Přejít na výpis diskuzí

Leonardo DiCaprio

OSOBNOST 31.12.2006 
583 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Titanic 2?

    Ahoj,
    na youtube.com sem viděla ukázky na Titanic 2.Ale jinak jsem o dvojce neslyšela...nevíte někdo o tom?tady je kdyžtak odkaz http://www.youtube.com/watch?v=7iOu Ykbrx4w
  • Dobrej, ale ne zas tak moc

    Je dobrej, ale na Wentwortha nemá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *10* *5* *16*
  • xxx

    Hmmm....vsetci tu hovorite aky je leo uzasny v titanicu alebo muz so zeleznou maskou no prave tam podal najhorsie herecke vykony. asi preto, ze milujete jeho krasnu tvaricku spred desiatich rokov. dnes ma sice vrasky, ale nenormalnu charizmu a to ako hral napr. v letcovi alebo krvavom diamante je hodne oskara co potvrdzuju aj nominacie.nejde len o krasny face.
  • milašik

    *14* uplně náš miláčik!!!!!!! my by sme ho laskou sežrali!!!!!!!!!!
  • Pláž

    Leonardo je krásnej a nejvííc mu ti sluší v PLÁŽI *14* *14* *14*
  • pisnicka

    *1* ta písnička je od Within Temptation a jmenuje se "Forgiven" *4* *1*
  • pisnicka

    Prosim prosim kdo vi jak se jmenuje ta pisnicka ke klipu cislo jedna? Zamilovala jsem se do ni a chci ji poslouchat porad a porad!!!!!! *14*
    Dekuju mockrat *3*
  • Leo

    Leo je úžasný herec hovorte si čo chcete a ako cloveka ho nepoznáme nikto takže sa tu nehadajte aky je lebo nikto nevieme!Ale je aj peknucky aj ked je uz starsi,ale stary nieje ako tvrdite u mna je stary clovek okolo 60....cawte
  • Napiš

    Ten kdo ma rad leonarda.tak si dajte stranku-www.pokec.sk-zaregistrujte sa a napište poštu na-Modelka1732
  • moc ho nemusím ale

    hrál v romeovi ajulii a tam byl stvělý
  • Re: úžasný

    jo tu sem celej svuj (kratky)ZIVOT CHTELA!!!!
    MOC TI DEKUJU ,,ZELWICKU,, *3* *4* *14* *3* *5* *4* *15* *4* *5* *3* *14* *4* *14* *3* *1* *1* *1* *1*
  • úžasný

    lidi mám adresu lea
    Leonardo DiCaprio
    Artist Managment Group
    9465 Wilshire BLVD
    Ste 519
    Beverly Hils, CA 90212-2604
    USA
    Tak mu co nejdřív napíši *1* *3* *14* *14* *15* *4* *5*
  • Leo ty jsi ale sexy!!!!

    ahojky lidičky... tak jak se vám líbí Leo? je úžasnej co?? mno já sem se narodila v den kdy se narodil on ale jiný rok lol to je bezva..... *1* *3* *15*
  • Super stránka o titaniku

    Našel jsem Super stránku o Titaniku. www.titanicworld.cz
  • je to borec

    leo je upo moc klaaasny moc se mi libi *14*
  • Leonardo

    Leo no to je vlastne bol najsexi a najkrajsi herec a hlavne v titanicu.Vzdy ked pozeram ten film tak sa neda neplakat ja ho zboznujem !!! Ale je skoda ze starneme pretoze ked som si pozerala Leonardove fotky je uz stary. Vsetci starneme ale mne sa zda na 33 rokov aj na viac vtedy bol kus no co uz!!!!!!!!
  • Muž s velkým M =)

    je to fakt swělý herec,umí roli swěle zahrát jak v Titanicu tk i např,v Muž se železnou maskou:)je to můj vzor , *4* a ti co jsou tk ubozí ,že tady na něj nadávají a nepodepíšou se jsou srabi :)a ty nadávky patří jim *4*
  • leonardo

    Leonardo je nejkrasnější heec co znám na první pohled si ě získal libí se mi jak hraje ve filmu tinanic,muž se železnou maskou Leoardo je podle mě simpatycký a hodný muž. *4* *4* *4* *3* *4* *3* *4* *3* *4* *3* *3* *3*
  • Dobrý herec

    Leonardo je určitě velmi dobrý a talentovaný herec. Velmi se mi líbí jeho herecký výkon ve filmu Muž se železnou maskou, což je můj nejoblíbenější film. On zde dvojroli zvládl skvěle. Totéž platí o jeho roli v Titanicu, kde podal též skvělý výkon. K těm co ho tady urážejí - já chápu, že někomu nesedí, nemá ho rád, ale psát tady tyhle urážky a psát, že je to špatný herec je nemístné, protože je to dobrý herec, podívejte se na film Muž se železnou maskou nebo Titanic a musíte vidět hereckou kvalitu a talent.
  • Re:

    Leonardo je skvělej herec mám ho moc ráda je to fajn chlap.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit