Přejít na výpis diskuzí

Lewis Hamilton

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • =) Vse nej nej

    Vsechno Lewisi nej nej nej k narozkam =) at se ti dari ve F1 a vztaziich =) at wam to vydrziii dlouho *3*
  • kate555

    H-Bday

    Všechno nej Lewisi .)...at se ti daří ve F1 a ve vztahu s Nicole:)
  • gabi5111

    Wallpapers

    Pridala som nové tapety hádam sa páčia *4*
  • kate555

    Lewis, Let´s go!

    Lewis je fakt borec. Teď vyhrál 2krát za sebou v Turecku a v Kanadě a jeho týmáč Button dojel pokaždé zaním hned jako druhý, takže Maclareny měly dvakrát duble za sebou a po třetí v této sesoně. fakt se musí uznat že jsou rychlí. Co co předvedl Hami v Kanadské kvalifikaci bylo naprosto fenomenální. Jeho výkony jsou velmi velmi dobré takže cesta k titulu je mu plně otevřená :)
  • zuzanka666

    LEWIS

    Konečně poprvé tuto sezonu vyhrál *1* Gratuluju!Musí porazit toho Webra *3*
  • lewis

    lewis je fakt best a doufám , že není mistr naposledy *14* *14* *14* *14* *3* *3* *14* *14* *14* *14*
    • majinka96

      Re: lewis

      A ty jsi nějaký zamilovaný blázen do něj nebo co? Nedělej si iluze *1*
  • Ach ta Nicole

    Já teda vážně nevím první se jakože s Nicole rozejde pak zas že jsou spolu a to je pořád dokola. Rači by se s ní mohl rozejít na dobro ona už mě docela štve jak na každé VC skáče v depu a chytá se xicht je to fakt trapné!! *9*
    • kate555

      Re: Ach ta Nicole

      jo zuzanka má pravdu. Nicole je aspon věrná jemu. Je dobře,že mu fandí. Jestli formuli nesleduješ tak nemůžeš vědět jký jsou to občas nervy. někdy je to totiž fakt k zbláznění :D....s Nicole už jsou opět spolu. Ted byla viděna na obou posledních velkých cenách v turecku a kanadě, a ty obě Lewis vyhrál. v kanadě se po celou dobu závodu taky starala o jedno miminko. Ona už by totiž vlastní dítě chtěla. =)
      • zuzanka666

        Re: Re: Ach ta Nicole

        už se fakt těším na Hemi-Sherzi miminko. *3* A máš pravdu závody jsou vážně napínavy tak je jasný že to Nicole prožívá.Já taky u telky nadávám a povzbuzuju.Vždyt je to tak důležity *3*
    • zuzanka666

      Re: Ach ta Nicole

      Já si myslí že se k sobě hodí.Je vidět aspon,že ho má ráda a drží mu palečky.Já bych dělala to samy. *15*
  • dickula

    Blahopřání

    Lewisi blahopřeji k prvnímu místu F1 ve velké ceně v Singapuru.Umíš,umíš,umíš!!!!! *14* *14* *14*
  • peggy20

    háhá

    konečně se rozešel s nicole! božíí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • v.e.r.k.a

      Re: háhá

      nerozešel sám to popřel v rozhovoru s The Sun *1* *1*
  • zanesskaaaa

    ehm

    Lewis Hamilton je dobrej závodník.. neni sice nejlepší ale je dobrej už tim že alespoň jednou něco vyhrál.. kolikrát vy říkáte že je někdo skvělej a tak dále.. a nikdy nic nevyhrál.. nemyslim tim zrovna závodníky F1.. třeba i nějaký zpěváky a herce.. taky jsou úžasní a přitom nic nevyhrály.. ale maj skvělí písničky a tak.. heh trošku sem to zkonila snad pochopíte mou myšlenku *15*
    • minka

      Re: ehm

      Podle mě nemusí sportovec něco vyhrát, aby byl dobrý. Někdy mu to prostě není souzené a prohraje jen o chlup. Když dám příklad, tak třeba FC Liverpool. Sice vyhráli v roce 2005 Ligu mistrů, ale to už je zapomenuté. Od té doby nic. A stejně jsou dobří. Podle mě to není jen o těch výhrách!
      • zanesskaaaa

        Re: Re: ehm

        joo takhle nějak sem to myslela *15*
    • Re: ehm

      jasně. No ale s těma zpěvákama že třeba nic nevyhrajou je to trochu jiný... *4* joo ale jasně chápu tě. *5*
      • zanesskaaaa

        Re: Re: ehm

        joo ja sem to tam tak trochu popletla *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit