Přejít na výpis diskuzí

Lenka Lanczová

OSOBNOST 31.12.2006 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem jedna mamka, která spolu s dcerou čte všechny její knížky od r. 1992. Dík.
  • Musím souhlasit,že knížky Lenky jsou opravdu poutavé a i já ve svém věku 28 let je čtu jedním dechem. Poprvé jsem se ke knihám Lenky dostala před 4 lety a dnes jsem přečetla i tu poslední - pokračování knižky Šeptej do vlasů. Kniha Andělé noci mě docela zklamala, čekala jsem trošku napínavější a zapeklitější děj. Oproti jiným jejich knihám se vše odehrávalo až příliš jednoduše, každý další krok hrdinky se dal předpokládat a konec také. Ale jinak ostatní knihy doposud super. Lenko fandím Vám a s radostí si opět koupím každou další knihu, kterou vydáte. *3* *3*
  • má moc pěkný knížky fakt *3* *4*
  • Spisovatelka L.Lanczová píše báječné románky pro děvčata všeho věku.Je mi 25 let a stále si tyto knížky ráda a s chutí přečtu. Knížky vlastním úplně všechny a pokud na trh dorazí nová knížka už letím do knihkupectví.
  • Nejlepšííí autorka *3*
  • Chtěla bych se zeptat jestli je pokračování ke knížce čas něhy ... odpověd mi prosím napište na email! díky
  • skvela autorka

    Má úplně skvělé knížky! je to nejlepší spisovatelka jakou znám!
  • už mám přečtený všechny kromě 5 knížek a nejvíc se mi líbila Radka a Postel plná růží a hořká chuť lásky!Radku mám doma takže jsem ji četla už 3x:-)
  • Lenka píše supr slaďáky *4*
  • o lence toho moc nevim

    to je pravda o lence toho fakt nic nevim ted zrovna čtu půlnoční sny!!!!!!!!!!úžasná knížka *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit