Přejít na výpis diskuzí

Lewis Hamilton

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím čemu jsi se dnes radoval ty ostudo, byl to dnes podvod podplaceny, mechanici neměly kola nachystaný a ty jsi blokl předjetí jen proto že jsi černa gumička *16* *16* *16*
  • Ahoj všetko najlepšie k tvojim narodeninám a aby sa ti darilo vo formule 1
  • Jsem Lewisuv největší fanoušek!
  • Happy 31. birthday!
  • černohubka *16*
  • lewisuv velký oblíbenec, který je to co on, jen na dvou kolech, ale daleko větší talent


    http://www.osobnosti.cz/marc-marquez.php *14* *14* *14*
  • oelli
    Happy birthday Lewis!!!
  • D0mi
    Lewis je nejlepšíí.. *14* *14* přeju mu to s Nicole!! *14* *14* *14* *14*
  • Lewis je nejlepší *14*tato sezóna nic moc, ale bude líp líp a líp *14*
  • HOJKY

    zkuste tuhle soutěž, můžete vidět lewise naživo! http://www.redbull.cz/soutez
  • majinka96

    Re: lewis

    A ty jsi nějaký zamilovaný blázen do něj nebo co? Nedělej si iluze *1*
  • =) Vse nej nej

    Vsechno Lewisi nej nej nej k narozkam =) at se ti dari ve F1 a vztaziich =) at wam to vydrziii dlouho *3*
  • kate555

    H-Bday

    Všechno nej Lewisi .)...at se ti daří ve F1 a ve vztahu s Nicole:)
  • gabi5111

    Wallpapers

    Pridala som nové tapety hádam sa páčia *4*
  • zuzanka666

    Re: Re: Ach ta Nicole

    už se fakt těším na Hemi-Sherzi miminko. *3* A máš pravdu závody jsou vážně napínavy tak je jasný že to Nicole prožívá.Já taky u telky nadávám a povzbuzuju.Vždyt je to tak důležity *3*
  • kate555

    Re: Ach ta Nicole

    jo zuzanka má pravdu. Nicole je aspon věrná jemu. Je dobře,že mu fandí. Jestli formuli nesleduješ tak nemůžeš vědět jký jsou to občas nervy. někdy je to totiž fakt k zbláznění :D....s Nicole už jsou opět spolu. Ted byla viděna na obou posledních velkých cenách v turecku a kanadě, a ty obě Lewis vyhrál. v kanadě se po celou dobu závodu taky starala o jedno miminko. Ona už by totiž vlastní dítě chtěla. =)
  • kate555

    Lewis, Let´s go!

    Lewis je fakt borec. Teď vyhrál 2krát za sebou v Turecku a v Kanadě a jeho týmáč Button dojel pokaždé zaním hned jako druhý, takže Maclareny měly dvakrát duble za sebou a po třetí v této sesoně. fakt se musí uznat že jsou rychlí. Co co předvedl Hami v Kanadské kvalifikaci bylo naprosto fenomenální. Jeho výkony jsou velmi velmi dobré takže cesta k titulu je mu plně otevřená :)
  • zuzanka666

    LEWIS

    Konečně poprvé tuto sezonu vyhrál *1* Gratuluju!Musí porazit toho Webra *3*
  • zuzanka666

    Re: Ach ta Nicole

    Já si myslí že se k sobě hodí.Je vidět aspon,že ho má ráda a drží mu palečky.Já bych dělala to samy. *15*
  • lewis

    lewis je fakt best a doufám , že není mistr naposledy *14* *14* *14* *14* *3* *3* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit