Přejít na výpis diskuzí

Lenny Kravitz

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • again

    ahoj, prosím vás, nemáte někdo překlad písničky Again?
    • Re: again

      Ahoj Moniko, posílám překlad "Again", a měj se!Jud


      "…hledám, a slyším výkřik mé duše
      nikdy dřív jsem necítil tak velkou touhu
      teď jsi tady, kráčíš za mými dveřmi
      celý můj život
      kde jsi byla?
      ptám se…jestli tě znovu uvidím…
      a jestli dnes přijdeš
      můžeme zvítězit
      ptám se…jestli tě znovu uvidím…
      svatý dar nebe
      pro dobro či zlo, na tom nezáleží
      nikdy nedopusť, aby tě někdo minul
      už dost nářků, nikdy!
      věděl jsem celý čas,
      že ty tady jsi, na svém trůnu
      osamělá královna, bez svého krále
      čekám na tebe má lásko
      navždy..!"
      *3*
  • Jj, týpek je to dobrej

    Je to skvělej muzikant s nezaměnitelným hlasem, jeho hudba je super! A co se týká mýho názoru na něj jakože na chlapa, tak musim říct, že by stál k***a za hřích!! Je nádhernej, sexy... No jo, můžem jen tiše závidět těm jeho buchtám. :-D *1*
  • Vigo

    Byla jsem na Lennym ve Vigu (zahájení evropského turné 29.5.08) a docela překvapil - opravdu je to Love Revolution hrál snad všechny ploužáky co má :o). Čekali jsme trochu větší nářez, ale dal i pár vypalovaček. Koncert trval skoro 3 hodiny. *5*
  • listek na lennyho

    Prodam jeden listek na stani na Lennyho koncert v Praze 23.6.08
    cena: +-850, mozna dohoda

    721 852 487
  • 2-3 volné místa v autíííí z brna

    nazdárek, jedem z brna a máme 2-3 volná místa. Za příspěvek na benál Vás rádi svezem tam i zpět. ICQ:227441265
  • lupen na Lennyho!!!

    Ahojky lidi
    prodám lístek na Lennyho za super cenu 700Kaček :)
    606411446
  • 1x listek na lennyho -SPĚCHÁ!

    Ahoj, mam jeden listek na lennyho kravitze, jedna se o komfortní sedadla (sektor 101). Pokud by mel nekdo zajem tak se ozvete na mail nebo na mobil 723970152. Cena je normalne 1 690Kč, ale muzem se dohodnout. *3*
  • Praha

    23.6.2008 Praha - mazec!!! *14* *14* *14*
    • Re: Praha

      na tam to bylo úpe úžasný co všechno tam předváděl a že se ani nebál jít mezi to publikum mno souhlasim byl to mazec *4* *4* *4*
      • Re: Re: Praha

        sem tam byla taky a jak šel do publika tak sem si na něj sáhla *14* bylo to fakt skvělý a úžasně zpíval a hrál *1* je to king *4*
  • Praha

    Byla jsem v Praze na koncerte, bylo to SUPER, stáli jsme uplně vepředu. Byl to fakt mazec. Nemáte někdo video z tohoto koncertu? Pošlete to kdyžtak na youtube.

    Diky.
  • nejvíc nej

    Ahoj všem, taky jsem zažila Lennyho live... Byl vážně nejvíc nejlepší *14* Je geniální! Nádherně zpívá, vypadá super božsky,krásně hraje.. nevíte někdo kde sehnat cokoli kde je jeho foto? triko, atd..díkes...snad k nám zas přijede *14* je prostě božíííí nejvíc nej..taky ho miluju *14*
    • Re: nejvíc nej

      ahojky, mám prosbu, jak dlouho prosím tě koncert v Praze trval? já jedu teď v pátek do Brna..jak dlouho dopředu je dobrý dojet? dík moc za info! *4* ahoj K.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit