Přejít na výpis diskuzí

Lenka Lanczová

OSOBNOST 31.12.2006 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky Lence moje dcera začala více číst. Její romány hltá doslova jedním dechem a těší se pokaždé na další. *4*
  • Knížky Lenky Lanczové jsou super,chybí mi jen jediná,kterou nemůžu sehnat..čtu je moc ráda a to už nejsem nejmladší *3*
  • Ahoj, ráda bych vyměnila knížku Lenky Lanczové Čas něhy, za nějakou jinou, nejlépe Mokrá náruč léta, Sběratelka polibků, Doteky noci, Kapky rosy či Šeptej do ticha. Budu se těšit na Vaše nabídky.
  • Lenka je super

    podle mě je Lenka Lanczová super.Její knížky čtu už od svých 11 let a pořád mě baví a navíc v nich objevuji stále něco nového.Jen bych chtěla,abyste napsala ještě nějaké knihy o obezitě a anorexii(třeba něco jako Všechno bude fajn).A taky něco o vadě řeči,protože já neumím říkat r a tak ráčkuju a dost mě to štve.Byla bych Vám vděčná a jsem ráda za Vás a všechny Vaše knihy.Děkuji Petra
  • Nový příspěvek

    Zdravíme vás!Rády zeptaly jestli bude třetí díl k Zašeptej do vlasů.Zdá se nám,že konec není až tak moc dořešený jako např.Znamení blíženců.Jinak bychom chtěly moc poděkovat autorce za její knihy,obahcují nás.S pozdravem vaše věrné čtenářky Monika a Vendula

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit