Přejít na výpis diskuzí

Lewis Hamilton

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepsi

    ahoj hamilton je nejlepsí a ten titul mistr sveta si pravoplatne zaslouzil!!! ja osobne mu fandím ....je pro me nejlepsi ale masa je pro neho dobrym souperem a ten poslední zavod co vyhral masa to s emu moc povedlo...ale jak už jsme rikala ja fandím hamiltnovi *14* *4*
    • Re: nejlepsi

      ty jo hezky! Ty si asi tady jedinej člověk kterej fandí hamiltonovi ale na Massu nenadává. Tleskám... *1* já zase jako fandim massovi teda ale uznávám že ty tady na ostatní nenadáváš jako ty ostatní co sem píšou. No husý *15*
  • jj

    forsims: máš pravdu. Sice mám nejradši Kimiho ale Alonso a Massa jsou taky mooc skvělí *1* a jinak máš dobréj blog *1*
  • forsims

    Re:dzizet

    Plně s tebou souhlasím,není co závidět.Ano titul si zasloužil Massa,Hamilton mohl ještě pár let počkat.Neznamená,že když dojede první je nejlepší to vůbec !!Vemte mu tu formuli a uvidíme jaký bude borec.Alonso odešel kvůli němu ano McLaren miluje Hamiltona o tom není pochyb.Alonso už teď tolik nevyhrává ale u mě bude vždycky BEST.Tohle je můj názor,nikdo ho nezmění a já ho měnit nebudu *5*
  • :(

    proč jako máme závidět?! Copak mi chcem nákej titul?! Jen řikáme že titul si víc zasloužil Felipe! Hamilton neni žádnej extra jezdec je stejnej jako ostatní! (až na to že je tak trochu víc hnusnej *3* ) v Brazílii se teda moc nepředved hele nebejt Glocka tak má titul Felipe! Děkujte Glockovi vi co fandíte tomu nafoukanýmu Hamiltnovi! *16* Jasně ted budete mít na tenhle koment zase keci ale radši nic nepište nemyslim to zle jen řikám sbvůj názor *1*
    • Re: :(

      úplně s tebou souhlasím *3*
  • muck...

    Jenom závidíte... loni tky vyhral räikonnen jenom o bod... a zvlast ve ferrari se chovaj jko maly deti... LEWISKU...muck...zaslouzis si vitezstv
  • pajsanek

    lewíseček

    lewísku moc blahopřeju a mocinky tě láskuju *14* *14* ten kdo ti nadává je pěknej kretén *16* lewí a zbožnuju tě Iceman souhlasim
    • Re: lewíseček

      Jasný, díky *3*
      • pajsanek

        Re: Re: lewíseček

        namáš za co nwm co sem lezou když ho nesnášej
  • Joooooo!!!!

    Skvělý, Hamilton je mistrem světa!!!!Perfektní zaslouží si to, dík patří taky Glockovy *3* *4*
  • blog

    ahojky mám nový blog o formuli jedna http://svet-formule-1.blog.cz mám tam Hamiltona a všechny dalsi jezdce, prosím vás koukněte se tam , budu strašně ráda a nechte komentář, plosííím
  • že jo?

    možná že bude mistr světa ale nezaslouží si to!! Že jo lidi?
    PS: vypadá asi takhle: *9* hahaha *1*
  • Lewisovo bydliště

    Prosím vás, potřebovala bych vědět, kde momentálně bydlí Lewis...předem díky za odpověď.. *4*
    • Re: Lewisovo bydliště

      Nedávno se přestěhoval do Švýcarska, bydlí kousek od Schumiho a tim pádem i Fernanda *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit