Přejít na výpis diskuzí

Lewis Hamilton

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • panebože

    Newím komu se může Lewis líbit takový ucho!! radši si hned dojděte na oční a poidte si brjle s 15 diopriema! Možná že alenoso neunese prohru to já moc taky ne!!,ale rozehodně je hezčí sympatičtější a prostě je nej všechno na něj je super a nikdy ho nepřestanu mít ráda !! *14* *14* *13* *13*
    • fablik.00

      Re: panebože

      Alonso je sympatickej jak, jehla v oku.
    • Re: co mě urážíš

      ahoj mám dotaz můžeš mi prosím říct proč
      mě urážíš kdyby někdo urážel tebe taky by
      se ti to možná nelíbilo tak už toho nech
      jasný
    • Re: panebože

      to je pravda Alonso je nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjj
    • Re: panebože

      piš co chceš, tvůj názor...je na každým, ať si tu píše, co chce.. ale nemáš pravdu.. sympatičtější rozhodně není, u většiny jeho fandů a nejen jeho klesl.. hluboko.. po tom, co se stalo v McLarenu...tak tak *3*
    • Re: panebože

      Barunko myslím si, že každá má svůj vlastní názor. Každýmu se líbí někdo jinej já tady teď nebude házet špínu na Alonsa jen proto, že se mi líbí Lewis. *13*
  • Lewisek

    Je úžasnej!!! *14* Miloučkej, pěknej, talentovanej, sympatickej no prostě úžasnej KLUČINA!!! *14* *1*
    • Re: Lewisek

      no to máš pravdu *4* , souhlas. Ale jako, Lewiseek je můůj *5*
  • Lewis je lepší než lepší

    Doufám, že se z něj stane už tento rok mistr světa. No nebyla by to sranda, kdyby byl mistrem nováček???? *15* A dobrý jezdec on určitě je. O tom taky není pochyb. Možná lepší než Alonso.
    • Re: Lewis je lepší než lepší

      on už je mistrem. Pro mě vždycky.. A že je lepší než Alonso ??? Si piš...
  • Web

    Sry, za reklamu*4* ..... Otevřela jsem nový fanweb o Lewisovi!!!!! *4* Najdete tam fotky, info, grafiku atd. http://lhamilton.only-jojo.com
  • Lewiseek

    Lewiseekovi fandím, je NEJ *1* a tohle nikdo nemůže vyvrátit, od Alonsa vede o 7 nebo 8 bodů a Alonso je ještě ke všemu nečestnej a debil. Prostě musíte uznat, že na to, že závodit začal teprve letos a už má za sebou 3 vítězství, je dobrej *3*
  • bomby

    je to frajer,ja talentovanej a krásnej-ranec
    • Re: bomby

      máš pravdu... to sedí :-)
      • Re: Re: bomby

        můžete jednou myslet HLAVOU,je to těžce vipilovaný borec č.1
        Další legenda po Ludovi po Šumim buteto věčnej talent LE HAMI
        *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit