit ve vzpomínkách na moje vlastní dospívání. Mám všechny její knížky a vždycky se těším na další. Děkuju. Alena.
  • mate uplne krasny knizky sem do nich zblaznena *15* *1*
  • ssssuppppppppppppppeeeeeeeeerr *3* *3* *13* *3* *1* *5* *14* *14* *9* *9* *16* *8* *15* *5* *4* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *3* *9* *9*
  • Pro Petku

    Pokračování není (zatím), spousta čtenářek by ho chtěla, ale zatím se vedou jen živé diskuze na Lenčiných stránkách, tak se tam kdyžak mrkni
  • Sím vás kdo zvás ví jestli je pokračování ke knížnám-Šeptej do ticha,Zašeptej do vlasů-je ještě něco dalšího???? pls odepište na mejla nebo sem !! díky *4*
  • Ale no tak...

    No... nějak nechápu, proč si někdo myslí, že pokud čte člověk Lanczovou, tak nečte nic jinýho. Není to tak, že bysme četly ji a později od ní přesedlaly na něco pořádnýho. Prostě čtem od všeho trochu a stejně jako čteme uznávanou literaturu, tak čteme i tuhle nádhernou oddechovku. Mimochodem rekreační, oddechová literatura je myslím stále ještě součastí maturitních témat, alespoň na mým gymnáziu před rokem byla, takže nevím, co je špatnýho na tom, číst něco lehkýho ;) Jinak někdo tu psal, že snad četl jen jednu a to Hvězdu naděje a že lituje peněz... Hvězda naděje je docela dost odlišná od zbytku tvorby, to tvrdí i sama autorka a podle mě je zrovna tahle knížka docela depresivní a nemusí každýmu sednout, takže by to chtělo zkusit i něco jinýho, nejlíp novějšího :) No a pro ty, co tu o Lence píšou hezky: www.lanczova.cz :)
  • PRO DANDINU!

    To si děláš prdel, ne?!:D:D:D:D Zkusila jsi Ty sama něco napsat? Asi ne, když se zmůžeš jen na čtení! A je jedno, jestli se tu oháníš takovými velikány...:D:D Můžeš mi říct jméno té Tvé učitelky, abych si od ní něco mohla přečíst....D:D:D:D Jsem zvědavá, jestli najdu kvalitnější čtení než jaké píše paní Lenka!!:D:D Až napíšeš 47 knih (což by bylo o jednu víc, než má paní Lanczová) a budou se prodávat, tak přijď, no...pokcáme si:D Ráda bych se podívala do tváře člověka, který nemá úctu k lidské práci:D:D:D:D *1*
  • je to surer spisovatelkaa
  • *3* *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší