Přejít na výpis diskuzí

Lewis Hamilton

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach ta Nicole

    Já teda vážně nevím první se jakože s Nicole rozejde pak zas že jsou spolu a to je pořád dokola. Rači by se s ní mohl rozejít na dobro ona už mě docela štve jak na každé VC skáče v depu a chytá se xicht je to fakt trapné!! *9*
  • dickula

    Blahopřání

    Lewisi blahopřeji k prvnímu místu F1 ve velké ceně v Singapuru.Umíš,umíš,umíš!!!!! *14* *14* *14*
  • v.e.r.k.a

    Re: háhá

    nerozešel sám to popřel v rozhovoru s The Sun *1* *1*
  • peggy20

    háhá

    konečně se rozešel s nicole! božíí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • zanesskaaaa

    Re: Re: ehm

    joo takhle nějak sem to myslela *15*
  • minka

    Re: ehm

    Podle mě nemusí sportovec něco vyhrát, aby byl dobrý. Někdy mu to prostě není souzené a prohraje jen o chlup. Když dám příklad, tak třeba FC Liverpool. Sice vyhráli v roce 2005 Ligu mistrů, ale to už je zapomenuté. Od té doby nic. A stejně jsou dobří. Podle mě to není jen o těch výhrách!
  • zanesskaaaa

    Re: Re: ehm

    joo ja sem to tam tak trochu popletla *15*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Boží tapety

    anoo lidi co si nemyslíte že je hamilton machr nelezte sem! Bože to sou keci...se z vás zbláznim...
  • Re: ehm

    jasně. No ale s těma zpěvákama že třeba nic nevyhrajou je to trochu jiný... *4* joo ale jasně chápu tě. *5*
  • zanesskaaaa

    ehm

    Lewis Hamilton je dobrej závodník.. neni sice nejlepší ale je dobrej už tim že alespoň jednou něco vyhrál.. kolikrát vy říkáte že je někdo skvělej a tak dále.. a nikdy nic nevyhrál.. nemyslim tim zrovna závodníky F1.. třeba i nějaký zpěváky a herce.. taky jsou úžasní a přitom nic nevyhrály.. ale maj skvělí písničky a tak.. heh trošku sem to zkonila snad pochopíte mou myšlenku *15*
  • peggy20

    Re: Re: Re: Re: Boží tapety

    NE
  • Re: Re: ...

    neřeš.... *5*
  • nik011

    Re: ...

    jj konečně někdo chytrej tady diky ti
  • Re: ...

    jo jasně to máš pravdu.....ale to neřeš *5*
  • zipp

    ...

    hrozny jak se tu hadate kvuli kravinam, jestli je lewis blb bo neni, nejdriv se podivejte jaci ste vy jestli ho muzete soudit a i kdyby byl co vam je do toho, jestli umi nebo neumi jezdit, tak musi umet jezdit, ze neni nejlepsi zalezi na aute, kdyby mely vsichni stejny tak se teprv ukaze kdo jak jezdi
  • Re: Re: Re: Boží tapety

    no to mi taky došlo ale hamilotn a machr?? Si děláte sráándu ne? *1* *8*
  • gabi5111

    Re: Re: Boží tapety

    tak asi malo byť machr a nie mach boze *4*
  • Re: Boží tapety

    mach jo?... *15* ...MUHEHÉ
  • kate555

    Boží tapety

    Kdo dal na profil Lewise ty tapety tak je uplně suprovej protože ty tapetky sou naprosto boží...dala sem si tu poslední a je uchvatná...Hamilton je největší mach kterýho znám jen tak dál lewisi *3*
  • kate555

    Lewis Hamilton NEJLEPŠÍ

    Hamilton je naprosto skvvělej a titul si 100% zaslouží. vždyť celou sezonu poctivě dřel ne jako massa nebo raikonen.
    Lewis se poctivě snažil a právem ten titul získal.
    Nechápu ty kterří říkají že je nafoukanej a namachrovanej. URČITĚ JE LEPŠÍ NEŽ MASSA!!!!!!! *4*
    *14* JE NEJSLEPŠÍ A TO UŽ SE NEZMĚNÍ *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit