Přejít na výpis diskuzí

Lewis Hamilton

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • boticka

    Černoušek

    Také mu přeji všechno nejlepší, fandím mu od loňska a je zkrátka svělý. *14* *3* *14* *1*
  • Vše nej!

    Lewisku taky všechno nej..nej.. *14* *14* *1*
  • vercaburkhard

    všechno nej Lewisku:D

    všechno nej k tvým narozkám lewsiku *14*
  • Hamilton je nejlepší

    Hamilton je podle mě nejlepší jezdec z celé F1 spolu s Raikkonenem. Samozdřejmě chápu že ho někdo nemusí mít rád, ale nechápu proč to sem cpou, tohle je pro jeho fans a nikoho tady nezajímaj ty blbý kecy proti němu. A to že mu některý třeba nefandíte, nebo ho dokonce nesnášíte to naštěstí vůbec nic neovlivní. Doufám že se mu bude dařit i nadále a že těch titulů budem mít víc.
  • forsims

    Re: ehm...

    hezky si to vystihla přesně tohle taky citím *1* Alonso *14* Massa *14* Kimi *14* prostě všichni,ale ne Hamilton *8*
  • ehm...

    Hamilton je příšerný nefandim mu už dost dlouho doufam že se mu nebude dařit *15* stejný jako co si napsala ty hanelka ale trošku sem to upravila... *1*
  • hanelka

    odkaz

    HAmilton je uzasny fandim mu uz dost dlho dufam ze sa mu bude darit *8* *8* *8*
  • hanelka

    titulek

    Lewis je uzasny pretekar *14* *14* *14* titul si zasluzil pravom *3* *3* dufam ze tomu tak bude na buduci rok *14* *14* *14* *14*
  • Re: nejlepsi

    ty jo hezky! Ty si asi tady jedinej člověk kterej fandí hamiltonovi ale na Massu nenadává. Tleskám... *1* já zase jako fandim massovi teda ale uznávám že ty tady na ostatní nenadáváš jako ty ostatní co sem píšou. No husý *15*
  • nejlepsi

    ahoj hamilton je nejlepsí a ten titul mistr sveta si pravoplatne zaslouzil!!! ja osobne mu fandím ....je pro me nejlepsi ale masa je pro neho dobrym souperem a ten poslední zavod co vyhral masa to s emu moc povedlo...ale jak už jsme rikala ja fandím hamiltnovi *14* *4*
  • jj

    forsims: máš pravdu. Sice mám nejradši Kimiho ale Alonso a Massa jsou taky mooc skvělí *1* a jinak máš dobréj blog *1*
  • forsims

    Re:dzizet

    Plně s tebou souhlasím,není co závidět.Ano titul si zasloužil Massa,Hamilton mohl ještě pár let počkat.Neznamená,že když dojede první je nejlepší to vůbec !!Vemte mu tu formuli a uvidíme jaký bude borec.Alonso odešel kvůli němu ano McLaren miluje Hamiltona o tom není pochyb.Alonso už teď tolik nevyhrává ale u mě bude vždycky BEST.Tohle je můj názor,nikdo ho nezmění a já ho měnit nebudu *5*
  • Re: :(

    úplně s tebou souhlasím *3*
  • :(

    proč jako máme závidět?! Copak mi chcem nákej titul?! Jen řikáme že titul si víc zasloužil Felipe! Hamilton neni žádnej extra jezdec je stejnej jako ostatní! (až na to že je tak trochu víc hnusnej *3* ) v Brazílii se teda moc nepředved hele nebejt Glocka tak má titul Felipe! Děkujte Glockovi vi co fandíte tomu nafoukanýmu Hamiltnovi! *16* Jasně ted budete mít na tenhle koment zase keci ale radši nic nepište nemyslim to zle jen řikám sbvůj názor *1*
  • muck...

    Jenom závidíte... loni tky vyhral räikonnen jenom o bod... a zvlast ve ferrari se chovaj jko maly deti... LEWISKU...muck...zaslouzis si vitezstv
  • pajsanek

    Re: Re: lewíseček

    namáš za co nwm co sem lezou když ho nesnášej
  • Re: lewíseček

    Jasný, díky *3*
  • pajsanek

    lewíseček

    lewísku moc blahopřeju a mocinky tě láskuju *14* *14* ten kdo ti nadává je pěknej kretén *16* lewí a zbožnuju tě Iceman souhlasim
  • Re: ..

    Už je mistrem....gooood *4*
  • Re: Re: ..

    Jseš uplně mimo zaslouží si to a to hodně. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit